All4kids
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti

Početna stranicaRegistracijaLogin
studeni 2014
ponutosričetpetsubned
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Latest topics
» Volim grad koji teče...
čet ruj 25, 2014 6:16 pm by Netty

» Pogurajmo bibliobus - akcija prikupljanja sredstava za novi gradski bibliobus
sub ruj 13, 2014 3:23 pm by Netty

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
pet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
sub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
pet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
uto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
uto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
pon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» Umjetnici za umjetnike preživljavanja
pon pro 16, 2013 4:32 pm by Netty

» Još dobra ima – ČA BAND AID
uto pro 03, 2013 8:59 pm by Netty

Top posters
Aleksandra

moja lu

Netty

Branka

LuLu

boyd

Maja

Daisy

aneris

vejanka

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 71, dana uto ruj 07, 2010 12:14 pm.
Share | 

KRVARENJE IZMEĐU MENSTRUACIJA

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
LuLu
Supermoderator
Supermoderator

PostajNaslov: KRVARENJE IZMEĐU MENSTRUACIJA   uto kol 17, 2010 6:08 am

Krvarenje između menstruacija može biti zastrašujuće iskustvo. Možda je vaša menstruacija završila još prije tjedan dana, a vi ste opet primjetili da krvarite. Možda to čak nije ni prvi put da ste to iskusili...

Bilo to prvi put ili ne, krvarenje između menstruacija može biti frustrirajuće i stresno iskustvo, jer će vam razlog biti zasigurno potpuno nepoznat.
No, da najprije razjasnimo što je to normalna menstruacija. Normalna menstruacija traje četiri ili pet dana i iako vam se možda čini da gubite mnogo krvi, to je zapravo tek dvije do osam čajnih žličica. Normalna menstruacija se pojavljuje svakih 28 dana, ali sve od 21 do 35 dana se smatra normalnim.

Ukoliko krvarite između menstruacija, najbitnije je da posjetite svog ginekologa. Pokušajte i sami unaprijed otkriti otkud dolazi krvarenje. Jeste li sigurni da je to iz vagine? Da li je možda iz rektuma? Ima li krvi u vašem urinu? Sva ta pitanja biti će bitna vašem ginekologu da otkrije problem.
Neregularno krvarenje može se pojaviti kod mnogih zdravstvenih situacija, neke od njih mogu biti spontani pobačaj, stres, ozljeda vagine, zloćudni rak, suhoća vagine, konzumiranje nekih droga...

Kad odete kod ginekologa, budite spremni odgovoriti na brojna pitanja – kad su se pojavila krvarenja, koliko su česta i slično. Ukoliko ste trudni ili ste imali nedavni pobačaj, to morate obavezno naglasiti. Također, informirajte svog liječnika o bilo kojem lijeku koji trenutno uzimate.
Ako koristite oralne kontraceptive, vaš ginekolog bi vas mogao upozoriti da krvarenje između menstruacija može biti uzrokovan samo time što ne uzimate pilule u isto vrijeme svaki dan. No, mi vam ne možemo reći koji je uzrok vašim krvarenjima. Stoga, jedina preporuka je da obavezno posjetite svog ginekologa!

budi.in

[You must be registered and logged in to see this image.]

ŠTO ME NE UBIJE..... POŽALIT ĆE ŠTO NIJE
Ja sam sebična, nestrpljiva i pomalo nesigurna. Ja pravim greške, ponekad' se ne znam kontrolirati, ponekad' sam teška za podnijeti. Ali ako se ne možeš nositi sa mnom kada sam najgora, onda me sigurno ne zaslužuješ ni kada sam NAJBOLJA

NISAM LJUBOMORNA ni na koga,naprotiv,kad je netko bolji od mene,divim mu se.NIKOGA NE MRZIM,samo neke osobe vise volim,neke manje.NE ZANIMA ME tudji zivot,jer mi je dovoljan moj.NE VOLIM imati neprijatelje,a prijatelji su mi nesto najvrijednije!NE VOLIM svakog,ali za one koje volim zivot dajem!OSOBA SAM,GRIJESIM.ali ipak VOLIM zivot,jer je jedan jedini.I SVI pricaju da me znaju.A ZNAJU MI SAMO IME...
[Vrh] Go down

KRVARENJE IZMEĐU MENSTRUACIJA

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Similar topics

-
» krvarenje nakon poroda...
» menstruacija poslije poroda
» Menstruacija
» Krvarenje kod izdajanja
» krvarenje u trudnoći