All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Pozdrav od jedne stare poznanice Vtblef11Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbcen10Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbrig10 
moja lu
Pozdrav od jedne stare poznanice Vtblef11Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbcen10Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbrig10 
Netty
Pozdrav od jedne stare poznanice Vtblef11Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbcen10Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbrig10 
Branka
Pozdrav od jedne stare poznanice Vtblef11Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbcen10Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbrig10 
LuLu
Pozdrav od jedne stare poznanice Vtblef11Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbcen10Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbrig10 
boyd
Pozdrav od jedne stare poznanice Vtblef11Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbcen10Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbrig10 
Maja
Pozdrav od jedne stare poznanice Vtblef11Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbcen10Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbrig10 
Daisy
Pozdrav od jedne stare poznanice Vtblef11Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbcen10Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbrig10 
aneris
Pozdrav od jedne stare poznanice Vtblef11Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbcen10Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbrig10 
vejanka
Pozdrav od jedne stare poznanice Vtblef11Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbcen10Pozdrav od jedne stare poznanice Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 16 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 16 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Pozdrav od jedne stare poznanice

Go down 
+9
boyd
Netty
maren
Branka
marica
moja lu
LuLu
leobaby
Reni
13 posters
Autor/icaPoruka
Reni
Početnik
Početnik
Reni


Join date : 19.09.2010
Lokacija : uvjek u blizini

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimened ruj 19, 2010 9:45 am

Haaaajjj....
Tako mi je drago da sam vas nasla. grupni zagrljaj
Veselim se svakom trenutku provedenom s svojim starim prijateljicama i stjecanju novih cheers
Samo imajte strpljenja dok se malo ufuram tipkam
Pusa svima
[Vrh] Go down
leobaby
Brbljavica
Brbljavica
leobaby


Join date : 30.10.2009
Age : 42
Lokacija :

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimened ruj 19, 2010 9:49 am

Dobro došlaa!
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimened ruj 19, 2010 9:55 am

jeeeeeeeeeeeeee ljube došla si mi lijepo je da si opet s nama
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimened ruj 19, 2010 10:05 am

Dobro nam dosla i ugodno tipkala s nama!
Mogla bi nama koje te ne poznajemo od prije napisati koju riijec vise o sebi, npr, od kud nam tipkas imas li klinca il klincezu koliko su stari......
mah, mah
[Vrh] Go down
Reni
Početnik
Početnik
Reni


Join date : 19.09.2010
Lokacija : uvjek u blizini

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimened ruj 19, 2010 10:16 am

živo, živo

Jesam,jesam zahvaljujuci tebi ljube moja kiss

Pa ovako, za one koje me ne poznaju tipkam iz Zapresica. Mlada sam 32 ljeta smile Imam klincezu prije vjesticu, koja ide u drugi razred. I ono najljepse: TRUDNA SAM! U 4. mjesecu sam i na svim mogucim i nemogucim pretragama, zbog ranijih trudnoca i poroda koji nisu prosli dobro. nadam se da ce ovaj put bit sve u redu. I da, nosim seku pssst
Ako koga stogod jos zanima, neka slobodno pita.
[Vrh] Go down
marica
Brbljavica
Brbljavica
marica


Join date : 21.09.2009

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimened ruj 19, 2010 10:19 am

dd2
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimened ruj 19, 2010 10:54 am

dd1
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimened ruj 19, 2010 11:04 am

Cestitam ti na novoj trudnoci!
i uistinu vjerujem da ce sve proc u najboljem redu
[Vrh] Go down
Reni
Početnik
Početnik
Reni


Join date : 19.09.2010
Lokacija : uvjek u blizini

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimened ruj 19, 2010 11:05 am

Hvala. Evo vec sam procitala mnostvo uputa pa cu valjda uspjeti sve pohvatati molim te
[Vrh] Go down
maren
Brbljavica
Brbljavica
maren


Join date : 05.10.2009
Age : 46
Lokacija : ...na moru

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimened ruj 19, 2010 11:31 am

Hellooouuu draga!!!! mah, mah
Dobro nam došla na ove stranice. Nadam se da ćemo si duuugo tipkati. :mig:
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimened ruj 19, 2010 11:38 am

Reni je napisao/la:
Hvala. Evo vec sam procitala mnostvo uputa pa cu valjda uspjeti sve pohvatati molim te

nismo tako komplicirane brzo ces nas pohvatiti :mig:
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 47
Lokacija : Rijeka

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimened ruj 19, 2010 12:23 pm

Dobrodošla i punooo nam tipkala mah, mah
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimened ruj 19, 2010 2:28 pm

mah, mah

Cestitam na trudnoci, neka ti prode u najboljem redu smile:
[Vrh] Go down
Hello Kity
Početnik
Početnik



Join date : 16.09.2010

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimened ruj 19, 2010 3:07 pm

Čestitam na trudnoći,dobro došla!! mah, mah
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimepon ruj 20, 2010 9:04 am

Dobro nam došla !
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimepon ruj 20, 2010 11:07 am

dd1
[Vrh] Go down
Mali žabac
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009
Age : 46
Lokacija : Sisak

Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitimepon ruj 20, 2010 6:06 pm

Dobrodošla!!! mah, mah

I čestitke!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pozdrav od jedne stare poznanice Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav od jedne stare poznanice   Pozdrav od jedne stare poznanice Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pozdrav od jedne stare poznanice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: O forumu :: Dobrodošli-
Forum(o)Bir: