All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtblef11Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbcen10Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbrig10 
moja lu
Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtblef11Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbcen10Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbrig10 
Netty
Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtblef11Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbcen10Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbrig10 
Branka
Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtblef11Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbcen10Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbrig10 
LuLu
Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtblef11Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbcen10Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbrig10 
boyd
Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtblef11Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbcen10Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbrig10 
Maja
Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtblef11Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbcen10Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbrig10 
Daisy
Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtblef11Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbcen10Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbrig10 
aneris
Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtblef11Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbcen10Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbrig10 
vejanka
Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtblef11Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbcen10Poklon za vrtićkog prijatelja? Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 17 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 17 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Poklon za vrtićkog prijatelja?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Mali žabac
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009
Age : 46
Lokacija : Sisak

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimečet oľu 01, 2012 9:42 pm

Dodo je pozvan - prvi put - na rođendan prijatelja iz vrtića.
I sad, ne znam kakav poklon kupiti, koliko novaca potrošiti scratch

Malac slavi 5-i rođendan i o njemu ne znam gotovo ništa...i on i Dodo su krenuli u vrtić sad, u devetom mjesecu, vidim da se dosta druže al ovaj moj sinak mi ne zna reći kakve mu igračke prijatelj voli Rolling Eyes
Jedino što sam primijetila je da je dosta povučen, preferira mirnije igre.
Do sad je bilo lako jer su Dodini prijatelji bili uglavnom djeca mojih prijatelja i znala sam što vole i žele.


Kad se nađem ovako u nedoumici sklona sam pretjerivati ...zanimaju me vaša iskustva - dajte malo pomozite :P

heeeeeeeelp!!!!

[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimečet oľu 01, 2012 10:06 pm

Na rođendane vrtićkih prijatelja koji se slave u igraonicama (dakle samo dijete dolazi na ročkas, ne i roditelji), najčešće se donose pokloni vrijednosti 80-120kn, ovisno o financijskim mogućnostima. To su naša iskustva.
Mi najčešće poklanjamo majicu i igračku (uglavnom odjeću i igračku ili školski pribor za starije....s tim da račun ubacimo u poklon...ili ceduljicu sa obavijesti da čuvamo račun i broj telefona....ako bi željeli mijenjati za veličinu, jer ionako poklone djeca u igraonicama ne otvaraju nego tek kod kuće, a roditelja ponekad ni ne sretnemo pred igraonicom).
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimečet oľu 01, 2012 10:16 pm

Ja imam par kategorija
1. vrtićki prijatelji koji nisu i kućni prijatelji 50tak kn ( mi smo na rođendanima svaki tjedan skoro)
2. vrtićki prijatelji s kojima se družimo i van vrtića, ne u smislu kućnih prijatelja iako su i to pomalo postali nego ono šetnje, igre, bicikle.. do 100kn ( opet nešto što je na akciji pa je redovno oko 100kn a rijetko platim više od 70 mig )
3. obiteljski prijatelji - do 150kn ( znam kad su ti rođendani i ciljano kupim unaprijed kad naletim na nešto povoljno)
4. najvažnija kategorija - dragi prijatelji kojih imamo relativno malo ali su dragocjeni , njihovim klincima kupim nešto za 200,300kn ( ciljano smišljam i tražim nešto što znam da vole i što može biti i skuplje pa na nekoj akciji i obično je spremno par mjeseci prije vremena )

a što kupiti- nešto što tvoj voli vjerojatno voli i taj dečkić


Zadnja promjena: Aleksandra; pet oľu 02, 2012 7:59 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimepet oľu 02, 2012 7:11 pm

ja znam spremiti ako a dobije nešto duplo za ročkase ili ovako od gostiju šta mu se ne svidi odmah u startu pa to poklanjam sad smo tko poklonili jednog gormita i jednu debelu vestu jer a ne voli nositi veste i tako se nekad pokrpam a inače bih se složila sa brankom do 100 kn max mislim da te novce možeš nać i majicu i igračku npr puzzle i sl nešto što nije skupo
[Vrh] Go down
Mali žabac
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009
Age : 46
Lokacija : Sisak

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimepet oľu 02, 2012 10:46 pm

hvala, cure...puno ste mi pomogle kiss
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimesub oľu 03, 2012 1:18 am

i mi imamo rang slican Aleksandri

Lucija je pred malo bila na jednom rod. isto decku iz vrtica s tim da ja nisam znala ni koliko godina slavi ( na pozivnici nije pisalo) pa sam bila u dilemi 4, 5, 6 god sto sad
kupljen je plastelin u konzumu u kutiji ( znaci onaj set gdje ima i nekih sitnica za modeliranje) velika cokolada, i Luca mu je izradila samostalno cestitku to je to. potrosena cca 70 kuna.
Djete ne poznajem a vodila sam se s mislju koliko god da ima svi vole plastelin pocevsi od moje cure.
Nama je to isto bio vrticki prvi rod,
do sada je nisam iskreno pustala jer nije bilo u igraonici vec su slavili doma pa mi to bilo bezveze jer roditelje uopce il ne poznajem il znam sa dobar dan, plus mi je bila mala da je sa 3 godine pustam kod nekog meni nepoznatog.
[Vrh] Go down
Mali žabac
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009
Age : 46
Lokacija : Sisak

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimesub oľu 03, 2012 1:33 am

Ovaj rođo je u McDonaldsu...otvoren je u Sisku prije par mjeseci pa je sad furka tamo slavit rođendane.
Živi bili pa vidjeli kako će to izgledat...

[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimesub oľu 03, 2012 11:05 am

I šta si odabrala ?

mig
[Vrh] Go down
Mali žabac
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009
Age : 46
Lokacija : Sisak

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimesub oľu 03, 2012 11:32 am

Idem sad u grad u kupovinu...
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimesub oľu 03, 2012 2:10 pm

Nevezano za temu poklona...rođendani u McD koštaju 450kn, a u igraonicama 900kn...pa se možeš i time voditi kod kupnje poklona....
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimened oľu 04, 2012 7:56 pm

Kako tako puno u igraonicama? Šta nije 30kn/djetetu dakle za 10 djece 300kn, slavljenik ne plaća ? Za Mc neznam. ali tako je bar u Ri na bazi 10 djece naravno.
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimened oľu 04, 2012 8:10 pm

Kod nas u igraonicama rođendan traje 2 sata, 2-3 animatora, 4-5 pizza, 1 torta...do 20 djece, preko se nadoplaćuje. A ako ih je 10... isto je 900kn. (možeš odabrati bez torte, pa je 800kn).
[Vrh] Go down
Mali žabac
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009
Age : 46
Lokacija : Sisak

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimened oľu 04, 2012 9:44 pm

Evo nas s rođendana...
Klinci kažu da im je bilo lijepo a koliko su buke stvarali i vjerujem da im je bilo lijepo.
Mi roditelji smo bili na kavici pa smo tu i tamo bacili pogled kako se klinci zabavljaju, poslije su se još poigrali vani na onom velikom toboganu ispred McD ( to im se valjda svidjelo najviše).

Ne znam koliko je kod nas rođendan u igraonici...al ne vjerujem da je 900kn, to mi se čini puno za Sisak scratch

E, da...kupila sam majicu, čokoladu ( da nešto podijeli s bratom) i knjigu o dinosaurima ( sad u vrtiću uče o dinosaurima), čut ćemo sutra kako se slavljeniku svidio poklon...
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimened oľu 04, 2012 11:32 pm

Branka za 20 djece to dođe 900 da ( mada je kod nas startno 300 do 10 djece pa + ) - 600 igraonica +150 torta + pizze nakupi se, to je razlog zašto mi ne slavimo u igraonici jer ja radije za te pare iznajmim gumigrad na dva dana smile i prođe 30tak i više dječice a taj mi broj nijedna igraonica ne može primiti smile A i to je party od "samo 2 sata" moji bi bili razočarani ( ili možda ja više mig )

Super poklon si sklopila smile
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimepon oľu 05, 2012 10:19 am

Da, igraonice su ...a za gušt djeteta... i mi radimo "normalnu" rođendansku feštu za prijatelje, no za vrtićke poznanike, po želji mog djeteta...moramo i u igraonici jer svi oni pozivaju nju u igraonicu, pa....
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimepon oľu 05, 2012 12:07 pm

Pa i moji su izrazili želju da slave u Popay-u ali razlog je " tamo imaju 3 play stationa znaš mama, pa možemo igrati" . Mama je okrenula očima i objasnila da doma imaju play station, x box, v-smile i da možemo i mi spojiti 3 tv-a ako je to poanta rođendana, no ako žele nešto posebno da ćemo to posebno i napraviti. Nakraju su se složili da je gumigrad, trampolin, gusar animator i slično bolje od pleića..
Ove godine ide opet gumigrad ali veeeeeeliki, puno veći od lanjskog i drugačiji smile
[Vrh] Go down
Mali žabac
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009
Age : 46
Lokacija : Sisak

Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitimepon oľu 05, 2012 1:50 pm

Kod nas nema gumigrada za iznajmiti tužan ...a sigurno bi bio hit...

Mi imamo sreću jer je Dodiju rođendan ljeti pa su proslave vani na dvorištu...otkad su klinci mrvu veći napunimo im bazen, imaju tobogan, klackalice, ljulju, pijesak, razna prometala - gdje ćeš bolje igraonice živo, živo

Ne znam kako bi da ima rođendan zimi - vjerojatno bi i mi u igraonici
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poklon za vrtićkog prijatelja? Empty
PostajNaslov: Re: Poklon za vrtićkog prijatelja?   Poklon za vrtićkog prijatelja? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poklon za vrtićkog prijatelja?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Vrtićka dob (2-5 god.)-
Forum(o)Bir: