All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbrig10 
moja lu
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbrig10 
Netty
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbrig10 
Branka
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbrig10 
LuLu
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbrig10 
boyd
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbrig10 
Maja
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbrig10 
Daisy
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbrig10 
aneris
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbrig10 
vejanka
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA

Go down 
+32
deedee
veronika_27
tina25
ivana_bonjour
DIM
mudrica
Daisy
lena
lavinia
astra42
sarab
ira...
MISh
Branka
medic73
Blondi
Tara
Naike
mp
mimica
Zgodni znakić
mamamia
anja97
rutona
Phar-lap
anaqxy
kekezvrk
magaly
mišek
sam
vejanka
Aleksandra
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimepon kol 10, 2009 9:48 am

First topic message reminder :

Ako vas nešto muči ili se dvoumite ili samo razmišljate na papiru mig ovo je mjesto gdje to možete podjeliti s nama i pitati za savjet sve vezano za kolica

ako je vaše pitanje vezano za točno određeni model kolica onda ga molim postavite u podforumu Kolica sa točnim modelom unaslovu kako bi nas ostao zbog preglednosti ljepše objašnjen. Ako su to "šarena" pitanja i nedoumice pišite tu.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 11:57 am

aleks stigla mi moja peg perego..
predobra su ples
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 12:22 pm

Alex...jel znas nesto vise o ovim kolicima? Preeeeeeeedivna su mi...a ima i u muskoj verziji i u kombinaciji cura/decko....kostaju oko 2000kn? Nasla na mothercare.co.uk :mig:
http://www.mothercare.com/Cosatto-You-Twin-Stroller-Sugar/dp/B000QGI3D4/sr=1-36/qid=1252660667/ref=sr_1_36/278-6356137-4583839?%5Fencoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42804041&mcb=core
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 12:32 pm

0dlična su samo što NISU od rođenja . Oniih sve kao i McLaren deklariraju da jesu ali nisu, pogledaj bočnu sliku vidiš kad je maksimalno spušten naslon do prečke popreko da je to dobri 30 stupnjeva dakle PP Pliko ima skoro niži nagib od ovih. Po mei je to za klince 4mj+ no ponavljam isti je slučaj i s McLarenom i ostalima tako da ljudi i u tome voze novorođenče, ja osobno nebi od rođenja, kasnije da.
Zaista ima lijepo izbor dezene i s natpisima i rozao/plava i .. super su i kvalitetna. Možda da se "pokrpaš" sa jednim polovnim pliko da možeš nakačiti drugu košaru za tih par mjeseci a onda uzmeš ova za stalno a opet ti ostaju i 2 odvojena pliko kad idete skupa negdje ili kad ideš doktortu samo s jednim. Ja bi tako napravia ako si se zaljubila mig
[Vrh] Go down
anaqxy
Pričalica
Pričalica



Join date : 11.09.2009
Age : 38
Lokacija : ZAGREB

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 11:54 am

hey alex draga...ne znam dali me se sjecas s drugih foruma... mah, mah

ovako...uskoro nam dolazi jos jedna beba...krajem 1. mjeseca...i jako me odusevio pp pilko switch....

ali uzela bi samo kolica...as imamo graco sa bazom...

e sad na stranici beby centra u slo pise da su 2 u 1...e sad dali to dode prava kosara uz njih za tu cijenu ili su to napisali zato sto su switch pa se moze spustiti sportski dio i okrenuti prema mami...
nadam se da nisam zakomplicirala pitanje
evo i link na bc http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176264

e da...dali se spojnicama mogu spojiti bilo koja kolca ili moraju biti iste vrste i marke???

thanx unaprijed

svaka čast svaka čast
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 12:32 pm

Alex...hvala ti na odgovoru...znaci ti si za ova i ok su kvalitete...a nista pokusat cu vidjeti sa mojima iz Uk da ih nekako dopreme...nema mi druge.....gle....ova su 2000kn...a s tim da mi trebaju jos 2 as sa bazom(najvjerojatnije cu vrebati akciju u TL i uzeti 2 graco) definitivno si uz to sve ne mozemo prijustiti jos kolica.....morati cemo nekako krpati se sa ovima kako znamo.....za pocetak cu im pod guzu trpati jastucice da se taj nagib sto bolje ublazi.....nema nam druge. Kasnije kad budu veci imam jedna zapp od Sam-a pa cemo se i stime slepati....ali za sad moramo ovako.....hebi ga....
Uglavnom hvala ti na odgovoru puno...srce si..... :mig: thanks
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 1:29 pm

angyx - pozdrav draga!
PP switch su samo kolica - tretitraju ih kao 2 u 1 zato što se koriste od rođenja u smjeru mame sa = položajem i navlakom za noge čine "košaru" a kasnije u smjeru vožnje kao standradni pliko. Možeš posebno kupiti košaru ali nije nužno jer imaju pravi = položaj.

Mogu se spajati i 2 neindentična kolica ako si pašu naime šasija im mora biti podjednake visine jer kad se stave spojnice mora to biti čvrsti spoj, zato je idealnije da su ista ali neke kombinacije mogu proći i različite no to moraš probati uživo neznamšta bi spajala, ako si mislila na PP switx i možda stari Pliko to može.



Sam - po meni su ok, Cosco je dobra marka, dezeni su im super i meni osobno su ljepša i boja od McLarena koji je razvikaniji i skuplji. Jel možeš za prva 3 mj možda od koga posuditi još jedna pliko ( rekla si da košaru imaš od sestre) ili pak neznam koliko je njeno djete veliko da im posudite zapp na 3 mj i mjenjate se pa joj od 3,4 dalje vratiš i počneš koristiti dupla. Tebi će biti ljetne bebe dakle nije zima pa ne trebaju neka ultra topla kolica ako je od sestre kikić veči.
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 1:53 pm

Alex...od muza sestra ih ima....ma ona svoja jos dosta koristi jer joj je curka mala, tak da ne vjerujem da bi nam mogla posuditi....a opet druga bi morala kupiti.....a opet kad si nam rekla ono za dimenzije spojenih plika zbilja ne znam gdje bi mogla s njima spojenima jer su staze koma.......
Ma McLaren je katastrofalno skup tak da ni ne dolazi u obzir......a opet.....
Ma jooj....na 100 sam muka sad..hehhe....a valjda cemo nest skemijati da funkcionira :hihi:
Puse draga
[Vrh] Go down
anaqxy
Pričalica
Pričalica



Join date : 11.09.2009
Age : 38
Lokacija : ZAGREB

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 2:03 pm

a i mislila sam da ne dode kosara s njima...preniska je cijena :hihi:

ta sam kolica htjela jos za gabi kupiti ali nije bilo love..sad skupljam :mig:

mozda se nadu i neka polovna...ko zna...

sada imamo graco mirage...valjda ce se uspjeti spojiti...iako ne vjerujem bas da cu sama s nijh dvoje cupkati sa 4 kata bez lifta dum, dum
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 5:31 pm

angy a da ti sačekaš malo da pa možda čak uzmeš vlakić kolica jer Gabi je mala a spajanje Graca i PP-a nisam baš ziher da će to ići.

Sam - koliko ima malena od šogi ?
A da kupiš Hauck speed sun duo - ona su ti od =, ili bar polovna pa poslije uzmeš ova Cosco?
[Vrh] Go down
anaqxy
Pričalica
Pričalica



Join date : 11.09.2009
Age : 38
Lokacija : ZAGREB

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 5:52 pm

ma ne mislim se zuriti sa kupnjom, ali vlakic mi ne dolazi u obzir jer imam opel corsu...

a ne mislim ih bas sama setati jer ih nemrem obje spustiti sama sa 4 kata bez lifta...tako da cemo uvjek morati nekoga gnjaviti za setnje...i nisu mi zapravo potrebna spojena kolica

a pp switch mi je san...i osjecam se cak malo lose sto cu ih vjerojatno ovoj bebi priustiti, a gabi nisam mogla...no to je druga tema

no jos cemo se mi tu tipkati...sigurna sam da cu imati jos 1000 pitanja :mig:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 5:57 pm

nemoj tako, Gabi je bila i ostala tvoja prva princeza i ako ništa drugo imala je mamu samo za sebe , druga beba će morati djeliti mamu a to nijedna kolica ne kompenziraju mig
dragi

uvjek možeš staviti bugy board za Gabi ili na ljeto ako još bude potrebe da se ona vozi kupiš neka povoljna dupla kolica kišobran
[Vrh] Go down
anaqxy
Pričalica
Pričalica



Join date : 11.09.2009
Age : 38
Lokacija : ZAGREB

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 6:46 pm

zeno rasplakala si me...opet...hvala na ljepim rijecima.... thanks
iskreno bas me grizla savijest zbog tih kolica...zvuci glupo ali tako je....

sve jos ovisi kad ce princeza prohodati i koliko ce htjeti biti u kolicima...kao sto rekoh, jos cu ja imati puuuuno pitanja smile:

alex za tebe
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 7:13 pm

kiss
[Vrh] Go down
Phar-lap
Početnik
Početnik
Phar-lap


Join date : 18.09.2009
Age : 41
Lokacija : Dalmacija

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 10:24 pm

Alex, na tvoju preporuku mislim da ću se odlučit na kupnju Inglezine Zippy, al sad postoje dva modela, jedan koji se može okretat prema meni i drugi koji tu mogučnost nema. Koliko je to bitno? Razlika u cijeni je preko 500kn.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 10:28 pm

otutto i zippy - po meni iskreno nije bitno jer beba dok je mala do 4,5,6 mj je u košari nakon toga želi gledati svijet a ne mamu mig mame su te koje drame da moraju gledati bebu mig a i ottuto kao i svi switch modeli su nešto teža, po meni nema potrebe za time.
Ovisno o terminu još povoljnija varijanta ti je zippy lounge sa mekom košarom.
[Vrh] Go down
Phar-lap
Početnik
Početnik
Phar-lap


Join date : 18.09.2009
Age : 41
Lokacija : Dalmacija

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 10:33 pm

termin je 20.11.
Ma nije mi toliko da ja gledam bebu, vidim je kroz prozorčić, nego me više zamara vitar ? Kako se on pobjeđuje kad puše u kolica, možda s onom navlakom za kišu ? Rolling Eyes scratch
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 10:38 pm

navlaka za kišu ako je baš jako vjetrovito ili kupola prebačena na naprijed ali realno po takvom vremenu ideš van samo ako moraš pa onda kišna navlaka odlično posluži.

Pogledaj i loonge verziju ona su sa as oko 2500kn.
[Vrh] Go down
rutona
Početnik
Početnik



Join date : 19.09.2009

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimened ruj 20, 2009 4:18 pm

Alex ja mislim da ćemo mi uzeti buggy-a u Slo,i sad me zanima kolica,2in1,znači samo košara+kišobran-povoljna a hvalitetna-može i u sloveniji....
I još nekaj koje su marke kolicanda na njih ide sjedeći buggy smile
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimened ruj 20, 2009 5:59 pm

košara + kišobran se rjetko koja tako prodaju ili je 2u1 sa AS ili je 3u1.
No od kombinacija koje mogu, moj glas za Maxi Cosi City kolica oko 1300kn, košara oko 1000kn a možeš ju nači i polovnu za manje love
ili
Inglesina lounge sa mekom košarom bez AS oko 2000kn
ili
PP switch samo kolica bez košare jer imaju = položak
ili
PP pramete ti je integriranan košara tipo lounge

Buggy ovisi koji pojedini proizvođači imaju popis kolica na koja taj model može pa je najbolje kontaktirati njih kad odabereš model kolica

Imap onaj bagy koji sam ti dala link a imaš i ovakav - možda još i bolji jer se može sklopiti kad ti ne treba
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Buggypod

two sons ti je imala takvog pa možeš pitati za iskustvo u praksi
[Vrh] Go down
anja97
Početnik
Početnik
anja97


Join date : 21.09.2009
Age : 51
Lokacija : Zgb

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 1:26 am

Alex, trebam pomoć!
Imam kolica pp pramette stara 9 mj.ja bi ih rado zamjenila za neki manji model kišobran kolica.Da li mi se to uopće isplati jer nebi htjela dodavat još novaca i da li uopće postoje neka manja,a kvalitetna kišobran kolica? Da li da uopće to radim? Hvala ti unaprijed i nadam se da ćeš kao i obično riješit moju nedoumicu.
[Vrh] Go down
rutona
Početnik
Početnik



Join date : 19.09.2009

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 3:05 am

http://b2c.baby-center.si//Article.asp?ArticleID=197310
čine mi se ok ali me zanima,koliko je pametno malenu bebu voziti u njima,koja će biti rođena u 3mj?
ima li navlaka za noge i sl?nisam vidjela ikakvu poveznicu za njihovu košaru( a cijena je sigurno paprena?
kaj misliš o ovim kolicima hvaliteti:?
http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/detaljan_prikaz_proizvoda/kolica_duboka_2_u1krem-114/kat-27

http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/detaljan_prikaz_proizvoda/kolica_duboka_zelenoroza-191/kat-27

http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/detaljan_prikaz_proizvoda/duo_djecja_kolica_s_kosarom_fun_4_baby__crvena-192/kat-30
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 9:54 am

prva - odlična kolica, probaj pitati za navlaku za noge, vejrujem da se može nabaviti tu ej ne spominje

tinitilinić bež - ok izgledaju trebalo bi vidjeti uživo, bojim se da su teška
zeleno-roza iz te serije marka Litle frend sam ja imala plavo zelene trokolice za dečke i bile su mi odlične, ima= položaj, lako se voze i sklapaju za te pare odlična kolica
treža - Fun4baby ima moja frendica, ja ih dovukla iz Zg tada, i ovako košara je velika, prostrana, super, sjedalo je ok jer ima nagibe naslona i za nogice, kolica su ok i robusna i ok kvaliteta ALI dosta su velika kad se sklope mada stanu u Nissan Note tako da nije sad slon ali nisu ni mala. Najveća mana je fiksacija sejdala u 2 točke ali indentično je i na 4x skupljem MC-u tako da je to kod "modernih" koliva normalno, inače opet za tu cijenu odlična varijanta
[Vrh] Go down
anja97
Početnik
Početnik
anja97


Join date : 21.09.2009
Age : 51
Lokacija : Zgb

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 10:14 am

Alex, i ja čekam odgovor!
Baš sam dosadna,al pomagaj!
[Vrh] Go down
rutona
Početnik
Početnik



Join date : 19.09.2009

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 12:35 pm

ova kolica koja sam ti napisala u gornjem postu sigurno ne ide buggy:( jel tako?
šta misliš o marki Graco?imaš li neke linkove?
meni se čini da u TL ne stavlja sve njihove modele koje imaju u dućanu u katalog na web?
isto mi se čine da nisu skupa..Kaj ti misliš?hvalteta?-njihova trokolica mi se čini povoljno?
Na Slo baby centeru nisam vidjela da imaju nekih modela?imaš li kakve linkove?smile
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 3:24 pm

anja97 je napisao/la:
Alex, trebam pomoć!
Imam kolica pp pramette stara 9 mj.ja bi ih rado zamjenila za neki manji model kišobran kolica.Da li mi se to uopće isplati jer nebi htjela dodavat još novaca i da li uopće postoje neka manja,a kvalitetna kišobran kolica? Da li da uopće to radim? Hvala ti unaprijed i nadam se da ćeš kao i obično riješit moju nedoumicu.

Za Pramet možeš dobiti 1000kn bez problema a za 700 ili manje ako ideš preko kupiš Hauck speed sun plus - odlična kišobran kolica lagana i praktična.
Ja bi to napravila na proljeće mig:
[Vrh] Go down
Sponsored content





PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA
[Vrh] 
Stranica 3 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS
» SAVJETI I PITANJA O DOJENJU
» SAVJETI PEDIJATRA
» VRSTE DIJETA,VJEŽBANJE I SAVJETI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: