All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
iclay- smjesa za modeliranje Vtblef11iclay- smjesa za modeliranje Vtbcen10iclay- smjesa za modeliranje Vtbrig10 
moja lu
iclay- smjesa za modeliranje Vtblef11iclay- smjesa za modeliranje Vtbcen10iclay- smjesa za modeliranje Vtbrig10 
Netty
iclay- smjesa za modeliranje Vtblef11iclay- smjesa za modeliranje Vtbcen10iclay- smjesa za modeliranje Vtbrig10 
Branka
iclay- smjesa za modeliranje Vtblef11iclay- smjesa za modeliranje Vtbcen10iclay- smjesa za modeliranje Vtbrig10 
LuLu
iclay- smjesa za modeliranje Vtblef11iclay- smjesa za modeliranje Vtbcen10iclay- smjesa za modeliranje Vtbrig10 
boyd
iclay- smjesa za modeliranje Vtblef11iclay- smjesa za modeliranje Vtbcen10iclay- smjesa za modeliranje Vtbrig10 
Maja
iclay- smjesa za modeliranje Vtblef11iclay- smjesa za modeliranje Vtbcen10iclay- smjesa za modeliranje Vtbrig10 
Daisy
iclay- smjesa za modeliranje Vtblef11iclay- smjesa za modeliranje Vtbcen10iclay- smjesa za modeliranje Vtbrig10 
aneris
iclay- smjesa za modeliranje Vtblef11iclay- smjesa za modeliranje Vtbcen10iclay- smjesa za modeliranje Vtbrig10 
vejanka
iclay- smjesa za modeliranje Vtblef11iclay- smjesa za modeliranje Vtbcen10iclay- smjesa za modeliranje Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 15 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 15 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 iclay- smjesa za modeliranje

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

iclay- smjesa za modeliranje Empty
PostajNaslov: iclay- smjesa za modeliranje   iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimened sij 23, 2011 8:46 pm

evo neznam dali ste culi i imali mozda susreta sa ovim
naime Lucija je to dobila za Bozic
i tek smo danas otvorili jer sam mislila da je nesto poput Play-doha samo kopija
no kad smo otvorili bili smo vise nego ugodno iznenadeni
naime smijesa nije ni blizu play-doha mnogo mnogo bolja za modeliranje ne mrvi se, me ljepi se
u setu kutiji smo dobili slijedece; 3d zoo - podlogu sa zivotinjicama, animal sound box ( super stvar kad izmodelirate medu kao mi u tbusic mu stavite tu kutiju i pritiskom uvijek je zvuk glasanja meda superrrr
set zamodeliranje 2 nozica i jos dva stapica sa kruzicima da bi ste bolje izradivali primjera okice zivotinjama i slicno
i naravno istrukcije kako napraviti jednostavno nekoliko zivotinja te vrecice sa 5 razlicitih boja

evo nasla sam slikicu kako to izgleda:
[You must be registered and logged in to see this image.]

cijenu mu neznam i navodno ga ima za kupiti u vbz knjizarama
u svakom slucaju ja sam odusevljena kao i Lucija koja se igrala punih 3 sata i izmodelirala mi cuda sto kod play doha kod nas i nije to obicaj pol ure izgnjeciti sve i to je to ovo je moju curu odusevilo!
Pa teta Alex prouci malo mislim da bi se i tebi svidjelo!

kome se da ima mnogo interesantnih linkica!
potrebno je utipkati amos iclay il samo iclay!
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 47
Lokacija : Rijeka

iclay- smjesa za modeliranje Empty
PostajNaslov: Re: iclay- smjesa za modeliranje   iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimeuto sij 25, 2011 2:01 am

Izgleda jako interesantno, još me jedino zanima da li se stvrdne ta smjesa na zraku ?
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

iclay- smjesa za modeliranje Empty
PostajNaslov: Re: iclay- smjesa za modeliranje   iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimeuto sij 25, 2011 12:07 pm

da ona ti je poput spuzvice divna je za modeliranje a kad ostane na zraku se stvrdne
kad nadem vrijeme poslikam nase uratke
meni se posebno svida nakit koji mi je kcer izradila mig
jedino nije dovoljn dobro pritisnula pa se malo i raspala
no jucer smo bile bistrije i na lastiku je nizala kuglice i danas cijelo jutro sjedi sa svojim uratkom na ruci

da ima i u plodinama i to nekoliko kutija , na zivotnje , da se izraduje farma, zatim da se izraduju ljudi i kucice, mi smo kupili i tu kucicu , nisam jos otvorila( nismo stigli) no unutra je naime kalup kucice na koju se stavlja smijesa u biti ozivljava ta kucica razno raznim bojama.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

iclay- smjesa za modeliranje Empty
PostajNaslov: Re: iclay- smjesa za modeliranje   iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimeuto sij 25, 2011 1:06 pm

cijena ?

fora izgleda
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

iclay- smjesa za modeliranje Empty
PostajNaslov: Re: iclay- smjesa za modeliranje   iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitimeuto sij 25, 2011 2:02 pm

mislim da je 99 kuna ne mala to sigurno
no tko zna mozda je negdje jeftinije
[Vrh] Go down
Sponsored content





iclay- smjesa za modeliranje Empty
PostajNaslov: Re: iclay- smjesa za modeliranje   iclay- smjesa za modeliranje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
iclay- smjesa za modeliranje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pjena za modeliranje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Recenzije igračaka-
Forum(o)Bir: