All4kids
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti

Početna stranicaRegistracijaLogin
prosinac 2016
ponutosričetpetsubned
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
pet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
sri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
pet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
sub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
pet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
uto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
uto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
pon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
pon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
čet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra

moja lu

Netty

Branka

LuLu

boyd

Maja

Daisy

aneris

vejanka

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju. :: 2 Bots

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 71, dana uto ruj 07, 2010 12:14 pm.

Share | 

Cipele za djecu

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
mali princ
Početnik
Početnik

PostajNaslov: Cipele za djecu   pet svi 06, 2011 8:15 pm

Ja bih otvorila temu, koje su cipele najbolje za stopala male djece u razvoju. Neka bude obuhvaćena ponuda samo na hrvatskom tržištu. Jesu li ciciban i bambi doista dizajnirane da omogućuju pravilan razvoj dječjih stopala, ili se radi samo o uspješnicama koje su dobro plasirale svoj proizvod? Po mom nekom vlastitom sudu, za dijete u razvoju veoma je bitno da ima kvalitetne cipele i kvalitetan madrac na kojem spava, jer u oba slučaja naglasak je na dobroj potpori za kičmeni stub, koji drži čitavo tijelo.

Koje još cipelice imaju potrebnu anatomsku strukturu, osim bambija i cicibana? Što vi uzimate u obzir pri kupnji cipelica svojim klincima, anatomsku strukturu, materijal od kože ili nešto drugo?

[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica

PostajNaslov: Re: Cipele za djecu   pet svi 06, 2011 8:42 pm

Dobri su i Froddo, Primo i Tofi (ali ne svi proizvodi, neki su bolji neki lošiji).

Sve zavisi od dječje nogice, nama su najbolje šlapice Froddo jer ima visoki rist, i malo duže prstiće, tj. 2. i 3. prst su joj malo duži od palca, pa smo najzadovoljniji sa Froddom. Primo tenisice su odlične (imam ih i ja ) i Tofi ima dobe sandalice i zimske cipele.

Odličan je i Elefanten, a u Deichmanu znaju imati super sniženje kad im ostane jedan broj od nekog modela, ja sam tako Eleni kupila njihove šlapice za 60kn.

Elena 04.04.2008.
[Vrh] Go down
mali princ
Početnik
Početnik

PostajNaslov: Re: Cipele za djecu   pet svi 06, 2011 9:03 pm

Deichman nemamo u Puli, barem tako mislim. Froddo sam zaboravila svrstati uz ciciban i bambi, jer im su im cijene tu i tamo iste ( uglavnom preko 300kn). Primo, ne znam čiji ih dućan prodaje.

Ja uvijek stavljam prste u cipelicu i ako ne napipam onu izbočinu, barem minimalnu, odmah ih eliminiram kao nezdravu podlogu za dječje stopalo. Jesam li u zabludi? Vidim na nekim forumima kako mame hvale Geoxice, a one su unutra potpuno ravne.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Cipele za djecu   pet svi 06, 2011 10:09 pm

teoretski do 3 g djeci se formira stopalo pa imaš 2 teorije

1. potpuno ravni uložak jer od profiliranog nema ništa jastučić je samo masno tkivo
2. anatomsi uložak obavezno..

e sad odluka je na tebi

ja sam sklona tome da je cipelica mekana, udobna, pojačana oko gležnja, savitljiva, kožna i prihvatljice cijene. Ja se držim nakon puno isprobavanja svih marki i noname modela ipak cicibana u 80% slučajeva ali u 90% slučajeva kupljenih na sniženju ili raspordaji pa mi je cijena od 250kn prihvatljica.. ali ona do 400 i više nije, pogotovo za puta 2.

Ako imamo model koji nam paše i vole ga nositi onda lijepo ispikiram za drugu sezonu isti model u potrebnom broju 3 mj prije ljeta npr i super. Tako sam i sada , uzela cicibanke prje 2 mj, 2 para za 380kn

Pričalica

PostajNaslov: Re: Cipele za djecu   ned svi 08, 2011 7:02 pm

mi koristimo froodo obući. papuče su nam super zbog visokog rista,a one su visoke, zadebljene tj. tvrde na određenim mjestima tako da im peta ne može bježati u stranu.a cijena je ok 145 kn s obzirom na kvalitetu ( bar po meni ).

sandale i cipele su isto dobre i zadovoljni smo jako s njima. cipele su cca 200 - 250 kn, još se zna naći i jeftinije na sniženju.

što se tiče tenisica tu koristimo nike i prezadovoljni smo.
bambi i cicibanke su mi isto dobe, a razlog zašto ih ne koristimo je cijena tužan
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Cipele za djecu   ned svi 08, 2011 10:51 pm

nama Frodo ne pašu papučice, imali smo par puta ali im cicibanke puno bolje leže na nogici, cijena je podjednaka oko 140kn, a ja ih ubodem preko po 20E -50% mig

Cipke smo isto probali par pari ali.. nisam tako zadovoljna kao s cicibanom

Bambi su preskupe za moj ukus a u RI nikad nema one akcije 1+1 gratis tako da nama je jedino što ima na izbor u Peku a to je previše.

PostajNaslov: Re: Cipele za djecu   Today at 8:59 am

[Vrh] Go down

Cipele za djecu
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» cipelice-koje?
» LINO receptići za djecu
» klizma za djecu
» Cipele za mladu za vjenčanje
» Naknada za neurorizičnu djecu