All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbrig10 
moja lu
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbrig10 
Netty
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbrig10 
Branka
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbrig10 
LuLu
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbrig10 
boyd
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbrig10 
Maja
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbrig10 
Daisy
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbrig10 
aneris
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbrig10 
vejanka
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 20 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 20 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Vesele su tračnice Tomice i družine ...

Go down 
+12
soo_happy
moja lu
rolatino
Sonja
milla
kekezvrk
maren
magaly
Aleksandra
LuLu
Netty
vejanka
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimesri kol 19, 2009 3:06 pm

First topic message reminder :

Thomas and Frends vlakići; provjereni iz serije pod nazivom Take Along, jesu male metalne lokomotive i vagoni s ljudskim licima učinjene prema uzoru na junake istoimenog serijala crtanih filmova. Čvrste, kvalitetne igračke za djecu od treće godine ( mlađima ih ne bih preporučila budući su vlakići prilično teški i metalni i ukoliko je dijete sklono bacanju, pogubni za namještaj, a bogme i ukućane. Svaka kolomotiva i vagončić jednostavno se spaja s drugom metalnim magnetom sprijeda i straga. Kupuju se pojedinačno ili u setovima za igru. Mali ljubitelj vlakića može biti vrlo kreativan, ukoliko ste odlučni potrošiti popriličnu svotu novaca na raznorazne setove s tračnicama, stanicama ili same vlakiće. U nas su dostupni u TL trgovinama po cijeni od 39 do 49 kn ( cijena po komadu ). Setovi s tračnicama koštivaju od 149 do 250 kn. Moguće je dokupljivati tračnice, mostove s tračnicama i kombinirati ih uz već postojeće, adapterima za tračnice koji se nalaze u setovima za igru ( 2 komada ).
Pri kupovini valja provjeriti jesu li tračnice kompatibilne onima koje već imate ili namjeravate kupiti. Ukoliko želite vlakić koji u nas nije moguće kupiti u trgovinama, ili ga neima, povirite na ebay. Tamo ih ima svakojakih i u specijalnim edicijama: sa zvukom i svjetlom, metalizirani i ini. Međutim, kupovina vlakova na ebayu koštat će vas nešto skuplje nego li što vlakići koštivaju u nas, zbog poštarine i cijene koja im nije manja, dapače.
U svakom slučaju, razmišljate li unaprijed što pokloniti malom zaljubljeniku u Tomicu i prijatelje za rođeni dan ili kakav blagdan, naša preporuka jest: vlakiće i tračnice. Nama vrlo zanimljivi, znamo ih poimence, vozamo ih tračnicama, pospremamo u stanicu itd. Neuništiva i zgodna igračka.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 11:31 am

aneris je napisao/la:

a i Vejanka me je uplašila sa time da ne paše sve na sve i sada se bojim bilo šta kupti - jer naravno da ću izabrati krivo (tj. ono koje ne paše s drugima Rolling Eyes )

No, no, ne se plašiti. :mig: Mi smo krenuli u kupovanje vlakića, naravno, na Ivanov nagovor. Pjevao je pjesmicu iz crtića Tomica i prijatelji, slinio, također, nad katalogom iz TL-a na stranicama Tomice i družine. ( P.S. I nama je milija "slikovnica" ), i prepoznavao poimence lokomotivicu po lokomotivicu. Kupovali ih jednog po jednog kad bismo se našli u TL-u. A onda smo naknadno kupili tračnice i tek tada shvatili da ih ima različitih. Sljedilo je "proučavanje" i brzo shvatismo da valja gledati oznaku: Thomas Take Along su metalni magnetni vlakići i uz njih pasivaju setovi sa sivim tračnicama.

Od proizvođača TOMY su baterijski plastični vlakići i na oznaci piše Thomas and Friends motor ili remote control engine ( prvi su baterijski koji sami voze, drugi su baterijski s mogućnošću upravljanja daljinskim ) i uz njih pasivaju smeđe tračnice.
Skupi su svi. No, ukoliko se povremeno kupi koji vlakić, za rođendane i blagdane koji set, novčanik to može podnijeti. Naime, igračka je kvalitetna i nesalomljiva, moguće ju je "nadograđivati" i dopunjavati i visoka cijena u usporedbi s tim je opravdana. Usporedim li, plastična no name igračka za jednokratnu upotrebu ne košta manje od dvadesetak kuna. Onda radije kupim vlakić koji košta 39 kunelića, znajući da će se igrati njime, a isti se neće skršiti odmah. Jedan mali gormit košta 15 kn, u seriji ih ima preko 40 ( duple ne brojim, jer kad ih kupujete ne vidite u pakiranju koji dobijate ) - i na koncu, cijena im je vrtoglava. Ukoliko želite i otok gormita koji je papreno skup i nekvalitetan, tada se cifra penje blizu tisućice, a u usporedbi sa serijom igračaka vlakića, gormiti ni kvalitetom ni edukativnošću nisu ni blizu Tomici i prijateljima . Osobno sam protiv takove kupovine.
Za Tomicu, Lego kocke ili V-tech igračke i još poneke, nije mi žao novaca. By The Way, od onih sam koji djeci ne kupuju često i po želji. No, spoznam li da Ivan zaista želi igračku, kupit ću. U Tomici se nismo razočarali. Njega veseli, igra se vlakićima, priča priče dok se igra, po uzoru na sadržaje crtanih filmova. Dakle, umjesto Ben 10, Gormita,Transformersa i inih robot - borac svekolikih junaka, mi smo odabrali Tomicu.
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 11:40 am

ma naravno Vejanka da je to istina - malo po malo se sakupi puno toga, a sad sam valjda memorirala koji sa kojima idu... o da
hvala još jednom za detaljno objašnjenje - čak i jedna plavuša (prikrivena ko ja) je sada shvatila thanks
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimesri lis 20, 2010 10:55 am

Evo i mi se pridruzujemo na ovoj temi.... Jucer sam u TL kupila Luki za treci rodendan Tomicu.
Kupila sam neku veliku kutiju (ne znam sada tocno koja je), i jos jedan vagonic (skriveno je u ormaru da Luka ne bi vidio).
Dok sam se pola sata u TL cudila sta i kako, koje su kompatibilne s kojima i koji vlakici su bolji, mislila sam u sebi kako bi bilo dobro da imam tvoj broj, vejanka, da te mogu pitat za savjet. o da
Na kraju sam se odlucila za te manje magnetne vlakice i sive tracnice. I nadam se da nisam pogrijesila.
U petak ce Luka postati vlasnik svog prvog seta tracnica i Tomice i nadam se da ce mu se svidjeti.
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimesri lis 20, 2010 1:51 pm

Vjerujem da će se malom slavljeniku svidjeti poklon. Nisi pogriješila kupivši mu magnetne vlakiće i sive tračnice ( idu zajedno ). Magnetni vlakići su idealni ( nesalomljivi, izdržljivi, jednostavni za sastavljanje kompozicije. Baterijski su dobri jer sami voze, no zahtijevaju puno baterija koje treba brzo mijenjati. Nema ih puno u ponudi i plastični su, dakle, valja ih čuvati. Moj Ivan ima 5.5 godina i još se rado igra s vlakićima. Magnetni mu zanimljiviji jer sam sastavlja kompoziciju i vozi ih tračnicama. Mi svojom kolekcijom ponosni jer nas služi godinama, a vjerujem, izdržat će i odrastanje. Izuzetno kvalitetna igračka.
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimepet lis 22, 2010 2:24 pm

Slavljnik ODUSEVLJEN s poklonom! A i mama.... predobra igracka! Stvarno se vidi da je kvalitetno napravljeno....
Jedva cekam kupiti jos vlakica da se mozemo igrati... o da
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimened lis 24, 2010 11:14 am

Ja sam naravno napravila grešku i kupila sve baterijske vlakiće i nakon toga otišla i kupila sive tračnice ups ja ama baš uvijek fulam!
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimepon lis 25, 2010 9:40 am

A joooj.... to ne pase skupa, jel'da? Mozes li ici zamijeniti?
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimepon lis 25, 2010 2:19 pm

A nemogu, tek sad kad citam vase komentare sam skuzila da ne pase, imamo ih vec mj dana u upotrebi i stalno se cudim kako su to lose napravili jer vlak na skretanju redovno iskoci sa tracnica van :hihi: i ja se cudom cudim kako to !!!
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimepon lis 25, 2010 3:01 pm

Krive tračnice titirlica. Baterijski vlakići kreću se smeđim tračnicma, one su više, širih i dubljih utora za kotače koji su u baterijskih vlakića širi i veći, nego li u magnetnih koji su manji.
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimepon lis 25, 2010 10:46 pm

Skuzila sam pssst
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimesub pro 11, 2010 12:19 am

Kako u Turbo Limacu nema vlakica Tomice, barem ne u Rijeci, gledala sam u drugim ducanima. Nasla sam u Plodinama prekrasnih vlakica ali prekrasne su im i cijene. Magnetni vlakici Take n Play.... samo lokomotiva kosta 80 kuna a lokomotiva s jednim vagonicem je 100 kuna. To je puno skuplje nego sto sam kupovala u TL. Da li uopce ti Take n Play vlakici pasu na sive tracnice?
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimesub pro 11, 2010 12:55 am

Dea pogledaj malo ima li sto na akciji u beba centru u Ilirskoj.
To ti je blizu a ako je akcija dobra ispalti se potegnut 25 minuta voznje smile
[Vrh] Go down
Mali žabac
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009
Age : 46
Lokacija : Sisak

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimesub pro 11, 2010 1:02 am

pašu koliko ja znam o da ...skuplji su jer fućkaju

imaš tih vlakova i u Konzumu i Intersparu

Daj reci kakav je izbor kod vas...što ima za kupiti...već mi polako postaje problem nabavka novih kad ih ovaj moj malac ima pravu hrpicu.

Vidiš...trebali bi napraviti popise što imamo pa da nam netko može dojaviti kad snimi nekog novog u ponudi u svojoj trgovini !!! scratch
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimesub pro 11, 2010 12:47 pm

moja lu.... pogledat cu....

mali zabac... nisam zapamtila imena.... znam da je bio neki srebrni, crveni, zeleni... Pogledat cu ovih dana bas imena. Mi smo novi u avanturi s vlakicima pa jos ne znamo sva imena... o da
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimesub pro 11, 2010 6:17 pm

U kojim plodinama ih snimila? Mi imamo sve što bilo u ponudi TL-a i sad nam problem pronaći što novo. Na stranicama beba centra u Sloveniji ne vidjeh ponudu pojedinačnih vlakova.
Jeste li gdje vidjele Chuggington vlakove?Navodno, ima ih u Muller trgovinama. No, ima li što takovoga u Ri i okolici?
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimesub pro 11, 2010 6:56 pm

vejanka....U novim Plodinama u Matuljima. Taman ih mislila strpat u kolica kad skuzih da jedan vlakic kosta 100 kuna a u TL 50. Malo mi je to bilo cudno pa sam ih vratila.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitimesub pro 11, 2010 7:48 pm

i na Viskovu ih ima! Cijenu iskreno neznam
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vesele su tračnice Tomice i družine ...
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Recenzije igračaka-
Forum(o)Bir: