All4kids
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti

Početna stranicaRegistracijaLogin
prosinac 2016
ponutosričetpetsubned
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
pet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
sri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
pet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
sub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
pet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
uto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
uto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
pon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
pon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
čet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra

moja lu

Netty

Branka

LuLu

boyd

Maja

Daisy

aneris

vejanka

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost. :: 2 Bots

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 71, dana uto ruj 07, 2010 12:14 pm.

Share | 

kamo da smjestim bebu nakon što preraste košaru???

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
alekvin
Početnik
Početnik

PostajNaslov: kamo da smjestim bebu nakon što preraste košaru???   pet kol 13, 2010 4:13 pm

cheers svima:)
Molim vas za pomoć/ideju/savjet. Naš Vito danas puni 3 mjeseca i ubrzo će prarasti košaru kolica Inglesina zippy (imamo još 5 centimetara fore smjeh.
Noću spava u dječjem krevetiću u sobi, a danju većinom spava ili se igra u košari kolica jer boravi sa nama u dnevnom boravku.
Htjeli bi da i dalje bude sa nama u dnevnom boravku koji je prilično male kvadrature za smještaj prenosnog krevetića, o kojem smo razmišljali kao prelaznoj opciji....Ideja je da iz dnevnog izbacimo stol za ručavanje i jedemo na kauču, što nam je ionako navika, te ubacimo krevetićsmile
Razmišljali smo i o viperu; super opcija ali za kratko vrijeme će i viper prerasti. Opet, vrijeme kada će otprilike prerasti viper poklapa se sa fazom u kojoj će moći samostalno sjediti, pa će možda opet doći opcije prenosnog krevetića ili vrtića, odnosno svog ograđenog kutka. Nekako bi radije da ima svoj ograđeni kutak na podu; da ga ne trpamo u kavez, ali kvadratura stana isto diktira svoje....
Zapravo, pitanje je gdje da smjestim Vita nakon što preraste košaru s kolica? Molim vas za savjet/ideju kako ste vi riješile taj "problem". Zapravo, moj je problem što ne želim da Vito bude sam u sobi.
Da li je viper jedino riješenje? Možda nabavim neki polovni jer mi se ne isplati kupovati novi za tako kratko razdoblje....
Hvala:)
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: kamo da smjestim bebu nakon što preraste košaru???   pet kol 13, 2010 10:32 pm

Hm, viper je po meni jedna od stavki koje su više nego dobrodošle. Polovni se ne isplati kupiti http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=200728 jer za 150kn imaš novi

ako ti netko od bliskih ( čitaj financijski jačih) još mora u babinje naruči ovo
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=212313

ja osobno napravila bi ovako, viper za naredna 3-5 mj a za jedno 3 mj uredila bi na mjestu kuhinjskog stola na podu podlogu za igru i spavanje.
Viper će ti dobro doći i kao sjedalica za prve kašice dok ne kupite hranilicu.

E sad igraonicu isto možeš napraviti već i sada.
Dapače napravi đir po centrima i odaberi jedan bazen ne previsok, pravokutan ako nađeš ili neku od onih igraonica na napuhavanje (imaš gusarski brod i miki..) - naime to ti daje idealnu ogradicu za dob do godinu dana i puzanje. Dno mu nemoj napuhati( ako se puše) i u njega stavi puzle dječje - e sad dječje puzle mogu biti one slova brojke no to će prije ili kasnije početi čupati i vaditi pa su bolje one iz TL-a sa slikma koje se ne rastavljaju, ili još bolje tatami strunjače cca 120kn m2 ali se ništa ne rastavlja ;)

Time dobiješ igraonicu koj aje ograđena i zaštičena, sa tvrdom a toplo, podlogom zbog motoričkog razvoja a opet nije u "boxu" kao u klasičnom vrtiću ili krevetiću i može biti veča

Druga strana priče je da je možda bolji putni krevetić u koji ubacite u dno dasku te dimenzije da dno bude tvrdo pa tek onda na njega onu malu spužvicu koja dođe s njim - i ako ga navikneš od sada na dalje dau tome spava, igra se i slično bit će manje dreke kad ga zista u to budeš trebala staviti kad idete na put. Putni je dobar i zato što je mekanih stranica pa nemože lupiti glavom kod prosjedavanja.

Admin

PostajNaslov: Re: kamo da smjestim bebu nakon što preraste košaru???   pet kol 13, 2010 10:33 pm

OT - prekrasan avatar smile:

Početnik

PostajNaslov: Re: kamo da smjestim bebu nakon što preraste košaru???   sub kol 14, 2010 10:12 pm

hvala na odgovorima i prijedlozima!
Ideja za bazen je odlična! Taman su sniženi u Bebi centru u SLO, a na akciji je i onaj viper.pa ćemo se zaletiti ovih dana.
Sa ovim mi se bazenima sad skroz promijenio koncept
svaka čast
[Vrh] Go down
alekvin
Početnik
Početnik

PostajNaslov: Re: kamo da smjestim bebu nakon što preraste košaru???   čet ruj 02, 2010 12:00 pm

evo ga:) bazen je super! hvala još jednom na ideji :)

http://img15.imageshack.us/img15/7751/110111dan190.jpg
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: kamo da smjestim bebu nakon što preraste košaru???   čet ruj 02, 2010 1:05 pm

ajme kao je već velikiiii smile

daj stavi datum u potpis ili ticker, ja sam ti senilna :mig:

Početnik

PostajNaslov: Re: kamo da smjestim bebu nakon što preraste košaru???   čet ruj 02, 2010 1:17 pm

Hm, zanimljiva ideja za bazem. Mi, istina, imamo dosta mjesta u dnevnoj no ideja mi se čini sasvim OK. Mi ćemo ionako morati kupovati ili vrtić ili bilo kakav drugi kutak za igranje.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: kamo da smjestim bebu nakon što preraste košaru???   Today at 5:10 am

[Vrh] Go down

kamo da smjestim bebu nakon što preraste košaru???
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Odabir imena za bebu
» brisanje vlažnim maramicama
» Kad ste prvi put osjetile bebu
» krvarenje nakon poroda...
» menstruacija poslije poroda