All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtblef11Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbcen10Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbrig10 
moja lu
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtblef11Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbcen10Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbrig10 
Netty
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtblef11Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbcen10Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbrig10 
Branka
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtblef11Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbcen10Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbrig10 
LuLu
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtblef11Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbcen10Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbrig10 
boyd
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtblef11Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbcen10Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbrig10 
Maja
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtblef11Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbcen10Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbrig10 
Daisy
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtblef11Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbcen10Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbrig10 
aneris
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtblef11Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbcen10Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbrig10 
vejanka
Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtblef11Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbcen10Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 8 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Gusarska soba :) - gotova je gotova :)

Go down 
+17
maya
alekvin
leobaby
deedee
Netty
Tara
marica
lilyana
lugo
maren
Dea_22
anka
aneris
moja lu
boyd
Branka
Aleksandra
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 2:04 pm

First topic message reminder :

Dakle da nam ne bi bilo dosadno slučajno ulovili smo se dječje sobe koja je već pucala po šavovima - čitaj premali ormar i premali kreveti i odlučili je srediti u gusarskom stilu. E sad izrada je u tijeku ali mama traži detalje pa
ako ugledate negdje posteljinu, ili materijal ili zavjese na gusare i taj stil vičite pliz.
Bilo je posteljine na gusare za 54 kn u Plodinama i ja koza nisam trzala i sad naravno kod nas u nijednim plodinama nema

Dobrodošle su i ostale ideje za dekoraciju u tom stilu ako imate konkretni prijedlog što se može dobaviti kod nas ili kupiti netom ili napraviti mig

o da


Zadnja promjena: Aleksandra; pet ruj 17, 2010 12:16 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
alekvin
Početnik
Početnik
alekvin


Join date : 13.02.2010
Age : 49
Lokacija : Rijeka

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 2:51 pm

ovo me baš razveselilo! Lijepo mi je gledati klince kako guštaju u novoj sobici. Nema tog komplimenta obavljenom poslu do njihovih nasmijenih lica. To me podsjetilo na mog tatu koji nam je uvijek nešto konstruirao :)
Bravo vama! I malim pomoćnicima, naravno! Lijep primjer kako ugoditi djetetovim željema, a da to istovremeno bude kreativno i da uključuje njihov angažman!
Čestitamo, sobica je prekrasna!!!!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 3:02 pm

[quote="Tara"]Svaka čast. I kako dobro ste iskoristili stari namještaj. A kad vidim koliko novaca ljudi daju na takav namještaj slabo mi dođe.
A ja nikako da se trgnem i stredim Anteinu sobicu. Ali budem samo da prikupim ideje. Ali bez princezica, barbie itd. Imaš neku ideju a da nije striktno rooozo. Mislila sam kombinirati zeleno i ljubičasto ali za temu nemam ideje. Za dečke imam puno i zato znam da i ti imaš milion za curice. :mig:

Šta mužić je sve sam napravio naravno uz dva šegrta?[/quote]

Sve sam smile:

a ideja - ja bi npr ljubičaste leptire, u kombinaciji sa zelenom zašto ne super bi izgledalo a veselit će i stariju curku jer nije bebasto a opet je nježno
[Vrh] Go down
maya
Početnik
Početnik
maya


Join date : 06.08.2010
Age : 41
Lokacija : Vukovar

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 5:14 pm

jako lijepo, svaka čast majstoru!!!! svaka čast
Prava soba za dečke
[Vrh] Go down
valac
Pričalica
Pričalica



Join date : 24.01.2010

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 10:27 pm

vau predivna soba
moj brat obožava gusare još kada je bio mali i sada u sobi ima sve lego kocke sa gusarima

ideja i realizacija čista desetka
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 12:24 am

vauuuu jedva čekam vidit u živooo
[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 40

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 9:20 am

Sad ću ja opet zagnjaviti ...kolke su vam mjere kreveta? Točnije madraca?
mi planiramo dati napraviti isto neki krevet na kat, a da je ispod ormar, jer jednosatvno u stanu nemamo mjesta za oboje, a treba nam...s tim da bi bil niži jer je Erik mlađi, ali mene muči madrac-oni od 200x90 su nam dosta veliki, a za onaj od 140x70 ( kaj su inače za veće kindače, sad ima kindč 120x60) me strah da bude prerasl za godinu dana...
Pa ak možeš reći kolki je vaš madrac i gdi ste ga nabavili, izgleda mi onak, baš taman!
[Vrh] Go down
lilyana
Pričalica
Pričalica
lilyana


Join date : 14.08.2010

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 10:36 am

jutros sam se sitila vas i vaše piratske sobice kad sam u plodinama u onom redu di su žarulje i auto-oprema naišla na one napuhance -kao sjenila za žarulje s raznim motivima-između ostalog i pirata s Kariba...dođu 70-80 kn....
[Vrh] Go down
lilyana
Pričalica
Pričalica
lilyana


Join date : 14.08.2010

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 10:37 am

ali stropni-veći-a vidim da na ambalaži imaju da postoje takvi i za stolne lampe-al u dućanu ih nema...
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 2:12 pm

deedee je napisao/la:
Sad ću ja opet zagnjaviti ...kolke su vam mjere kreveta? Točnije madraca?
mi planiramo dati napraviti isto neki krevet na kat, a da je ispod ormar, jer jednosatvno u stanu nemamo mjesta za oboje, a treba nam...s tim da bi bil niži jer je Erik mlađi, ali mene muči madrac-oni od 200x90 su nam dosta veliki, a za onaj od 140x70 ( kaj su inače za veće kindače, sad ima kindč 120x60) me strah da bude prerasl za godinu dana...
Pa ak možeš reći kolki je vaš madrac i gdi ste ga nabavili, izgleda mi onak, baš taman!



U Ikei imas i madrace i krevete 160X75 - mislim da je to ok velicina do skole
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 3:06 pm

[quote="lilyana"]jutros sam se sitila vas i vaše piratske sobice kad sam u plodinama u onom redu di su žarulje i auto-oprema naišla na one napuhance -kao sjenila za žarulje s raznim motivima-između ostalog i pirata s Kariba...dođu 70-80 kn....[/quote]

hvala ti, pogledat ću ;)

[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 3:08 pm

deedee, naši su ispali 70x170 cm madraci, tj iskoristi ćemo ove 70x140 a u dio gdje dođe glava ubacili smo tvrdus spužvu odrezanu na mjeru tako da se popouni prostor. Tu opterećenja nema nikakvog nego jastuk samo pa je ok, mada su sad te spužve vani jer se dečkima jako sviđa imati "rupe" u brodu jer im je to onda kao paluba - gore- dole a realno su im jogiji još 30tak cm veći od njih pa nije frka.. pa ću ih zasada tako pustiti. Inače možeš naručiti jogi po mjeri od dormea ili PC-a no mi nećemo jer nam je ovo rješenje za godinu i pol samo pa nema potrebe, nakon toga sele svaki u svoju sobu u krevet 120x200 ;):
[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 40

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 5:36 pm

hmm, ovi rađeni po mjeri mi se čine dosta skupi...
moja lu-hvala, tak sam i ja mislila neku mjeru da bi bilo taman...
e sad pitanje-gdi je najbliža ikea? ( al opet, ići u Ikeu po madrac ili ga dati napraviti, trebam vidjeti koje se više isplati)
budem još pogledala malo dal ima kod nas slučajno madrac tak nekih mjera...
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 5:51 pm

neznam od kuda tipkas, no nama primorcima najbliza je u Italiji
zatim imas u Austriji
no najpametnije ti je ic na Ikeinu stranicu i vidjeti koliko bi te doslo,da odes sama po njega, dostava i slicno morat ces malo procackati
Mislim da netko na forumu i nudi dostavu iz nje
[Vrh] Go down
eminea
Pričalica
Pričalica
eminea


Join date : 10.02.2011
Age : 34
Lokacija : Slovenija

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimečet vel 17, 2011 3:40 pm

dala si mi ideju za uredjenje djecije sobe,da ne ide uvije onak standard ovo mi je skroz fora odaberi temu i radi..
samo mozes li mi reci da li su zidovi oslikani ili su samo naljepnice?
kod nas su zidovi oni hrapavi pa mislim da naljepnice ne bi isle,a ne znam ni kako bi izgledalo da se crta confused
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimepet lis 07, 2011 11:52 pm

ostala sam dužna slike useljene sobice, pa evo smile
Evo slikice naše sobe. Dimenzija sobe je 3,90x 2,80 dakle 10tak m2.

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 64604019



U središnjem otvorenom djelu ormara umetnute su dvije kutije Lego duplo, a u plastičnim ladičarima sortirane su igračke. U srednjem velikom su u svih 7 ladica samo mali legići a ostalo po vrstama gormiti, bakugani, kauboji, gusari...
Prozor isto ima dekor naljepnice gusare a i zavjese i posteljina su gusarske naravno mig

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 59877791



Na zidu sa morskim psom, dole su dva stolića, oba na kotačićima koji se po potrebi izvzku na sredinu. Pod jednim stoji kutija clicsa, pod drugim autiči. Stolice su crveni Lego taburini u kojima stoje kockice. Polica za knjige nažalost je izletila u hodnik ali je taman stala u udubinu pa ne smeta.
Skale za penjanje na brod se skidaju lako za lakši pristup ormaru no u vratima koja zaklanjaju držim vansezonsku robu pa to nije često, ima dovoljno ormara sa lakim prostupom.
Soba nema jedan pravi kut već su vrata na kosini, iznad razine vrata je velika polica na koju prilično toga što se ne koristi svaki dan stane, a dole je od ostataka dasaka napravljena polica za društvene igre na kojoj je noćna lampa.

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 66206282



Prilično mjesta za igru (kada je uredno mig )
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimesub lis 08, 2011 9:44 am

Izgleda super, a znam da su Eleni bile igračke najbolje, jedva se dala iz sobe smjeh
[Vrh] Go down
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 48
Lokacija : Zagreb,Klaka

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimesub lis 08, 2011 4:49 pm

Soba je stvarno super, šarena, puna igračaka i motiva. Naj mi je naravno brod mig
Al su mi za oko zapeli oni lego taburei, gdje si ih nabavila? I što vam visi sa stropa? Jesu li to loptice ili neke lampice? To mi se isto jako sviđa. Moj Luka je škicnuo slike pa su mu za oko zapele društvene igre i plastične kutije za odlaganje. Morski pas mu se svidio odavno o da
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimesub lis 08, 2011 6:05 pm

Sa stropa vise planeti sunčevog sustava koji noću svjetle u mraku a po plafonu su naljepljenje zvijezde i mjesec. Ovo najveće žuto je sunce - ono naravno ne svijetli u mraku mig - inače super stvarčica - možete ju kupiti na www.aktivniklinci.hr

Tabure Lego smo dobili za ročkas, iz Mullera je, cjenu neznam. Jako je kvalitetna i čvrst ja sejdim na njemu svaki dan bez beda.

Meni osobno najkorisniji su plastični ladičari stvarno puno u njih stane a posortirano.
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitimesub lis 08, 2011 7:25 pm

Suuuuper! Svaka čast!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gusarska soba :) - gotova je gotova :)   Gusarska soba :) - gotova je gotova :) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gusarska soba :) - gotova je gotova :)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dječja soba u Adaxu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Diječje sobe-
Forum(o)Bir: