All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
dugotrajna promuklost Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
dugotrajna promuklost Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
dugotrajna promuklost Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
dugotrajna promuklost Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
dugotrajna promuklost Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
dugotrajna promuklost Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
dugotrajna promuklost Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
dugotrajna promuklost Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
dugotrajna promuklost Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
dugotrajna promuklost Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
dugotrajna promuklost Vtblef11dugotrajna promuklost Vtbcen10dugotrajna promuklost Vtbrig10 
moja lu
dugotrajna promuklost Vtblef11dugotrajna promuklost Vtbcen10dugotrajna promuklost Vtbrig10 
Netty
dugotrajna promuklost Vtblef11dugotrajna promuklost Vtbcen10dugotrajna promuklost Vtbrig10 
Branka
dugotrajna promuklost Vtblef11dugotrajna promuklost Vtbcen10dugotrajna promuklost Vtbrig10 
LuLu
dugotrajna promuklost Vtblef11dugotrajna promuklost Vtbcen10dugotrajna promuklost Vtbrig10 
boyd
dugotrajna promuklost Vtblef11dugotrajna promuklost Vtbcen10dugotrajna promuklost Vtbrig10 
Maja
dugotrajna promuklost Vtblef11dugotrajna promuklost Vtbcen10dugotrajna promuklost Vtbrig10 
Daisy
dugotrajna promuklost Vtblef11dugotrajna promuklost Vtbcen10dugotrajna promuklost Vtbrig10 
aneris
dugotrajna promuklost Vtblef11dugotrajna promuklost Vtbcen10dugotrajna promuklost Vtbrig10 
vejanka
dugotrajna promuklost Vtblef11dugotrajna promuklost Vtbcen10dugotrajna promuklost Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 8 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 dugotrajna promuklost

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

dugotrajna promuklost Empty
PostajNaslov: dugotrajna promuklost   dugotrajna promuklost Icon_minitimepon oľu 22, 2010 12:05 am

mm je vec cca mj dana promukao. bio je kod ORL i dobio antibiotik nakon kojeg mu se stanje nije promijenilo. to mu je treca ili cetvrta upala i promuklost od 10.mj i uputnisu za orl je dobio na moje inzistiranje jer dr ocito to ne smatra potrebnim

ako netko zna sta i di da trazimo i sta bi moglo bit nekako rjesenje problema neka slobodno puca

moramo se sami igrati doktora
[Vrh] Go down
Mali žabac
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009
Age : 46
Lokacija : Sisak

dugotrajna promuklost Empty
PostajNaslov: Re: dugotrajna promuklost   dugotrajna promuklost Icon_minitimepon oľu 22, 2010 6:27 am

alergija?
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

dugotrajna promuklost Empty
PostajNaslov: Re: dugotrajna promuklost   dugotrajna promuklost Icon_minitimepon oľu 22, 2010 10:41 am

Maja, dali je bio pod nekim jakim stresovima i sl?
Dali puši?
Možda je nekakva vrsta laringitisa?
Da mu nisu glasnice oštećene?
može biti hrpa toga............
ja ti jedino mogu preporučiti homeopatiju i to je to..........

Meni osobno stres uvijek najvise udari na grlo i to obicno zavrsi sa promuklosti?
Joj ti naši doktori, antb i to je to. ljuta
misle da će s time sve riješiti.
svaka čast izuzecima.
[Vrh] Go down
ogy
Početnik
Početnik



Join date : 26.02.2010
Age : 52
Lokacija : island of death

dugotrajna promuklost Empty
PostajNaslov: Re: dugotrajna promuklost   dugotrajna promuklost Icon_minitimepon oľu 22, 2010 10:57 am

doktor ga treba naruciti na videoendoskopiju glasnica...bar je takav protokol za dugotrajnu promuklost...svejedno, pusi ili ne, treba iskljuciti druge uzroke od kojih su najcesci alergije, polipi,upala i edem glasnica zloupotreba glasa(kod nekih profesija),....eto toliko iz moje doturske prakse
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

dugotrajna promuklost Empty
PostajNaslov: Re: dugotrajna promuklost   dugotrajna promuklost Icon_minitimepon oľu 22, 2010 11:35 am

alergican je na dim duhana i sjeno. sad, pusio nije, a ako se valjao u sijenu, promuklost mu je najmanji problem jer se nije samnom valjao :hihi:

nije pusac i ne krece se u pusackim krugovima (kafici itd). pod stresom je vec 3 godine otkako su se decki roditli :hihi:

ogy, hvala ti na uputi sta i kako dalje. danas sam mislila ic po uputnice za briseve za svih cetvero jer su i decki u zadnje vrijeme stalno smrkavi (sto kod nas nije cesta pojava i kuc kuc zdravi su)

dakle, nazad otorincu? ok, samo cemo ovaj put traziit drugog :hihi:

lugo, homeopatija kazes? jos uvijek sam u potrazi za preporukom u rijeci.
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

dugotrajna promuklost Empty
PostajNaslov: Re: dugotrajna promuklost   dugotrajna promuklost Icon_minitimepon oľu 22, 2010 12:05 pm

Maja, pitala sam ja ovu svoju, ali ona uvijek nerado preporučuje nekoga za koga nije sigurna osobno.
Možda da malo prosurfaš pa vidiš iskustva sa homeopatima u Rijeci.
Ali svakako se slažem da treba napraviti detaljnu pretragu i ustanoviti od čega to, jer i homeopatu je to bitno. :mig:
[Vrh] Go down
ogy
Početnik
Početnik



Join date : 26.02.2010
Age : 52
Lokacija : island of death

dugotrajna promuklost Empty
PostajNaslov: Re: dugotrajna promuklost   dugotrajna promuklost Icon_minitimepon oľu 22, 2010 12:14 pm

ma njima ti se ne da zafrkavati oko toga a u biti moraju to napraviti...najlakse je dati lijekove, sta antibiotike, sta alergijske, pa onda u krug, malo pliva, malo krka, malo bayer, uvijek isti lijekovi, drugi proizvodjaci, a covjeku nista bolje...svejedno.....dok ne sazna sto je, pomoci ce mu grgljanje kadulje i otopine sode bikarbone u mlakoj vodi......homeopatija nije lose rjesenje osobit ako se bude radilo samo o alergiji ili zamoru....
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

dugotrajna promuklost Empty
PostajNaslov: Re: dugotrajna promuklost   dugotrajna promuklost Icon_minitimepon oľu 22, 2010 12:20 pm

hvala cure

evo spava sad. malaksao je izmedu ostalog pa ga pokusavam malo podignut. propilis, med, ishrana

predugo to traje a posao ceka (naravno da mu je posao neprestano pricanje Rolling Eyes )
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

dugotrajna promuklost Empty
PostajNaslov: Re: dugotrajna promuklost   dugotrajna promuklost Icon_minitimepon oľu 22, 2010 12:22 pm

pa eto ti onda i razloga:
profesionalna deformacija faca
šalim se malo, ali sigurno ima i toga
i meni posao pričanje, pa sam znala biti luda kad promuknem
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

dugotrajna promuklost Empty
PostajNaslov: Re: dugotrajna promuklost   dugotrajna promuklost Icon_minitimepon oľu 22, 2010 12:25 pm

ma kakva profesionalna deformacija? ja vise meljem od njega pa nisam promukla :hihi: (salim se malo)
[Vrh] Go down
Sponsored content





dugotrajna promuklost Empty
PostajNaslov: Re: dugotrajna promuklost   dugotrajna promuklost Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
dugotrajna promuklost
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Mama i tata :: Škrinjica zdravlja by Lulu :: U bolesti i zdravlju-
Forum(o)Bir: