All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Društvena igra Vinni the Phoo Vtblef11Društvena igra Vinni the Phoo Vtbcen10Društvena igra Vinni the Phoo Vtbrig10 
moja lu
Društvena igra Vinni the Phoo Vtblef11Društvena igra Vinni the Phoo Vtbcen10Društvena igra Vinni the Phoo Vtbrig10 
Netty
Društvena igra Vinni the Phoo Vtblef11Društvena igra Vinni the Phoo Vtbcen10Društvena igra Vinni the Phoo Vtbrig10 
Branka
Društvena igra Vinni the Phoo Vtblef11Društvena igra Vinni the Phoo Vtbcen10Društvena igra Vinni the Phoo Vtbrig10 
LuLu
Društvena igra Vinni the Phoo Vtblef11Društvena igra Vinni the Phoo Vtbcen10Društvena igra Vinni the Phoo Vtbrig10 
boyd
Društvena igra Vinni the Phoo Vtblef11Društvena igra Vinni the Phoo Vtbcen10Društvena igra Vinni the Phoo Vtbrig10 
Maja
Društvena igra Vinni the Phoo Vtblef11Društvena igra Vinni the Phoo Vtbcen10Društvena igra Vinni the Phoo Vtbrig10 
Daisy
Društvena igra Vinni the Phoo Vtblef11Društvena igra Vinni the Phoo Vtbcen10Društvena igra Vinni the Phoo Vtbrig10 
aneris
Društvena igra Vinni the Phoo Vtblef11Društvena igra Vinni the Phoo Vtbcen10Društvena igra Vinni the Phoo Vtbrig10 
vejanka
Društvena igra Vinni the Phoo Vtblef11Društvena igra Vinni the Phoo Vtbcen10Društvena igra Vinni the Phoo Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Društvena igra Vinni the Phoo

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Društvena igra Vinni the Phoo Empty
PostajNaslov: Društvena igra Vinni the Phoo   Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimesri ruj 16, 2009 3:34 pm

Medvjedić Winnie i njegovi prijatelji med medeni kušati bi htjeli, ali Pčelica Zujalica isto želi, med nerado s drugima dijeli; budi i ti prijatelj pravi, sačuvaj Winnie-ju vrčeve s medom i super se zabavi! Svaki vrč, bod jedan donosi, tko ih prvi 5 sakupi - pobjedu odnosi!¨ Dob: 3+ 129kn

[You must be registered and logged in to see this image.]


Jel probao netko od vas? Čini mi se fora za manju djecu a nije ni ultra skupa pa..
[Vrh] Go down
josipa_zg
Pričalica
Pričalica
josipa_zg


Join date : 21.08.2009
Age : 42
Lokacija : zagreb,jarun

Društvena igra Vinni the Phoo Empty
PostajNaslov: Re: Društvena igra Vinni the Phoo   Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimesri ruj 16, 2009 8:49 pm

vidjeli smo je mi kao izložbenu u tl na žitnjaku i Lana se nije htjela odvojiti od nje nekih pol sata je sjedila tam i igrala se (inače nju rijetko,ali baš rijetko koja igračka zanim tak dugo)
razmišljala sam da joj kupi kad sam ju razigranu vidila ali ipak nisam jer sam se pribojala da se možda već zasitila te igračke i da bi to bilo bacanje novca (da sam bila ziher da bi se njome igrala bi joj bila kupila)

čak je i mene oduševila (tj. muzikica im je super)
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Društvena igra Vinni the Phoo Empty
PostajNaslov: Re: Društvena igra Vinni the Phoo   Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimečet ruj 17, 2009 12:24 pm

i moja sestrična hvali jako, kaže da su joj cure oduševljenje.
Zvuči dobro, ako ju ne dobiju za ročkas , možda bi mogla pod bor jer i mami se sviđa o da
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Društvena igra Vinni the Phoo Empty
PostajNaslov: Re: Društvena igra Vinni the Phoo   Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimepet lis 02, 2009 12:06 pm

Dobili su je za ročkas o da

Tek danas smo ju otpakirali i eno ih već 45 min se igraju. Super je, muzikica je lijepa i vesela a igra je simpa, i ja sam se igrala petnajstak minuta s njima - a ima mjesto i za tatu mig
[Vrh] Go down
leobaby
Brbljavica
Brbljavica
leobaby


Join date : 30.10.2009
Age : 42
Lokacija :

Društvena igra Vinni the Phoo Empty
PostajNaslov: Re: Društvena igra Vinni the Phoo   Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimepon pro 28, 2009 12:19 am

I mi dobili za ročkas ALI ne mogu odvrnuti šarafić-stoji na mjestu. :sad:
Tako sam tužna...nejde pa nejde..
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Društvena igra Vinni the Phoo Empty
PostajNaslov: Re: Društvena igra Vinni the Phoo   Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimepon pro 28, 2009 12:35 am

koji šarafić ? Za poklopac baterija ? Daj mužu ako neide idi reklamirati ali vjerojatno je malo zajeo samo
[Vrh] Go down
leobaby
Brbljavica
Brbljavica
leobaby


Join date : 30.10.2009
Age : 42
Lokacija :

Društvena igra Vinni the Phoo Empty
PostajNaslov: Re: Društvena igra Vinni the Phoo   Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimepon pro 28, 2009 12:41 am

Da, taj, ni mm ne može,
vrtimo na jednu i na drugu stranu i stoji na mjestu..a nemamo račun, bio poklon.. ups
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Društvena igra Vinni the Phoo Empty
PostajNaslov: Re: Društvena igra Vinni the Phoo   Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimepon pro 28, 2009 1:06 am

a bemu miša, ako baš nikako neide uvjek može tm to "odvaliti" pa kad vratiš baterije zaljepiš selotejpom, nije estetika ali da se iskoristi ovako nema koristi
[Vrh] Go down
leobaby
Brbljavica
Brbljavica
leobaby


Join date : 30.10.2009
Age : 42
Lokacija :

Društvena igra Vinni the Phoo Empty
PostajNaslov: Re: Društvena igra Vinni the Phoo   Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitimepon pro 28, 2009 1:09 am

Strgati poklopček? Ouch!
Da bar uspijemo, ali nema "lufta" za gurnut odvijač..baš bed..grrr!
Hvala Alex!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Društvena igra Vinni the Phoo Empty
PostajNaslov: Re: Društvena igra Vinni the Phoo   Društvena igra Vinni the Phoo Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Društvena igra Vinni the Phoo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Grize nokte, siše palac, igra se kosom, kopa nos?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Recenzije igračaka-
Forum(o)Bir: