All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbrig10 
moja lu
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbrig10 
Netty
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbrig10 
Branka
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbrig10 
LuLu
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbrig10 
boyd
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbrig10 
Maja
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbrig10 
Daisy
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbrig10 
aneris
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbrig10 
vejanka
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS

Go down 
+35
LuLu
deedee
maya
valac
Poljakinja
nileda
Branka
alekvin
Phar-lap
meštrovica
Zgodni znakić
Reni
Dea_22
astra42
osma putnica
Nenich
boyd
Tina-Tina
ira...
nice
Tara
meri
lavinia
Maria
magaly
Blondi
tinny
anka
*Nina*
lilith
anaqxy
kekezvrk
vanja
mišek
Aleksandra
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon kol 10, 2009 9:50 am

First topic message reminder :

Ako vas nešto muči ili se dvoumite ili samo razmišljate na papiru mig ovo je mjesto gdje to možete podjeliti s nama i pitati za savjet sve vezano uz autosjedalice

Ako je vaše pitanje vezano za točno određeni model Autosjedalice onda ga molim postavite u podforumu autosjedalice sa točnim modelom unaslovu kako bi nas ostao zbog preglednosti ljepše objašnjen. Ako su to "šarena" pitanja i nedoumice pišite tu.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimened lip 06, 2010 9:50 am

ako ustaje samostalno i u krevetićui npr napravi koji korak uz ogradicu možete u 9-18. Preko 9 kg ima sigurno s obzirom na zadnje mjere.

0-18 uzmi jedino ako ju misliš koristiti do 18 kg suprotno od smjera vožnje što je najsigurnija varijanta ali ti je onda jedina opcija Besafe nekih 1800-2500kn ovisno o modelu, ako ne misliš voziti toliko dugo obrnuto od smjera vožnje onda ti se ne isplati jer sad je već spreman za "u smjeru" a tu ima prilično izbora
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon lip 07, 2010 7:42 am

alex ova bubu sjedalica je tak komplicirana za smontirati da će mi trebati dobra education..
btw doći će mi je smontirati od frendice muz ...oni imaju istu takvu..
a objasnili su montazu u papiriću tak da nitko nemre ništa skontati dum, dum
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon lip 07, 2010 8:43 am

ma nije tako teško samo se pojas porvlači kroz naslon a ne preko kao kod drugih ali kad jednom probaš nije neki problem
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon lip 07, 2010 8:45 am

kako
pojasni mi plssssss
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon lip 07, 2010 9:23 am

nacrtano ti je ima neke kao "rupe" na naslonu ide dupli pojas kroz njih kao da je srednji dio "čovjek" i onda nazad .. nemogu ovako iskarikirat ka ju nemam pred sobom ali mora biti nacrtano ili na njoj ili na papiru uz nju. Sve te bubu imaju taj neki ludi sistem ali nije loš kad se dobro nategne. Takav sistem ima i Chicco neptun
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon lip 21, 2010 2:46 pm

Montirali smo AS u auto i sada me zanima dali sam joj možda krivo stavila naramenice jer sam stavila na strednji utor pa mi se čini da je možda malo previsoko a na onom najdoljnjem su joj ramena mrvicu viša od rupe stvarno mrvicu ali mi se neda za par dana opet mjenjat visinu jer moje djete raste jako brzo valjda od te silne kiše koja je u zadnjim par dana dosta napadala. o da
[Vrh] Go down
nice
Početnik
Početnik



Join date : 12.07.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon srp 12, 2010 3:39 pm

upravo sam u potražnji nove autostolice naime curica mi ima skoro 7 mjeseci jako je visoka i buckica .... zanimalo bi me koju autosjedalicu je bolje uzeti onu 9-18 ili 9-36 ... gledala sam i cijene i tu po forumu malo.Doduše sve nam je blizu pa se autom malo vozimo nebi neku skupu skupu ali u nekoj normalnoj cijeni i da je ok ...
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon srp 12, 2010 4:07 pm

tara - obavezno utor iznad razine ramena , nikako ispod

nice - to što je ona bucka i dugica ne znači da je spremna za veću as . Za prijelaz u veću MORA moći samostalno ustati uz stol, krevetić.. i kokarnuti malo
9-18 ili 9-36 tvoj je izbor , obzirom da kažeš da idete na kratke relacije i rjetko onda može i 9-36 jer ona nema regulaciju nagiba i zato nije za malce za dulju vožnju.

što se cjena tiče, evo upravvo radim test 0-18 i 9-18 pa prouči naredna dva broja časopisa Mama& beba

Ako ideš na neku povoljniju varijantu bubu 9-36 ili Pier Carden 9-36 su solidne as za povoljnu cjenu
[Vrh] Go down
nice
Početnik
Početnik



Join date : 12.07.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon srp 12, 2010 4:55 pm

hvala alex ,ona meni samo sjedi samostalno onda ču još malo pričekati za to hvala puno
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 40

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon srp 12, 2010 5:52 pm

kad mogu Vitu okrenuti prema naprijed da gleda?
imam onu 0-18?
koji su mi uvijeti?
on sam sjedi, puže, diže se uz krevetić, stol i radi korake držeči se
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon srp 12, 2010 6:03 pm

ako se sam ustaje korača i ima više od 9 kg možeš, ali ako se ne buni nemoj, sigruniji je obrnuto od smjera vožnje
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 40

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon srp 12, 2010 7:27 pm

sve to zadovoljava, prešao je 9 kila....
ali ne buni se vozeči iza...neću ga onda još prebacivati dok ne podivlja
[Vrh] Go down
Tina-Tina
Početnik
Početnik
Tina-Tina


Join date : 08.03.2010
Age : 43
Lokacija : Dugo Selo

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimened kol 01, 2010 12:11 am

Aleks,trebam pomoć,primjetila sam da su malom remenčići ispod ramena u as,a ne mogu se više staviti.na zadnjem vaganju je imao 8900g,sa 8mj.mislim da je vrijeme za drugu as,čitala sam brdo toga o sjedalicama i samo sam se sva zbunila .ne znam šta da uzmemo.
da li da uzmemo 0-18? koju? ili 9-18,zašto ima i 9-36 u čemu je razlika (osim u kilaži naravno ).totalno sam zbunjena.kakve su bubu as ??vidjela sam u katalogu turbo limača bubu as
TANGO piše da je 0+l 0-18kg 700,00kn
REMI ll 0+l 9-18kg 300,00kn
SAMBA BUBU 123 9-36KG 600,00KN
Malo su nam financije ograničene pa bih te molila nešto povoljnije da mi pomogneš izabrati.
ja bih najradije nešto od 0-18 tako da ga mogu nastavit voziti obrnuto.nije mi jasna kod ovih bubu prve dvije su kao ista kategorija,a kilaža je različita?!
mali se sam ustaje i napravi korak dva.
i da imamo dva auta tako da bi trebali dvije as

oprosti na dugom postu!!!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimened kol 01, 2010 7:43 pm

koju AS imate sada ?

s obzirom na dob prilično sam sigurna da još ne hoda dakle obavezno 0-18 - ova bubuova je ok sjedalica, nije loša i obavezno nju a nikako onu od 300kn ona je koma. Prva sljedeća je oko 1000kn pa na više a da je 0-18

moj savjet je da ako ima šanse izdržite s jednom za sada as pa kupite za par mjeseci još jednu 9-18 ali MC npr na akciji u BC-u pa da ti glavna AS ipak bude ona "prava".

OBAVEZNO probati montirati as prije kupnje, jer obrnuto od smjera vožnje u mnoge aute ne stane. - mogla biš imati problem i sa duljinom pojasa za vezanje a i sustavom natezanja ALR ili ASR - no to je manji problem ako je pojas dovoljno dug.



[Vrh] Go down
Tina-Tina
Početnik
Početnik
Tina-Tina


Join date : 08.03.2010
Age : 43
Lokacija : Dugo Selo

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimened kol 01, 2010 7:56 pm

sad imamo plebani, mali sam ustaje i napravi korak dva uz držanje za nešto,ma izdržali bi s jednom dok ne krene u jaslice,a onda bi ga jedan ujutro vozio,a drugi pokupio tak da bi nam trebale dvije
znači ova bubu 0-18 za 700 kn je ok za sad?!
znači preporuka je MC 9-18 to će nam biti odmah sljedeća investicija,

još me zanima da li ta as 0-18 kg može biti stalno u autu ili se mora svaki put stavljati s djetetom,mislim kad je okrenuta suprotno od smjera vožnje?
I još jedno pitanje da li ima ograničenje do kad se može dijete voziti kontra smjera vožnje?



Zadnja promjena: Tina-Tina; ned kol 01, 2010 9:34 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimened kol 01, 2010 8:55 pm

Tina-Tina je napisao/la:
sad imamo plebani, mali sam ustaje i napravi korak dva uz držanje za nešto,ma izdržali bi s jednom dok ne krene u jaslice,a onda bi ga jedan ujutro vozio,a drugi pokupio tak da bi nam trebale dvije
znači ova bubu 0-18 za 700 kn je ok za sad?!
znači preporuka je MC 9-18 to će nam biti odmah sljedeća investicija,

još me zanima da li ta as 0-18 kg može biti stalno u autu ili se mora svaki put stavljati s djetetom?


Ja ima tu Bubu 0-18 i stalno mi je u autu (malo je zeznuta za postavljanje), ali mi je postavljena u smjeru vožnje, ne u suprotnome.
[Vrh] Go down
Tina-Tina
Početnik
Početnik
Tina-Tina


Join date : 08.03.2010
Age : 43
Lokacija : Dugo Selo

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimened kol 01, 2010 9:36 pm



[/quote]

Ja ima tu Bubu 0-18 i stalno mi je u autu (malo je zeznuta za postavljanje), ali mi je postavljena u smjeru vožnje, ne u suprotnome. [/quote]

da li si zadovoljna njome?
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimened kol 01, 2010 10:06 pm

Tina-Tina je napisao/la:



Ja ima tu Bubu 0-18 i stalno mi je u autu (malo je zeznuta za postavljanje), ali mi je postavljena u smjeru vožnje, ne u suprotnome. [/quote]

da li si zadovoljna njome?[/quote]

Jesam, jednom kad ju postaviš kako spada ne mrda ni milimetar, ima dosta mjesta, ponekad Elena i zaspi u njoj, nasloni glavu na bočne ''jastuke'' i može odspavati i po sat vremena (kad smo išle u Zagreb), AS je dosta visoka, pa može neometano gledati kroz prozor (zabavlja se o da ) navlaka je kvalitetna, remeni isto tako, imaju jednostavnu regulaciju, kopča nije nespretna za spajanje........... A što se plastike tiče, meni izgleda solidna, ali Aleks bolje zna o tome. :mig:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepon kol 02, 2010 12:38 am

ta bubuova od 700kn zaista je solidna

nego jel te zanimaju polovne - jedna mama duplic prodaje 2 takve za 500k čini mi se, mogu pitati dali su još free ili se javi na forumu za blizance direktno njoj u oglasima je. Njene su stare cca godinu i nešto možda, nisu prestare jer se ni ne proizvode tako dugo, nisu imali sudar, mislim da su ok. Ja ih namještala kad su ih bili kupili.

AS se ne vadi s djetetom iz auta, stalno stoji montirana nevezao za smjer vožnje.

Nego ima li šanse da od nekoga posudiš 0+ mao veču pa da pređete za mjesec, dva u smjer vožnje ?
[Vrh] Go down
Tina-Tina
Početnik
Početnik
Tina-Tina


Join date : 08.03.2010
Age : 43
Lokacija : Dugo Selo

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 9:35 am

evo kupili smo već bubu stane u auto,pojasevi su u oba auta dovoljno dugi da se može obrnuto montirati.samo kad je stavimo obrnuto nije čvrsta,da se klimati,zašto je to tako?!i sjedalo od auta je koso tako da pada prema naslonu sjedala,da li je ok podmetnuti nešto ispod nje??
kad je normalno postavimo u smjeru vožnje lijepo sjedne na sic i ne mrda nikud.inače meni nije bio problem ju stavit jer je ok objašnjeno i nacrtano u uputama.

nemam od koga posuditi,jer svi oko mene imaju bebe mlađe od K.A što se tiče polovnih možda bi i uzela da znam čija je,a ovako napamet iz oglasa kupovat ne znam baš,kakve sam sreće do sad bila i kad novo kupim moram vraćati i reklamirati,a di još s polovnim!!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 10:29 am

ma ovo polovno je od jedne moje mame duplice nebi ti nudila iz oglasnika ;)

no nema veze, novo je svakako bolje.
Podmetni čvrsto srolani ručnik u dio bliže naslona
što se tiče čvrstoće, nikad te sjedalice nisu čvrste kao u smjeru vožnje no možeš napraviti sljedeće. Pokušaj pojas od auta izvući skroz do kraja i napravit će jedan lagani klik. Kad ga pustiš natrag da se uvuče toliko koliko se uvuče na toj mjeri će ostati blokiran i nećeš ga moći više izvući bez da otkopčaš kopču - time češ dobiti čvršće napetu vezu. Dakle opasaj as, utakni sve u utore di treba i onda izvlači pojas do kraja i pusti ga natrag. Naravno vrijedi isto ono postiskivanje as u sjedalo koliko god jače možeš dok tm nateže pojas. Probaj, većina auta ima tu mogućnost.

Pročitaj u uputama šta kaže do koliko kg je obrnuto od smjera vožnje. Obično je to do 10, maaax 12 no slobodno ga ostavi tako dok god ne prohoda samostalno
[Vrh] Go down
Tina-Tina
Početnik
Početnik
Tina-Tina


Join date : 08.03.2010
Age : 43
Lokacija : Dugo Selo

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 11:23 am

ok, probat ćemo i to s pojasom
svaka čast puno ti hvala na savjetima
kiss
[Vrh] Go down
Nenich
Početnik
Početnik
Nenich


Join date : 22.04.2010
Age : 37
Lokacija : Pula

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepet kol 20, 2010 2:07 am

Frendica ima as Maxi cosi toby i zategnula je remenčiće ali ih nikako ne može otpustiti...imate možda neki savjet?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepet kol 20, 2010 12:53 pm

kako ne može ? pritiskom na gumbić iznad trakice koja ide između nogu otpušta se remen ? AKo neide tako možda se negdje prekrižio ili zapeo iza, neka skine as i pogleda putanje remena
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitimepet kol 20, 2010 1:03 pm

alex moram ti reći da sam jako zadovoljna bubu sjedalicom 9-36 kg.. o da
[Vrh] Go down
Sponsored content





PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS
[Vrh] 
Stranica 3 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA
» SAVJETI I PITANJA O DOJENJU
» SAVJETI PEDIJATRA
» VRSTE DIJETA,VJEŽBANJE I SAVJETI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Autosjedalice-
Forum(o)Bir: