All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtblef11podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbcen10podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbrig10 
moja lu
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtblef11podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbcen10podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbrig10 
Netty
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtblef11podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbcen10podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbrig10 
Branka
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtblef11podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbcen10podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbrig10 
LuLu
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtblef11podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbcen10podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbrig10 
boyd
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtblef11podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbcen10podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbrig10 
Maja
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtblef11podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbcen10podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbrig10 
Daisy
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtblef11podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbcen10podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbrig10 
aneris
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtblef11podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbcen10podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbrig10 
vejanka
podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtblef11podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbcen10podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 15 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 15 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 podne podloge - strunjače za igru i vježbu !

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Empty
PostajNaslov: podne podloge - strunjače za igru i vježbu !   podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimečet sij 21, 2010 8:04 pm

Svako malo netko pita ali uvjek u nekoj drugoj temi pa se pogubi, zato evo na jednom mjestu mig

S početkom puzanja ako ne i ranije kad se već igraju pod baby gimom, trebat će vam neka podna obloga da vam malci nisu na hladnom.

Ono što je masovno u upotrebi i lako svuda dostupno su puzle od spužvastog materijala sa brojevima i slovima.

http://www.kika.com/hr/katalog/m/djeca-i-mladi/igracke/16489800/puzzle-strunja-a/

Odlične su i odličan termoizolator ALI kako klinci postaju svjesniji omiljeni sport je vaditi i čupati djelove a i za čiščenje nisu baš praktične jer ih morate stalno slagati i popravljati a i većina ima rebrastu strukturu pa se i tu lakše

zavuče prljavo. Postoj ei puzle sa slikicama no tu pazite da to ne budu one iz Getroa s kojih se skidaju slike i boje. One iz TL-a na Vinija, Princeze, Carse.. su odlične ali i duplo skuplje od običnih slova i brojeva.

Kad sve to probate na svojoj koži sužite da nije idealno no ima i boljih rješenja mig Podne tatami strunjače. Imate ih u debljiama od 1 do 2,5 cm. Cjenom su naoko skupe ali su i velike pa vam trebaju samo 2 ili idealno 4 a ako se par mama udruži cjena je povoljnija mig



http://www.croring.com/commerce.asp?CatId=666

http://www.dostava.info/strunjaca-budo-tatami-p-134.html
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Empty
PostajNaslov: Re: podne podloge - strunjače za igru i vježbu !   podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimened oľu 21, 2010 12:07 pm

u potrazi sam za tim puzzlama
vidjela sam na slikama od d&d, tj. njihove igraonica da ih oni imaju ali kao "ogradicu"....

di mi se isplati iči to kupiti?
ove strunjače mi malo skupe djeluju za taj oblik zabave, ili nisu?
da li je još rano da ga stavljam na to?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Empty
PostajNaslov: Re: podne podloge - strunjače za igru i vježbu !   podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimened oľu 21, 2010 12:52 pm

da samo dok su bili mali, kasnije su bile na podu a preko njih tepih, o iskreno te male puzle su fora dok ih klinci ne počnu svjesno rasčupavati i vaditi oblike. Da je tada bilo ovoga iz prvog posta ja bi to bila uzela, no onda je bilo samo strunjača klasičnih po 1500kn.

Ove tatami "puzle" su super jer
1. ne rastavljaju se kao male
2. velika ploha, lako se održavaju, ne uvlači se kroz proreze mrvice i ostalo kao na malima
3. 2 kom su ti dovoljna za klinca a i za sebe da možda vježbaš doma
4. trajna su investicija jer mogu biti kao tepišić u dječjoj sobi i kasnije umjesto tepiha jer ne skupljau prašinu, lako se održavaju a klinci se godinama igraju na podu
5. ja si razmišljam i sad ih možda uzeti njima za sobu umjesto tepiha na autiće ali me zeza dimenzija pa čekam da presele u veću.


Zadnja promjena: Aleksandra; pon oľu 22, 2010 10:16 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Empty
PostajNaslov: Re: podne podloge - strunjače za igru i vježbu !   podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimened oľu 21, 2010 9:23 pm

trebam podlogu na kojoj njemu neće biti hladno, jer mi nemamo tepiha, samo laminat.....

da li te tamami imaju u sebi ikakvu izolaciju, jer glupo mi je trpati 6 deka ispod tih strunjača
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Empty
PostajNaslov: Re: podne podloge - strunjače za igru i vježbu !   podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimened oľu 21, 2010 10:26 pm

one su fantastičan izolator kao i one male puzle - probaj sjesti na njij, zaista su tople, ništa ne ide ispod njih
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Empty
PostajNaslov: Re: podne podloge - strunjače za igru i vježbu !   podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimened oľu 21, 2010 10:46 pm

odlićno, mislim da ćemo se na kraju odlučiti za njih....
da li je to cijena jedne spužve samo?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Empty
PostajNaslov: Re: podne podloge - strunjače za igru i vježbu !   podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimepon oľu 22, 2010 1:08 am

da cjena je po komadu, a ovisi o debljini, 1 kom = 1m2
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Empty
PostajNaslov: Re: podne podloge - strunjače za igru i vježbu !   podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimepon oľu 22, 2010 11:40 am

thnx, možda bi mi čak onda i ta jedna bila dovoljna
[Vrh] Go down
eminea
Pričalica
Pričalica
eminea


Join date : 10.02.2011
Age : 34
Lokacija : Slovenija

podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Empty
PostajNaslov: Re: podne podloge - strunjače za igru i vježbu !   podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimepon lis 17, 2011 11:13 pm

gdje naci u slo te puzle alex?meni je A dosta na podu ali sad ej vec hladno..trebace nam enka podloga
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Empty
PostajNaslov: Re: podne podloge - strunjače za igru i vježbu !   podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 12:03 am

neznam iskreno, nisam kopala ali ukucaj tatami strunjače - kako se kaže strunjača na slovenskom ?? pa će sigurno nešto izbaciti.

U međuvremenu od prvog posta ja sam nabavila 2 takve i ZAKON su, za igru i sada i na dvorištu i na terasi i za vježbanje ( onda kad me ulovi) ma vrijede tu lovu.

ako ne nađeš tebi mogu proći ovu zimu ione male "obične" puzle jer je još mala da ih rasčupava na djelove mig
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Empty
PostajNaslov: Re: podne podloge - strunjače za igru i vježbu !   podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 12:06 am

evo vidim da su izmislili i elegantnu verziju http://shop.croring.com/Products/6674-wood-puzzle-tatami.aspx
nije ni tako skupa 4 kom su vam dosta relano dakle cca 250kn
[Vrh] Go down
Sponsored content





podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Empty
PostajNaslov: Re: podne podloge - strunjače za igru i vježbu !   podne podloge - strunjače za igru i vježbu ! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
podne podloge - strunjače za igru i vježbu !
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Vrtići i igraonice-
Forum(o)Bir: