All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
gačice ili pelene za kupanje Vtblef11gačice ili pelene za kupanje Vtbcen10gačice ili pelene za kupanje Vtbrig10 
moja lu
gačice ili pelene za kupanje Vtblef11gačice ili pelene za kupanje Vtbcen10gačice ili pelene za kupanje Vtbrig10 
Netty
gačice ili pelene za kupanje Vtblef11gačice ili pelene za kupanje Vtbcen10gačice ili pelene za kupanje Vtbrig10 
Branka
gačice ili pelene za kupanje Vtblef11gačice ili pelene za kupanje Vtbcen10gačice ili pelene za kupanje Vtbrig10 
LuLu
gačice ili pelene za kupanje Vtblef11gačice ili pelene za kupanje Vtbcen10gačice ili pelene za kupanje Vtbrig10 
boyd
gačice ili pelene za kupanje Vtblef11gačice ili pelene za kupanje Vtbcen10gačice ili pelene za kupanje Vtbrig10 
Maja
gačice ili pelene za kupanje Vtblef11gačice ili pelene za kupanje Vtbcen10gačice ili pelene za kupanje Vtbrig10 
Daisy
gačice ili pelene za kupanje Vtblef11gačice ili pelene za kupanje Vtbcen10gačice ili pelene za kupanje Vtbrig10 
aneris
gačice ili pelene za kupanje Vtblef11gačice ili pelene za kupanje Vtbcen10gačice ili pelene za kupanje Vtbrig10 
vejanka
gačice ili pelene za kupanje Vtblef11gačice ili pelene za kupanje Vtbcen10gačice ili pelene za kupanje Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 19 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 19 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 gačice ili pelene za kupanje

Go down 
+2
moja lu
Lančica
6 posters
Autor/icaPoruka
Lančica
Početnik
Početnik
Lančica


Join date : 10.02.2010
Age : 39
Lokacija : zagreb-rudeš

gačice ili pelene za kupanje Empty
PostajNaslov: gačice ili pelene za kupanje   gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimepet lip 25, 2010 4:49 pm

evo,planiramo ić u 8. mjesecu na more,pa me zanima što je bolje-pelene ili gačice za kupanje. lako ako se popiški u more,to mi je tak svejedno,ali nek odluči ispustit bombu Suspect neće mi baš bit svejedno.
malo sam guglala,pa sam vidjela bambino mio gačice,samo kolika je cijena,i koliko su isplativije u odnosu na pelene za kupanje.
isto tako,kad će bit vani bit će u kombinaciji-gola guza i obična pelena kad odluči malo čeprkat po pijesku ili šljunku,baš ne bi da gole guzice sjedi na tome.

ajde,dajte mi savijete i preporuke, molim te

thanks thanks thanks
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

gačice ili pelene za kupanje Empty
PostajNaslov: Re: gačice ili pelene za kupanje   gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimepet lip 25, 2010 6:53 pm

mi smo imali kupaci
jer Luca je imala redovitu stolicu kao urica pa nije bilo straha od kakanja na plazi
ako bi se umirla kao da ce stavila sam joj je
pelenu smo izbijeglavali i iz jos jednog razloga ona ima jako osjetljivu kozu pa bi bez obzira koliko cesto i redovito mjenjali uvijek guza od topline bila crvena

imali smo 3 komada kupaca pa sam joj redovito mjenjala da joj guza bude suha

nisam mama za bez gacica jer smatram da njena mala guza je preosjetljiva da sjeda svuda gola


eto tako smo to mi cinili

[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

gačice ili pelene za kupanje Empty
PostajNaslov: Re: gačice ili pelene za kupanje   gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimepet lip 25, 2010 11:10 pm

mi smo imali kupaće gačice - isto smo mijenjali - a kada bi sve smočili - onda pelenu - ok mi smo ujutro se išli samo na kupanje kratko, a poslijepodne malo duže 1-2sata tako da je nama to sve skupa bilo dovoljno
kakao nikad nije jer on ima svaki drugi/treći dan stolicu, a kao što rekoh - i malo smo bili na plaži da bi nam se takvo šta dogodilo

sa emom sam isto kratko prve godine (sa god dana bila prvi puta na kupanju) isto samo kupaći, a druge godine smo furali tutu sa sobom Rolling Eyes jer gospođica i dan danas ne zna piškiti kada čući - i obavezno je bilo: mama piški mi se - i onda brzo van iz mora i na tutu :hihi:
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

gačice ili pelene za kupanje Empty
PostajNaslov: Re: gačice ili pelene za kupanje   gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimesub lip 26, 2010 9:55 am

mi smo pelene samo za bazen koristili u moru gaćice
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

gačice ili pelene za kupanje Empty
PostajNaslov: Re: gačice ili pelene za kupanje   gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimesub lip 26, 2010 10:26 am

mi smo bili u kombinaciji pelena za kupanje i gaćica..nisam za golu guzu po pijesku, kamenju...
Pelena nam je dobro došla zbog kakanja ali to je malo skup sport ...paket 10 kom je koštao 30 kn ,a ja bi dnevno potrošila 2-3 kom Rolling Eyes i još ako ste na moru kao mi 2 mj , to je stvarno malo skupo
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

gačice ili pelene za kupanje Empty
PostajNaslov: Re: gačice ili pelene za kupanje   gačice ili pelene za kupanje Icon_minitimesub lip 26, 2010 1:31 pm

I prosle, a i ove godine imamo isti princip. U moru pelena za kupanje (Huggies-neko je vec pisao da ukoliko je ne ukakaju, mozes da je isusis pa da je koristis opet za sledeci ulazak u vodu [You must be registered and logged in to see this image.]) , vani obicna pelena.
Nikako nisam za golu guzu [You must be registered and logged in to see this image.] . A sve i da jesam,moje dijete ima 4-5 stolica dnevno jos uvijek (i ne zna im se raspored), pa bi bilo bas veselo [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





gačice ili pelene za kupanje Empty
PostajNaslov: Re: gačice ili pelene za kupanje   gačice ili pelene za kupanje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
gačice ili pelene za kupanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» podloga za kupanje
» Koje pelene vaše bebe koriste?
» sling marame, mei tai nosiljke, platnene pelene

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Jaslička dob (12-24mj)-
Forum(o)Bir: