All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbrig10 
moja lu
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbrig10 
Netty
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbrig10 
Branka
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbrig10 
LuLu
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbrig10 
boyd
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbrig10 
Maja
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbrig10 
Daisy
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbrig10 
aneris
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbrig10 
vejanka
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA

Go down 
+32
deedee
veronika_27
tina25
ivana_bonjour
DIM
mudrica
Daisy
lena
lavinia
astra42
sarab
ira...
MISh
Branka
medic73
Blondi
Tara
Naike
mp
mimica
Zgodni znakić
mamamia
anja97
rutona
Phar-lap
anaqxy
kekezvrk
magaly
mišek
sam
vejanka
Aleksandra
36 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimepon kol 10, 2009 9:48 am

Ako vas nešto muči ili se dvoumite ili samo razmišljate na papiru mig ovo je mjesto gdje to možete podjeliti s nama i pitati za savjet sve vezano za kolica

ako je vaše pitanje vezano za točno određeni model kolica onda ga molim postavite u podforumu Kolica sa točnim modelom unaslovu kako bi nas ostao zbog preglednosti ljepše objašnjen. Ako su to "šarena" pitanja i nedoumice pišite tu.
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimesri kol 19, 2009 11:46 am

Daklem, ovako: Šogorica je trudnica sa slatkom dilemom i nedoumicom što i kako s kupovinom kolica i autosjedalice. Upitala mene za savjet, a ja upit prosljeđujem kompetentnijima.
Naime, beba je novogodišnja i valja se unaprijed opremiti valjano.
Koja kolica i sjedalicu odabrati a da ista podmiruju njihove potrebe? Što je novoga, "revolucionarnoga", a dobroga na tržištu, što odabrati?
Dakle, mama i tata su vrlo mobilni i zaposleni. Bebu će od 6 mjeseci čuvati baka i dida u drugom dijelu grada, stoga će opremu i kolica koristiti svakodnevno i prebacivati iz automobila u automobil ( Clio, Volvo, Punto - različita veličina prtljažnika ).
Stanuju ( i jedni i drugi ) u zgradi, bez lifta na 4 katu. Trebaju im kolica za novorođenu bebu i, naravno, za kasnije za što bolju i jednostavniju mobilnost s bebom po gradu ( Osijek ). Kupovati košaru, budući je beba zimska? Kupovati 3 u 1, 2u1 ili svaki komad opreme posebno? Cijena nije ograničenje. Saša, tvoj savjet?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimesub kol 22, 2009 1:25 am

mmm , izbor je velik. Ono što mi trenutno zapinje za oko je novi Graco Cleo sa AS ili pak trenutno na akciji Hauck - oboje u baby centru odlična kupnja za malo love.
No znaš da ja jesam pobornik čvrste košare posebno u hladnijim krajevima pa onda možda ono što bi ja sebi odabrala bilo bi Inglesina lounge - kišobran koica odlična + meja košrara i AS Graco autobaby II sa možda čak 2 baze - kod bake i kod mame u autu , naime Graco baza je "jeftina" a možda mogu i polovnu uzeti a baki i dedi će biti puno lakše
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimened kol 23, 2009 6:34 pm

Evo mene...ni pet ni sest i odmah na temu o kolicima :hihi: Ovako....
Poprilicno me zanimaju kolica Maxi cosi city...izgledom se mi jako lijepa, cine se ok, a cijena od 1300kn pristupacna....(jedino me kopka sto nema preckicu, no moze li se nesto improvizirati?) Kad bi se odlucila za njih isla bi na 3u1 set znaci sa as i kosarom...pa bi te Alex zamolila strucnu ocjenu..
E ak ne ta, onda pliko p3 3u1 set.....
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimened kol 23, 2009 7:30 pm

To su odlična udobna i povoljna kolica. Jedina mana im je nedostatak prednje prečke no kako je to stvar navike za djete onda to i nije toiko problem a važniji - je sklapanje. Naime sklapaju se u kišobran ali se preklapaju nekako "čudno" pa tih par puta nakon šetnje koliko sam ih ja sklapala uvjek sam se uspjela zamazati no kaže moj kumić da je to stvar prakse mig Jako su mekano tapecirana i zaista se lako voze. Košara za njih je klasična i na njih ide MC sjedalica pa cijeli set izađe nikih 3000kn što je odlična cijena. Ja osobno bi uzela kolica i košaru a as Graco + bazu ali daleko od toga da je MC ova as loša, samo je Gracova veća i baza je jeftinijia. Sad su konačno izbacili i par življih dezena jedno par godina su bila na tržištu samo crna i tamno plava

Iskreno za tu lovu to bi bilo i meni u užem izboru. PP pliko on track ima jedinu prednost u skapanju i prečki sve ostalo mi je na MC u bolje.
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimened kol 23, 2009 7:34 pm

E zakon si Alex....pa da...ma gle...jos ak naletim na kosaru polovnu(jer rijetko tko uspje kosaru ne sacuvati i ishajbati) skoro pa u pola cijene dode.....Boje su mi crvena i narancasta fora....bas su mi dizajnom ono ok...
Uglavnom hvala ti puno draga.....sad cu morati do TL ili BMS da ih malo rucno probam..hahah...Puse i hvala na brzom odgovoru svaka čast thanks grupni zagrljaj
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimened kol 23, 2009 7:37 pm

Odlična su. Našim kumovima su prošla dvoje djece, od kojih je mlađe doslovce do 3 g spavalo u njima a ne u krevetiću ( nije htio zaspati nigdje drugdje nego u kolicima) i eno ih spakirana čekaju bratove klince, izgledaju ko nova
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimened kol 23, 2009 9:17 pm

sam moja susjeda prodaje svoju košaru za MC crvenu... korištena je svega 2 mjeseca....
mogu pitati ako sizainteresirana...

faca
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimened kol 23, 2009 9:43 pm

Ma da? pitaj je samo informativno sad cijenu i to pa cemo kasnije detalje...Hvala puuno na info draga
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimened kol 23, 2009 9:47 pm

evo šaljem sms pa javim ako šta odgovori...

e da, baš super kaj si trudna, sretna sam zbog tebe...
sada jedna seka, kaj ne faca
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimened kol 23, 2009 10:15 pm

E odlicno mig
Eh, da bar bude seka....al dobro...sam nek je sve ok pa sto god Bog dao....puse
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimened kol 23, 2009 10:19 pm

baš tako ....

grupni zagrljaj
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimeuto kol 25, 2009 12:22 pm

Aleksandra je napisao/la:
Ono što mi trenutno zapinje za oko je novi Graco Cleo sa AS ili pak trenutno na akciji Hauck - oboje u baby centru odlična kupnja za malo love.

Pomagaj mi naći model Hauck kolesa koje spominješ? Graco Cleo i Inglesinu pronašla. mah, mah
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimeuto kol 25, 2009 12:44 pm

Alex...koliko kosta u beby centru set graco cleo sa as? faca
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimeuto kol 25, 2009 5:01 pm

Vejanka Evo http://b2c.baby-center.si//Article.asp?ArticleID=197310 - gledala sam ih uživo neki dan - odlična su u rangu PP-a, chica ct 0,1 taj tip no neidu u = poožaj

Sam - http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=191867 samo Cleo je 250E + as sa bazom još cca 150E ali trenutno nema na stranicama. No Cleo prolazi od rođenja pa nije nužno as na nju nakačiti mig
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimeuto kol 25, 2009 5:03 pm

Thanks Alex živo, živo
Uf.....sve mi je teze...hahahah...
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimeuto kol 25, 2009 5:10 pm

A Inglesina Lounge ? prvak
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimeuto kol 25, 2009 5:20 pm

Hmmm....fora su mi....ali nekako razmisljam(ustvari sam sigurna) da bi rade pravu kosaru....mislim da ce nam fino posluziti ostatak proljeca i cijelo ljeto....Gledala sam u tintilinicu je na akciji pp on track 3u1 za 3200kn....as nije ona stara primo viaggio nego ona srednja...malo drugacija(stavim link)
Uglavnom, vidjeti cu jos.....
http://media.parabebes.com/productos/1/5/6/l.silla-paseo-peg-perego-conjunto-3-en-1-pliko-peg-perego_1247231651.jpg
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimesri kol 26, 2009 12:55 pm

Kakva je razlika između peg perego switch modular sistem i peg perego modular sistem tri fix?


PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA 253005

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Modular_P3-_TRI-FIX-_Bubble_Green_
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimesri kol 26, 2009 1:51 pm

Peg perego swich moze sportski dio ici prema mami ili kontra mame...dok kod obicnog plika ne moze....
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimesri kol 26, 2009 2:25 pm

Dakle to je u pitanju. Hvala na informaciji, sam.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimesri kol 26, 2009 4:26 pm

to i switch ima nekih 0,5 kg više mig
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimesri kol 26, 2009 9:58 pm

Nema na cemu vejanka mah, mah
Alex....teza su jos vise swich...pliko su oko 8.5kg a swich 11kg
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimečet kol 27, 2009 8:52 am

mislila sam samo n apodvozje ali da sve skupa još i više
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 3:37 pm

s obzirom da sam ostala samo na zapp kolicima..
sve me je više strah da ću ostati bez njih ako ću malenog voditi u vrtić u njemu i ostavljati ih tamo..
ima kradja..

alex što misliš o ovim kolicima..bi li izdurala zimu ili bar godinu dana..

http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-95970141.aspx
[Vrh] Go down
Sponsored content





PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA
[Vrh] 
Stranica 1 / 13.Go to page : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS
» SAVJETI I PITANJA O DOJENJU
» SAVJETI PEDIJATRA
» VRSTE DIJETA,VJEŽBANJE I SAVJETI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: