All4kids
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti

Početna stranicaRegistracijaLogin
prosinac 2016
ponutosričetpetsubned
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
pet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
sri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
pet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
sub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
pet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
uto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
uto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
pon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
pon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
čet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra

moja lu

Netty

Branka

LuLu

boyd

Maja

Daisy

aneris

vejanka

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju. :: 2 Bots

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 71, dana uto ruj 07, 2010 12:14 pm.

Share | 

PROSLAVA ROĐENDANA

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
anka
Brbljavica
Brbljavica

PostajNaslov: PROSLAVA ROĐENDANA   sub lis 24, 2009 11:24 pm

Kako slavite svojoj dječici rođendane?
Borna uskoro ima 4. rođendan i već sam kao bila odlučila u igraonicu, pa se premišljala u koju, pa ni sama ne znam najradije bi doma al ne znam kako bi to izgledalo, 17 djece uglavno 3,5-4,5 godina, plus roditelji, + 4 male bebe... u stanu...
A opet za ono što platim igraonicu za malo smokića i sokića za te pare roditelje bolje počastim (djeci su iskreno te gricke i sokići i dovoljni, uglavnom ni ne pojedu niš drugo)
Jel ima u Rijeci neki animator tipa mađioničar (osim Magic Albina za kojeg sam čula da dođe masu para) ili nešto drugo što bi bar malo razveselilo djecu na proslavi u stanu?
I osim toga za sad su djeca uglavnom djeca mojih prijatelja, nisu prijatelji koje je Borna izabrao sam pa da im ja roditelje ni ne znam, i to mi je prilika da i njih malo vidim jer neke stvarno malo viđam.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   sub lis 24, 2009 11:32 pm

Za nas znaš pa neću pričati ali dali mooožda postoji opcija da se npr zakupi neka salica u Ronjgima ili nekom domu, dvorani.. nešto takvo a animatora ima Vejanka preporuku sa Krka, vjerujem da bi došao u RI nije tako daleko a cjena je bila nekih 350-400kn ako sam dobro zapamtila ?
Ili Kokolo - zauzmeš dio
ili rasporediš lijepo goste prva grupa od npr 3-5 a druga od 5-7 s time da je u 5 torta i nakon nje prva grupa pomalo razlaz a druga još ostaje i onda je gužvastično samo pol sata oko torte.

Forumska ovisnica
Forumska ovisnica

PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   sub lis 24, 2009 11:43 pm

Pitaj malo na marinicima je igraonica kruzic krizic, cula sam da je ok i dosta pozitivnih komentara. Ja osobno nisam bila,niti probala.Iskreno to sto sam i cula je od prijateljice prijeteljica i znas kako to ide.Al vrijedi pitat i uostalom vidjet.

Iako ja sam uvijek za opciju doma, no klince mozete staviti u neku igraonicu blizu Vaseg doma, a vi odrasli na kavicu kod tebe,al onda mi je bez djecice nekako sto ja znam, a gdje fotkic slikice a ovo a ono. Neznam draga rado bi ti pomogla al ni vrijeme ti ne ide na ruku.
Jer da ide, u sportskom centru na Ronjgima je lijep park ( bas za uzrast Borne) + pizzeria doneses tortu i svi skupa. Vidjela sam tako par rodendana odrasli pijuckaju klinci skacu red, pizze, red torte i svi zadovoljni. I sumljam da bi te u konacnici to skuplje doslo!
Zao mi je sto ti nisam od pomoci nadam se da ce netko biti vise! :mig:

Puno je malih stvari koje su vrijedne poštovanja. Malo je velikih stvari koje su vrijedne divljenja.
[Vrh] Go down
marica
Brbljavica
Brbljavica

PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   ned lis 25, 2009 12:01 am

Meni se osobno ne sviđa idea igraonice. mateo je bio na dva rođendana u igraonici i sve se svelo na to da djeca sjednu pred televiziju i igraju igrice......nekako mi je to hladno, gubi mi se čar slavlja rođendana..... mi rođendana slavimo dva dana, jedan dan su roditelji sa djecom drugi prijatelji i rodbina bez djece. nemamo baš mjesta i ne možemo drukčije jer je zima. velentina je rođena u 8 mjesecu i za nju je rođendan bio napravljen u jedan dan na livadi iza kuće, bolje da nisam brojala koliko ljudi šampanjac
od igraonica tu kod nas znam za bubimir i mazu. mateo je bio na jednom rođendanu u mazi i moram priznat da nije bio pretjerano oduševljen.
ako hoćeš mogu ti se u utorak raspitati za bubimir.
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica

PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   ned lis 25, 2009 12:03 am

Ukoliko vas je toliko puno, moja preporuka: ne kući. Osim ako nemate velik prostor i dvorište. Dvorište, vidjeh imate, no u ovo varljivo vrijeme teško je planirati nešto vani, premda djeci to ne smeta, osim ako nije kišovito.
Npr, u nas relativno malen stan i veliko dvorište bez prometnice u blizini. Za rođendan,premda proljetni, otvorilo se nebo, a ja pratila prognozu unaprijed i "garantirali" vedro i suho. Guralo se nas, nevelik broj 14, mama i djece i bilo je "drž - nedaj". Nebo se smilovalo i klinci se naposlijetku zabaviše vani. O blatnim cipelama, tepihu i ostalom bespremetno je pisati, glavno da završilo sretno i zadovoljno.

Moja poznanica za djetetov rođendan 4. pozvala animatora jer bila zabrinuta što li će i kako će s preko desetak odraslih i 24 djece. Ukoliko nije dobro organizirana i angažirana tijekom proslave, djeca se međusobno zabave sat - dva, no proslave rođendana su uvijek duže i ako se djecu ne animira sadržajima i igricama raznoraznima bude ih svuda.
Ranijih godina ona se zaista trudila: organizirala razne igrice, pjevala pjesmice, plesala itd. Međutim, djeca su različitih godišta ima ih puno, prostor u kojem jesu je velik, no za taj broj uzvanika na knap i odlučila je pozvati animatora. Istina, poprilično ga platila ( prošle godine animacija od 2 i pol sata koštala 400 kuna ), ali je on svoj posao odradio dobro - djeca su bila oduševljena igricama i aktivnostima.
Ukoliko te takovo što zanima, mogu nabaviti br. telefona pa ga kontaktiraš. Ovjde na otoku prilično je angažiran pa ga treba rezervirati unaprijed, ali znam da radi rođendanske zabave i po Rijeci. Kazali mi da ima i različite kostime u kojima dolazi, po izboru roditelja. Na ovom rođendanu bio casual. :mig:
Ono što je mene dojmilo jest njegova energija, spontanost i jednostavnost kojom komunicira s djecom i pažnja malenih. Igrice koje igra s njima vrlo su jednostavne, ali ih prihvaćaju i oni od 3 i oni od 7 godina. Pušu balone, crtaju po njima, igraju se njima. Svako dijete dobilo je i tetovažicu na ruku koju im nacrtao. Tip inače slika profi i oslikava u slobodno vrijeme i sobice po narudžbi.

To on na rođendanu naših susjeda i prijatelja iz vrtića:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica

PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   ned lis 25, 2009 9:47 am

Pa obzirom da bi me samo igraonica došla 700-900 kn pa još torta... 400 kn i animator nije nikako ideja za obaodbaciti. pošalješ mi Vejanka podatke na Pp, pa ću probat.
pa da bar još ovu godinu budemo doma, a onda dalje...
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   ned lis 25, 2009 9:50 am

Ja isto nisam ljubitelj igraonica - do sadašnje 4 posjete istima bile su 4 fijaska ( ajde zadnja možda nebi bila ali nakraju nismo išli)

Supermoderator
Supermoderator

PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   ned lis 25, 2009 2:47 pm

Slažem se da je animator bolja opcija od igraonice, barem do 5. godina. Kasnije... po želji.
Iako kod vrtićkih nam prijatelja primjećujem da ročkas u igraonici bude za prijatelje vršnjake, a drugi dan još jedna proslava bude kod kuće za "odrasle" i rodbinu...jer u igraonici se ipak zabave samo djeca.
(iako moram reći da su one igraonice u kojima smo mi bili zaista odlične, animatori super - imala sam priliku biti prisutna, no i cijena im 1000-1500kn). Prednost igraonice - nema štete po kući, no meni to nije problem...
:mig:

Pula - prognoza vremena

[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica

PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   sri lis 28, 2009 3:54 pm

Kontaktirala sam Vejankinog animatora, nadam se da će on na kraju biti kod nas. o da
Naletila san na netu na još jednog čini mi se fenomenalan po onome što se vidi na stranici, i po onom što mi je rekao na tel, al mi je sam odmah rekao da je njeov program ipak malo primjereniji starijoj djeci, barem 5 godina i više kad su djeca spremna komunicirati odgovarati na zagonetke, uglavnom puno veća interakcija. 90 min 700 kn, nije baš malo, tu je iz Rijeke, al putuje i drugdje (nedavno bio Zadar, Križevci)
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   sri lis 28, 2009 4:39 pm

to mi je već puno, s popustom za udrugu toliko je i mađioničar Magic albin mig

jedva čekamo ročkas, poklon je već zamotam [You must be registered and logged in to see this image.]

Brbljavica
Brbljavica

PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   pon stu 16, 2009 8:06 pm

Rođendan smo dočekali, bio je jučer!!!
Dogovorili se s animatorom, oduševljenje zapaženo i kod djece i kod roditelja, hvala na preporuci.
mm je priznao da je super što sam ga pozvala i ne samo to nego će ga vjerojatno angažirati i u firmi za dječicu oko nove godine.
slikic ću staviti u naš album!!
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica

PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   pon stu 16, 2009 11:19 pm

Veselimo se slikama. Milo mi ukoliko ste bili zadovoljni. Sretan rođendan čestitamo velikom dečku. Kasnimo, no za dobre želje, vrijeme uvijek. ročkas
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   uto stu 17, 2009 1:08 am

Na ročkasu je bilo super a animator je za preporuku, pa kome treba vičite. Javit će se i osobno na oglasima, već smo se dogovorili

PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   Today at 8:59 am

[Vrh] Go down

PROSLAVA ROĐENDANA
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.