All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Kišobran kolica - Page 4 Vtblef11Kišobran kolica - Page 4 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 4 Vtbrig10 
moja lu
Kišobran kolica - Page 4 Vtblef11Kišobran kolica - Page 4 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 4 Vtbrig10 
Netty
Kišobran kolica - Page 4 Vtblef11Kišobran kolica - Page 4 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 4 Vtbrig10 
Branka
Kišobran kolica - Page 4 Vtblef11Kišobran kolica - Page 4 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 4 Vtbrig10 
LuLu
Kišobran kolica - Page 4 Vtblef11Kišobran kolica - Page 4 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 4 Vtbrig10 
boyd
Kišobran kolica - Page 4 Vtblef11Kišobran kolica - Page 4 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 4 Vtbrig10 
Maja
Kišobran kolica - Page 4 Vtblef11Kišobran kolica - Page 4 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 4 Vtbrig10 
Daisy
Kišobran kolica - Page 4 Vtblef11Kišobran kolica - Page 4 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 4 Vtbrig10 
aneris
Kišobran kolica - Page 4 Vtblef11Kišobran kolica - Page 4 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 4 Vtbrig10 
vejanka
Kišobran kolica - Page 4 Vtblef11Kišobran kolica - Page 4 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 4 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 11 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 11 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Kišobran kolica

Go down 
+26
Zgodni znakić
Mali žabac
tanjadj
Rora
larazg
bubamara
mp
titirlica
veronika_27
pcelica
moja lu
lugo
kekezvrk
boyd
sarab
Tara
Blondi
lavinia
aneris
ira...
Daisy
magaly
anka
MMI
Aleksandra
tamaraM
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
Autor/icaPoruka
tamaraM
Početnik
Početnik



Join date : 22.11.2009
Age : 44
Lokacija : zg

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimened stu 22, 2009 9:47 am

First topic message reminder :

Razmišljam o kupovini kišobran kolica.Kupila bih dobra,komforna kolica za duge šetnje a neznam koja.S obzirom da je maleni još mali(6mj) bitno mi je da se daju spustiti.Cijena nije bitna.
Dvoumim se između Inglesina Zippy,PP Pliko ili Houch.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimesri vel 10, 2010 10:04 pm

Aleksandra je napisao/la:
ok onda je za tebe ova opcija aktuelna

Stokke ( mislila sam si ali nisam bila ziher da imaš ta)
Quinny sennz
Quinny zapp

sad si me malo poljuljala,....ako ne vrijedi toliko novaca onda ne bi...
meni stokke po jedinici uloženog novca vrijedi recimo 1,5 novčića...računajući moje i muževo zadovoljstvo, performanse, praktičnost, kvalitetu, i ostalo...

ne kupujem ono što mi po uloženom novcu vraća manje...ako ne vrijedi cijenom ono što se dobije onda ne bi...


a koja bi bila vrlo lagana i praktična kolica od kišobran kolica? da je i kvaliteta ok...

smile:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimesri vel 10, 2010 10:52 pm

Blondi ako si ti zadovoljna sa stoke bit ćeš i sa quiny - kvaliteta je sigurna, cjena je pretjerana za to što se nudi jer isto to ima i za trećinu novca ali ovdje plaćaš ime i nešto više kvalitete e sad tu treba odvagnuti po svojim navikama, potrebama i mogućnostima. Ako te novčići ne brinu kupi sennz nećeš požaliti.
Ja osobno nebi nikad kupila stoke najviše iz tog razloga što u mojim očima osim modernog dizajna i estetike po pitanju praktičnosti i trajnosti korištenja nisu baš priv vrhu. No ja ti sve to gledam drugim očima, očima testera koji traži mane pa ono što je nekom mana nekom drugom je možda prednost.

Evo danas sam ocjenjivala 6 hranilica, najbolju konačnu ocjenu je dobila najskuplja ali na osnovu zaista svojih performansi a ne cjene koja joj je veliki minus, no best by titulu je odnijela jedna sasvim druga savršeno funkcionana, umjerene cijene i klasičnijeg dizajna.

Ono što bi ja stavila kao Best by kod kišobran kolica u omjeru cjene i kvalitete je Hauck speed sun ali to nije quiny no na moju preporuku znam ravno 7 osoba koje ih imaju i nijedna nema zamjerku niti je na tim kolicima nešto puklo ili nije valjalo tako da..

puno je tu i stvar ukusa, love i želje da možda prva kolica budu i za drugu bebu ili svakom svoja nova ili pak netko voli mjenjati mig ( kao ja , promjenila ih 7 kom)
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimesri vel 10, 2010 11:28 pm

Aleksandra je napisao/la:
Blondi ako si ti zadovoljna sa stoke bit ćeš i sa quiny - kvaliteta je sigurna, cjena je pretjerana za to što se nudi jer isto to ima i za trećinu novca ali ovdje plaćaš ime i nešto više kvalitete e sad tu treba odvagnuti po svojim navikama, potrebama i mogućnostima. Ako te novčići ne brinu kupi sennz nećeš požaliti.
Ja osobno nebi nikad kupila stoke najviše iz tog razloga što u mojim očima osim modernog dizajna i estetike po pitanju praktičnosti i trajnosti korištenja nisu baš priv vrhu. No ja ti sve to gledam drugim očima, očima testera koji traži mane pa ono što je nekom mana nekom drugom je možda prednost.

Evo danas sam ocjenjivala 6 hranilica, najbolju konačnu ocjenu je dobila najskuplja ali na osnovu zaista svojih performansi a ne cjene koja joj je veliki minus, no best by titulu je odnijela jedna sasvim druga savršeno funkcionana, umjerene cijene i klasičnijeg dizajna.

Ono što bi ja stavila kao Best by kod kišobran kolica u omjeru cjene i kvalitete je Hauck speed sun ali to nije quiny no na moju preporuku znam ravno 7 osoba koje ih imaju i nijedna nema zamjerku niti je na tim kolicima nešto puklo ili nije valjalo tako da..

puno je tu i stvar ukusa, love i želje da možda prva kolica budu i za drugu bebu ili svakom svoja nova ili pak netko voli mjenjati mig ( kao ja , promjenila ih 7 kom)

ohoho, ovo nisam znala svaka čast
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 12:52 am

malo iz potrebe, malo iz gušta, malo jer su mi bila dostupna za testiranje.. e da mi je sad jedna beba ta bi valjda svaki mjesec imala druga kolica Kišobran kolica - Page 4 744416
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 1:03 am

ček i tih svih 7 kolica stoji doma?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 1:09 am

ma ne, eventualno po 2,3 :hihi:

uzmi u obzir da ja imam dvoje djece pa je to prvo bilo Inglesina Zippy 3u1 , dva seta , pa su im se pridružila kišobran vlakić Fopapedreti dakle imala sam troja kolica dosta dugo, pa onda je Inglesina otišla, a stigle 2 trokolice, pa su one otišle a stigla 2 kišobrana - cijelo to vrijeme imam i kišobran vlakić koji nebi mjenjala za ništa i koji mi je najbolja investicija u ovih 5 g. I nakraju da ne stane na tih 7 kom imala sam i Bob revolution trokolicu par mjeseci dakle to je 8, krivo sam napisala :hihi:

Imam i sad jedna deveta doma koja su na testu i jedna kupljena za prijateljicu a u biti svako malo imam neka ali mi je bilo lakše prije kad sam imala svju djecu za test, sad skoro pa rentam bebe :hihi:
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 1:26 am

ja ću ti Vitu poslati
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 9:24 am

i ja svoju.... :hihi:

a mama će gledati i uživati u različitim kolicima...
i ja bih ih mjenjala svaki mjesec...... :mig: Kišobran kolica - Page 4 744416
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 9:36 am

Aleksandra je napisao/la:
malo iz potrebe, malo iz gušta, malo jer su mi bila dostupna za testiranje.. e da mi je sad jedna beba ta bi valjda svaki mjesec imala druga kolica Kišobran kolica - Page 4 744416

vidim da smo u nećem slične Kišobran kolica - Page 4 744416
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 9:38 am

Aleksandra je napisao/la:
ma ne, eventualno po 2,3 :hihi:

uzmi u obzir da ja imam dvoje djece pa je to prvo bilo Inglesina Zippy 3u1 , dva seta , pa su im se pridružila kišobran vlakić Fopapedreti dakle imala sam troja kolica dosta dugo, pa onda je Inglesina otišla, a stigle 2 trokolice, pa su one otišle a stigla 2 kišobrana - cijelo to vrijeme imam i kišobran vlakić koji nebi mjenjala za ništa i koji mi je najbolja investicija u ovih 5 g. I nakraju da ne stane na tih 7 kom imala sam i Bob revolution trokolicu par mjeseci dakle to je 8, krivo sam napisala :hihi:

Imam i sad jedna deveta doma koja su na testu i jedna kupljena za prijateljicu a u biti svako malo imam neka ali mi je bilo lakše prije kad sam imala svju djecu za test, sad skoro pa rentam bebe :hihi:



sad moraš po još jedan par blizančeka lol!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 10:04 am

ne hvala.

Čekam da mi tehnologija 2 stoljeća može obećati jednu curu pa onda ćemo dalje :mig:
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 10:09 am

Aleksandra je napisao/la:
ne hvala.

Čekam da mi tehnologija 2 stoljeća može obećati jednu curu pa onda ćemo dalje :mig:

i ja to čekam pa nikako da dočekam :hihi:
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 10:25 am

Aleksandra je napisao/la:
Blondi ako si ti zadovoljna sa stoke bit ćeš i sa quiny - kvaliteta je sigurna, cjena je pretjerana za to što se nudi jer isto to ima i za trećinu novca ali ovdje plaćaš ime i nešto više kvalitete e sad tu treba odvagnuti po svojim navikama, potrebama i mogućnostima. Ako te novčići ne brinu kupi sennz nećeš požaliti.
Ja osobno nebi nikad kupila stoke najviše iz tog razloga što u mojim očima osim modernog dizajna i estetike po pitanju praktičnosti i trajnosti korištenja nisu baš priv vrhu. No ja ti sve to gledam drugim očima, očima testera koji traži mane pa ono što je nekom mana nekom drugom je možda prednost.

Evo danas sam ocjenjivala 6 hranilica, najbolju konačnu ocjenu je dobila najskuplja ali na osnovu zaista svojih performansi a ne cjene koja joj je veliki minus, no best by titulu je odnijela jedna sasvim druga savršeno funkcionana, umjerene cijene i klasičnijeg dizajna.

Ono što bi ja stavila kao Best by kod kišobran kolica u omjeru cjene i kvalitete je Hauck speed sun ali to nije quiny no na moju preporuku znam ravno 7 osoba koje ih imaju i nijedna nema zamjerku niti je na tim kolicima nešto puklo ili nije valjalo tako da..

puno je tu i stvar ukusa, love i želje da možda prva kolica budu i za drugu bebu ili svakom svoja nova ili pak netko voli mjenjati mig ( kao ja , promjenila ih 7 kom)

ja imala..redom...(naravno usput i prodavala)...jer nisam bila zadovoljna

pierre cardin 2 u 1- kotači su ok na tim kolicima lako se voze...nedostatak- nemaju =0 položaj što je bitno na početku i samo tri polozaja su imala i dosta su niska

hauck sun speed plus - stvarno super kolica (ali sam ih prodala nasoj anki tu s foruma kad sam nabavila quinny zapp)

chicco ct 01- uska kolica i jako teška meni moj Pavao nije stao u njih s jaknom sa 8 mj

dum, dum

quinny buzz - super kolica ako nemoraš ići javnim gradskim prijevozom...
inaće preglomazna...nisam mogla s njima ni u dm provlačiti se kroz redove

peg perego pramette - lijepog dizajna lagane konstrukcije- nedostatak...uzasno se teško voze...to mi nije nikako jasno bilo..
recimo ako bi išla sama s malenim u vrtić kolica su super jer imaju super kisnu navlaku ali voziti ta kolica jednom rukom a ja u drugoj kišobran to je totalno neizvedivo..

jane carrera - mrak kolica lagane konstrukcije...sklapaju se u kišobran, lako se voze i jednom rukom...S A V R Š E N A

quinny zapp - isto predobra kolica za dijete od 1 i pol godine na dalje ...i tko ne spava u šetnji
...
manja djeca upadnu u njih..laka za voziti isto se mogu jednom rukom upravljati..
sklapanje...nije baš jednostavno ali kad je dijete veliko i kad moze stajati pored tebe onda je ok..malo mjesta zauzimaju sklopljena..
kod svih quinny kolica je dobra stvar što se mogu dijelovi naručiti, navlake i sve što treba

eto ...toliko od mene
dragi doktorirala na kolicima study
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 10:27 am

dakle aleks 7-7 izjednačene smo :hihi:
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 11:56 am

aleks je izbrojala 8...
ne moš protiv tate mate o da
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 12:00 pm

ja ipak vodim...ona ih je imala 8 na dvoje a ja na jednog :hihi:
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 12:02 pm

morat ćete se dogovoriti....
joj ja bi svaki mjesec njemu nova kupovala...sam da para imam
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 12:05 pm

ira... je napisao/la:
morat ćete se dogovoriti....
joj ja bi svaki mjesec njemu nova kupovala...sam da para imam

tu te totalno razumijem...ima ljudi koji su freakovi na mobitele a ja na kolica..

sve mi nekako zao sto je narastao....pa mi se mogucnosti smanjuju :sad:
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 12:06 pm

ja sam i na mobitele
i čizme...
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 12:55 pm

ja na kolica samo..muz mi je samo kolutao očima kroz ove mjesece...ali nije ništa rekao lol!
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 2:06 pm

Aleksandra je napisao/la:
Blondi ako si ti zadovoljna sa stoke bit ćeš i sa quiny - kvaliteta je sigurna, cjena je pretjerana za to što se nudi jer isto to ima i za trećinu novca ali ovdje plaćaš ime i nešto više kvalitete e sad tu treba odvagnuti po svojim navikama, potrebama i mogućnostima. Ako te novčići ne brinu kupi sennz nećeš požaliti.
Ja osobno nebi nikad kupila stoke najviše iz tog razloga što u mojim očima osim modernog dizajna i estetike po pitanju praktičnosti i trajnosti korištenja nisu baš priv vrhu. No ja ti sve to gledam drugim očima, očima testera koji traži mane pa ono što je nekom mana nekom drugom je možda prednost.

Evo danas sam ocjenjivala 6 hranilica, najbolju konačnu ocjenu je dobila najskuplja ali na osnovu zaista svojih performansi a ne cjene koja joj je veliki minus, no best by titulu je odnijela jedna sasvim druga savršeno funkcionana, umjerene cijene i klasičnijeg dizajna.

Ono što bi ja stavila kao Best by kod kišobran kolica u omjeru cjene i kvalitete je Hauck speed sun ali to nije quiny no na moju preporuku znam ravno 7 osoba koje ih imaju i nijedna nema zamjerku niti je na tim kolicima nešto puklo ili nije valjalo tako da..

puno je tu i stvar ukusa, love i želje da možda prva kolica budu i za drugu bebu ili svakom svoja nova ili pak netko voli mjenjati mig ( kao ja , promjenila ih 7 kom)

Ja znam značajno skupljih i više fensi kolica od stokke, da mi je bitno imati skupo i ime onda bi kupila ta a ne stokke, jer stokke već ima u biti posvuda ...
Nadam se imati više djece i da će i kolica toliko poslužiti, nemam ih namjere mijenjati... imam jednu ili dvije male zamjerke ali u načelu meni izgledaju kvalitetno izradom, i dizajnom, a i rješenjima....i mislim da nisu precijenjena....naravno ne bi imala ništa protiv da smo ih platili duplo manje ili da mi ih netko pokloni...

ps mi smo test na živo, ako će nas biti po planu... onda ćemo istestirati izdržljivost uživo.... za jedno 10ak godina napišem jesu li izdržala o da
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 2:32 pm

pp su bila nešto jeftinija...ali po meni ona su precijenjena obzirom da inglesina a i neki drugi nude isti, mozda i bolji dizajn (ipak ovisi o ukusu) i kvalitetu (osim okretanja - što je meni bilo važno - ali više nije obzirom da kontinent nema buru o da ) .... opet poslužit će


Za druga mi je bitan omjer cijene i onog šta se za to dobije...kao i za ostalo, ali ne namjeravamo nikako potrošiti previše novaca ....
ali bi mi npr bilo bitno da se mogu lagano voziti , kontrolirat jednoručno i da su jjako lagana za nosati...

pogledat ćemo taj hauck... (znam da to nije quinny - to je neka druga marka zar ne? mig )
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 2:36 pm

Bondi nemoj se ljutiti, ja se slažem da su kvalitetna i lijepa ali ako ocjenjuješ sve kriterije zaista jesu precjenjena. Doduša danas je 80% ponude precjenjeno ali koriste priliku jer ljudi najčešće ako ne moraju na djeci ne štede.

Evo primjer prije 8 g moglo se kupiti chicco ili PP 2u1 u smilu košara se pretarala u sportski dio za 500DEM = 2000kn Onda su to izbacili i uveli čvrstu košaru koja je rjetko ispod 1000kn, sportski dio koji je samo to i cjena se popela na 4000kn.
Inglesina zippy 3u1 je koštala prije 5 g mene 3400kn danas isti taj set mrvicu poboljšan ali bez bitnih razlika isto 3u1 ( bez baze) kod nas košta 5400kn. Pa ko je tu lud. Po ničemu nisu bolja od onih od prije 5 g, samo su drugog dezena i sad se proizvodi i baza za as a čemu onda razlika od 2000kn.

Zanimaju me tvoje zamjerke iz prakse a i osvrt nakon dužeg korištenja svakako. Vi ste sad još u košari, možda malo tek u sportskom djelu, no sad tek počinje pravi test jer do sada je beba bila mala, nezahtjevna i lagana.
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 3:04 pm

Ne ljutim se ja...
samo moram se osvrnut na to ako ispada da se kupuje radi marke, pokazivanja ili skupoce....
to mogu raditi samo oni koji imaju dovoljno novaca i razloga da takav imidž održavaju, a mi nemamo ni jedno ni drugo....
ja nisam ni znala da je quinny tako neka dobra ili skupa marka...pa ne gledam to radi toga ...posebno jer su danas brandovi vrlo povezani i iz istih tvornica izlaze iste stvari...naravno da se razlikuje i kvaliteta i ono što pružaju po cijeni...ali danas je jako puno brandiranja i reklamiranja koje se tkđ uključuje u cijenu i onaj dio vrijednosti koja je totalno neopipljiva a to je sama ta marka i njena vrijednost....
Na zippy je tintilinić davao popust pa je još koliko toliko to ok..iako nije mi jasan tako velik rast cijena... mi smo kolica kupovali u kiki, pa smo na popust koju su tamo odobravali - kako je bila kakva akcija i slično, dobili nazad još 10 posto nakon rođenja djeteta... kad se sve zbrojilo ...relativno smo i dobro prošli....

što se tiče skupoće, primjer: moji starci su davnih dana imali po jednu lacosticu...tu lacosticu sam i ja nosala još...a kupim nešto za sitno novaca pa se raspadne pa za mjesec dana opet po sitno novaca..na kraju mi ispadne skuplje nego da kupim lacosticu, no nama je preskupa za majcu pa ne kupimo lacosticu ali ni onu za 5 ili 10 ili 50 kn npr... a kad nemamo ne kupimo nijednu....

pretjerala sam s ot
dum, dum

mi smo u sportskom dijelu već

Zamjerke:
1. košara je dosta plitka i relativno smo je brzo prerasli, no vrlo je jednostavnog dizajna , a i lakša je nešto od pp košare
2. Sklopljena zauzimaju dosta mjesta
3. Imam strah da mi radi načina prelaženja preko prepreka ne izgube stabilnost ... nikad se nije desilo ali to je osjećaj koji mislim da ide radi dizajna i visine
4. Prečka od sportskog dijela je fiksna i nije jako praktična za vađenje i stavljanje bebolinca
5. sjedalo nema 0 poziciju i ne naginje se naslon već kompletno sjedalo

to je sve zasad....ali na ove minuse meni ide još puno više pluseva gore....
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitimečet vel 11, 2010 3:06 pm

was ist das?

Kišobran kolica - Page 4 Poussette-mima-kobi%5B1%5D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kišobran kolica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kišobran kolica
[Vrh] 
Stranica 4 / 17.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Kišobran kolica- trokolica
» teutonia kolica
» Neonato kolica
» Graco-Evo kolica...
» concord kolica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: