All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbrig10 
moja lu
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbrig10 
Netty
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbrig10 
Branka
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbrig10 
LuLu
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbrig10 
boyd
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbrig10 
Maja
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbrig10 
Daisy
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbrig10 
aneris
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbrig10 
vejanka
Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 8 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Školske torbe - nauka cijela :)

Go down 
+7
moja lu
marica
aneris
Poljakinja
Branka
Netty
Aleksandra
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimesri svi 18, 2011 6:02 pm

First topic message reminder :

Dakle, mi smo od jeseni predškolci. Iduću jesen u školu ali kako ja sve uvjek proučvam i studiram unaprijed, tako sam se evo upustila pomalo i u svijet školskih torbi. Namjeravam naći nešto odlično a sniženo bar 50% jer mi naravno trebaju 2 kom.

E sad ja ću malo izvući svoje opaske i ono što sam našla ali bi rado čula vaša iskustva, savjete, gdje, šta, pošto, što se isplati a što ne.

Jeste li isprobali torbe BELMIL ? Danas sam ih gledala u Algoritmu taman su ih dobili i djeluju mi vrlo vrlo dobro, baš sam se nekako za njih za sada zagrijala s obzirom na ponudu u Ri trenutno. Koštaju 399kn, pernica dupla puna istog dezena 79kn.
[You must be registered and logged in to see this link.]

[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 47
Lokacija : Zagreb,Klaka

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepet kol 05, 2011 6:01 pm

Imate ovdje školskih torbi, ruksaka i ostali pribor.
Dodajte na tu cijenu pdv mig
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimesub kol 06, 2011 2:41 am

Ovaj HAMIN komplet "Black Spider" Step by Step Touch, meni zgodan. Cijena mu manje zgodna, no ukoliko kvalitetom zadovoljava višegodišnju svakodnevnu uporabu, mašim se takujina.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sastoji se od:
- Školske torbe,
- Pernice, s priborom,
- Male pernice za olovke,
- torba za cipele,
- novčanik
- Anatomski zračni sustav: ergonomski oblikovana leća s ekskluzivnim oblikom i podstavom s ventilacijom utorima,
- Mrežasta leća za sustav hlađenja ( napisaše tehničke karakteristike )
Cijena:899 kn. ( Budem je pratila tijekom godine.Do jeseni 2012. bit će kakova akcija, nadam se.)

Stranice s ponudom i cijenama. Navodno su brzi i pouzdani.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Pozdravljamo sve Vas, koji nas čitaste u pluskvamperfektu. mah, mah


I ova SAMSONITE mi lijepa, no lijepih 1000 kunelića.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Moj sinko će pješak biti i poprilično puta od škole do kuće hoditi i tešku torbu na plećima nejakim nositi. Je li ludost kupovati ove skupe "torbice" ? Jednu višegodišnju vrijednu ili jetinije varijante kupovati iznova svake jeseni?
U moje vrijeme, prošlog stoljeća, kupiše mi jednu "nepoderivu" i nosala je kroz prva četiri razreda, istu. Iskreno, bila mi ružna, jakooo,no roditelji mi mili htjedoše baš tu. Skoliozna mi kičmica dan danas, unatoč torbi anatomskoj.
[Vrh] Go down
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 47
Lokacija : Zagreb,Klaka

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimened kol 07, 2011 2:09 pm

Evo, mm je trčao jučer u Šuici i dobio među ostalima i katalog od trgovine Prodex iz Tomislavgrada.
Tamo imaju belmil torbe po 50KM, connect po 35KM, Herlitz 40Km..
Uspoređujem sa katalogom iz Metroa: Belmil 345kn, Herlitz 332kn, hama 540 kn..
Stvarno ovdje kod nas nabiju te cijene! affraid
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimeuto kol 09, 2011 9:43 am

Ja sam conectice sa gornje slike platila 39KM , Belmil nisam našla ali u Bg mi je frendica našla za prevedeno u kn 250kn a kod nas je skoro 400. Samsonite kod nas 1400 onaj s Dinom koji moj Domi ispikirao, isto i Lego Ninja - vani s povratom i popustom ispadne 600-700.
Vejanka neznam šta bi ti pametno rekla jer se i ja jaaako dvoumim. Kupila sam one gore prvenstveno jer sam bila u prilici za sitnu lovu dobiti sve pa nek se nađe ali s idejom da im to bude za 3 razred dalje ( ili kako sam mm-u rekla za sport Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 744416 ) a za prvi bi ipak kockicu i to kako stvari stoje ili Belmil ili Samy i LEgo - znam da su to 2 svijeta po cijeni ali samo moj mozak mora donijeti odluku , ostalo je lako. Razum kaže ne treba a srce kaže kupi im cijeli svijet da im nadoknadiš što tata nije tu - e jebiga nije mi baš dobar motiv ali tako stvari stoje.
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepet kol 12, 2011 8:59 pm

Ja upikirala Step by Step nedavno u učenice stranjske koju podučavam hrvatski. Pohvalila se novom torbom, koju joj mama kupila. Dijete će u prvi razred, visine kao Ivan. Iznenadih se lijepom, čvrstom torbom. Prosurfah netom, nemilo, iznenadih se cijenom. Njuškala uokolo od Zg do Ri. Od mnoštva, ne nađoh isuviše što bih izabrala.
MM neimao kulerski izraz lica kad spomenuh prijevremenu kupovinu torbe.
"Što gledaš? iznenađenje "Torbe za školu!" Rolling Eyes "Za koga?";" Za Ivana, naravno". Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 305712 "Godinu unaprijed", u čudu će On. "Valja nam se pripremiti", zaključim ja.
" Ludovala si oko kolica, auto sjedalica, sad je na redu torba školska". "I bit će tako", kažem ja i stavim ga na ignore
Haminu ćem pikirati, nadam se kad predškolsko uzbuđenje prođe, naići na kakovu akcijsku cijenu za spomenutu torbicu.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepet kol 12, 2011 11:43 pm

Da Step by step se isto vrti oko tisućice mig U biti sve te torbe su od 800 do 1450 a vani se ipak dobiju za pola.

Trenutno je još uvjek aktualan popust u Mulleru - sada 15% ( bio je početkom 7 mj 20% ) na sve školske torbe pa još 20% povrat i razlika dupla . Oni drže Stepby step, Deadres, Samsonite, Lego, Scout i Hama
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimesub kol 13, 2011 2:38 am

Budem u tijeku. Ukoliko u inozemnim nam susjedima jeftinije puno, angažiram rodbinu iseljeničku. smile Popust od 15 do 20 posto mi nije "napet", no 40 i 50 % manje, to milo mom novčaniku. mig
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimečet kol 18, 2011 2:34 pm

U Konzumu su Belmil torbe na akciji 199kn, pernica 59 !!! Ima prekrasnih.
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepet kol 19, 2011 3:32 pm

Aleksandra je napisao/la:
U Konzumu su Belmil torbe na akciji 199kn, pernica 59 !!! Ima prekrasnih.
U Kauflandu Belmil torbe 222kn, malo drugačijih motiva nego one iz ŠK. Isto lijepe!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimened kol 21, 2011 4:46 pm

Trenutno me drži razum i moja razumna dijeca su po 5ti put odabrala iste modele Belmil torbi i dogovor je da ih donese Djeda mraz tako da kod nas stižu ove, a ako se slučajno ne pokaže dobrom (što sumnjam jer mali susjed ima takvu ista je ko prvog dana na kraju školske godine bila,) onda ćemo guštati u kupovini novih mig

[You must be registered and logged in to see this image.]



[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimened kol 21, 2011 5:59 pm

Super! smile
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepon kol 22, 2011 9:07 am

Branka si snimila pastele u Kauflandu - pakirane su u plastičnu kutijicu i ono važnije svaka je u kao plastičnoj olovci sa kljuničem za podešavanje duljine - čini mi se fooora jer se ne mogu slomiti i ne prljaju se rukice.. i još u plastici - doduše 18 kn su ali vrlo zgodno. Sviđaju mi se i njihove vodene od 12 ili 24 kom isto u plastici a probali smo i one vodene u kanticama i te su mi naj - no neznam dali smiju te za školu ?

Jesi vidjela negdje Belmilove vrećice za papuće ? Kod nas u Kauflandu ima ali mi ne pašu boje a za cure nema nijedne. Vjerojatno je bilo pa se prodalo jer ni torbi po 222 više nema nego 1,2
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepon kol 22, 2011 1:43 pm

Aleksandra je napisao/la:
Branka si snimila pastele u Kauflandu - pakirane su u plastičnu kutijicu i ono važnije svaka je u kao plastičnoj olovci sa kljuničem za podešavanje duljine - čini mi se fooora jer se ne mogu slomiti i ne prljaju se rukice.. i još u plastici - doduše 18 kn su ali vrlo zgodno. Sviđaju mi se i njihove vodene od 12 ili 24 kom isto u plastici a probali smo i one vodene u kanticama i te su mi naj - no neznam dali smiju te za školu ?

Jesi vidjela negdje Belmilove vrećice za papuće ? Kod nas u Kauflandu ima ali mi ne pašu boje a za cure nema nijedne. Vjerojatno je bilo pa se prodalo jer ni torbi po 222 više nema nego 1,2
Jesam, baš smo te kupili jer su mi se učinile jako zgodne! A nalazile su se pored sličnih takvih u metalnoj kutijici, ali ove su bile puno praktičnije! Evo slike niže:
Vodene u kanticama nisu za školu mig To mi za po doma.
A vodene nisam njihove probavala, kupila sam u lidl-u sad lijep komplet 24 boje/20kn [You must be registered and logged in to see this link.]
Vrećice za papuče nisam ni gledala jer imamo na princezu još od prije (kupljeno u kompletu sa onim princess koferom). Ako budem vidjela javim.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepet kol 26, 2011 7:51 pm

mi kupili u drugom razredu slične (hm... još veće) i ema ih jučer šilji i ima ih još jaaakooo puno. Ok nisu puno s njima pisali, ali očito su se isplatile - kada nam i za treću šk. godinu ostaju u upotrebi!

vodene u Lidlu nisam kupila jer mi se činilo previše dati 22 kn za dva pladnja istih boja. a onda se ispostavilo da i njih imamo doma... moramo dobro odabrati tempere ove godine .... one se uvijek potroše, ako ne u školi, onda doma mig

dakle ima svega u kauflandu... ok, drugi tjedan krećem u akciju ostatka školskog pribora - a do onda će valjda probati svu odjeću i obuću da vidim što je prerasla ovog ljeta Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepet kol 26, 2011 11:14 pm

aneris je napisao/la:
vodene u Lidlu nisam kupila jer mi se činilo previše dati 22 kn za dva pladnja istih boja...
samo ispravak, nije 22kn nego 20kn (19,99) i nisu iste boje, svih 20 nijansi su različite. mig OK, nepotrebno za prvi razred, ali mi ih nismo za tu svrhu kupili smile
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimesub kol 27, 2011 3:35 pm

ima i paket od 12 boja a ima i od 24 - meni se sviđaju u kutijicama lijepo zapakirane- praktična kutijica..

a one tempere/vodene u kanticama su zakon 12 kom za 9,99 na akicji - nema močenja, lijepo pokrivaju zakon
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimened kol 28, 2011 1:02 pm

Branka je napisao/la:
aneris je napisao/la:
vodene u Lidlu nisam kupila jer mi se činilo previše dati 22 kn za dva pladnja istih boja...
samo ispravak, nije 22kn nego 20kn (19,99) i nisu iste boje, svih 20 nijansi su različite. mig OK, nepotrebno za prvi razred, ali mi ih nismo za tu svrhu kupili smile
hm mi se čini da ne pričamo - pišemo o istim bojama smile ili sam ja - što je još vjerojatnije krivo zapamtila cijenu smjeh ili treća najgora varijanta - da je moja ema imala pravo i da ja nisam dobro vidjela da su ipak prvi i drugi kat boja različiti iznenađenje - mislim da ću morati i ja, a ne samo luka kod okuliste

a sada pošto su knjige stigle... ipak idem gledati ruksake za školu unatoč tome što sam cijelo ljeto tupila da joj neću novu torbu kupovat dum, dum dum, dum dum, dum i čitati sve postove ispočetka

- usput jeste negdje vidjele target ruksake ? voljela bih ih vidjet uživo
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimened kol 28, 2011 3:55 pm

Nisam vidjela target ruksake, ali imaš u Konzumu belmil po 200kn, mi kupili takav, čini mi se ok!
Boje...da, jako slične, ali ne iste mig


Od 1.9. u Kauflandu su snižene ove pastele sa slike gore, sa 20kn na 14kn: [You must be registered and logged in to see this link.] (na drugoj strani su)

A od sutra, su bilježnice A5 (52 lista) po 1kn, a A4 (52 lista) po 2 kn (ima ih i bianco... bez crta...mi te volimo za svakodnevne crtarije mig ) [You must be registered and logged in to see this link.] (na drugoj strani)
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepet ruj 02, 2011 8:59 pm

aneris je napisao/la:
- usput jeste negdje vidjele target ruksake ? voljela bih ih vidjet uživo
Ima u Kauflandu 350kn
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepet ruj 02, 2011 9:59 pm

u našem samo od Targeta Barbi - bila sam danas mig

kupila one pastele u kutijicama 1 plavu i 1 naranđastu smile

ima i zgodnih pregačica za likovni na Jurića, Vinija, ZVončicu, Barbi po 19,90 ili na carse sa ramenima po 29 kn
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimepon ruj 05, 2011 11:25 pm

Ovo spada pod školski pribor, ali tu temu još nemamo pa ću samo tu ubaciti, popis pribora koji smo mi u školi dobili, razlikuje se ponešto od onog standardnog, to je od škole do škole, učiteljice, učitelja.
(zanemarite precrtano, to smo mi po svojim potrebama ...)
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 06, 2011 9:29 am

velika bilježnica na crte za engleski ? Kao normalna A4 na crte?
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 06, 2011 6:15 pm

Aleksandra je napisao/la:
velika bilježnica na crte za engleski ? Kao normalna A4 na crte?
Da,to... Ma to ovisi o učiteljici, valjda im treba valika da lijepe izreske, slikice...
[Vrh] Go down
marica
Brbljavica
Brbljavica
marica


Join date : 21.09.2009

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimened sij 20, 2013 12:07 pm

Pozdrav cure!
dajte molim vas pomagajte.
biram skolsku torbu za malu od najbolje prijateljice. cjena nije toliko bitna no kvaliteta je. Ja sam gledala na ovoj stranici:
[You must be registered and logged in to see this link.]
ako imate kakav pametan savjet molim vas javite. mozda neku drugu stranicu za pogledati...
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitimened sij 20, 2013 3:28 pm

jel netko vidio osim e baya thomas šk torbu za kupiti?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Školske torbe - nauka cijela :)
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Veliko dijete (7-10 god.)-
Forum(o)Bir: