All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
rasvjeta u dječjoj sobi Vtblef11rasvjeta u dječjoj sobi Vtbcen10rasvjeta u dječjoj sobi Vtbrig10 
moja lu
rasvjeta u dječjoj sobi Vtblef11rasvjeta u dječjoj sobi Vtbcen10rasvjeta u dječjoj sobi Vtbrig10 
Netty
rasvjeta u dječjoj sobi Vtblef11rasvjeta u dječjoj sobi Vtbcen10rasvjeta u dječjoj sobi Vtbrig10 
Branka
rasvjeta u dječjoj sobi Vtblef11rasvjeta u dječjoj sobi Vtbcen10rasvjeta u dječjoj sobi Vtbrig10 
LuLu
rasvjeta u dječjoj sobi Vtblef11rasvjeta u dječjoj sobi Vtbcen10rasvjeta u dječjoj sobi Vtbrig10 
boyd
rasvjeta u dječjoj sobi Vtblef11rasvjeta u dječjoj sobi Vtbcen10rasvjeta u dječjoj sobi Vtbrig10 
Maja
rasvjeta u dječjoj sobi Vtblef11rasvjeta u dječjoj sobi Vtbcen10rasvjeta u dječjoj sobi Vtbrig10 
Daisy
rasvjeta u dječjoj sobi Vtblef11rasvjeta u dječjoj sobi Vtbcen10rasvjeta u dječjoj sobi Vtbrig10 
aneris
rasvjeta u dječjoj sobi Vtblef11rasvjeta u dječjoj sobi Vtbcen10rasvjeta u dječjoj sobi Vtbrig10 
vejanka
rasvjeta u dječjoj sobi Vtblef11rasvjeta u dječjoj sobi Vtbcen10rasvjeta u dječjoj sobi Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 13 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 13 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 rasvjeta u dječjoj sobi

Go down 
+2
Netty
valac
6 posters
Autor/icaPoruka
valac
Pričalica
Pričalica



Join date : 24.01.2010

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimened sij 24, 2010 7:56 pm

koje svjetlo staviti u dječju sobu
pošto sam odlučila sobicu urediti sa Winnie medvjedićima,ima li negdje za kupiti luster sa njima
treba li staviti još rasvjete osim lustera
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 47
Lokacija : Rijeka

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimened sij 24, 2010 8:50 pm

Ima li soba dnevnog svjetla? Je li na sjevernoj strani ili južnoj?
Da li sobu radiš za trenutnu dob ili i duži period?



Lustere na Winnia sam ja svugdje viđala imao ih je i pevec i Beba Media centri, o ovome će ti Alex sigurno znati više
[Vrh] Go down
valac
Pričalica
Pričalica



Join date : 24.01.2010

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimened sij 24, 2010 9:03 pm

to će biti samo bebina soba,ima dosta dnevnog svjetla,ali neznam kako po noći,trebala bi neka noćna lampica
kupili ormar,kinderbet,komodicu,prematalicu
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimened sij 24, 2010 9:12 pm

za nocno svjetlo, cisto da se ti snalazis ti je dosta obicna mala lampa. ja sam imala jednu malu koja je zapravo bila samo uticnica sa nekim djecjim motivom. taman da vidim, a ako mislis da ce ti djetetu trebat svijetlo po noci, to ne mora bit slucaj. kako se naucite

a winnnia mislim ima u TL ali cure ce bolje znat rec
[Vrh] Go down
valac
Pričalica
Pričalica



Join date : 24.01.2010

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimened sij 24, 2010 10:51 pm

znači mogu kupiti neku od dj utičnica ,a ja mislila da je to samo za šminku i zaštitu,nisam znala da je to dovoljno svjetla za noć
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimened sij 24, 2010 10:53 pm

ma ne, moja lampica je bila malo veca. dakle, imala je pravu malu zarulju od cca 15w cinimi se, ali je bila na uticnici i imala je mali prekidac. mislim da sam to negdje nasla za 20-ak kn

idem vidit dal cu nac negdje fotku da ti docaram
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimened sij 24, 2010 10:55 pm

to ti ovako odprilike izgleda smo se direktno usteka u struju

http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/80128815
[Vrh] Go down
valac
Pričalica
Pričalica



Join date : 24.01.2010

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimened sij 24, 2010 11:12 pm

to već da, a ja vidjela one malene veličine ping pong loptice
hvala ti, moram to negdje potražiti

živo, živo
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimečet oľu 18, 2010 9:49 am

I napomena ako radite stani i dječju sobu od početka predvidite jednu utičnicu negdje iznad metar i dvadeset na zidu, upravo za takvu lampicu da je na sigurnom od malih znatiželjnih rukica mig pa da ju ne morate vaditi/sklanjati svako jutro.
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimečet oľu 18, 2010 1:02 pm

ima dobrih lampica tih sa utikačem u Kiki, ali su malo bezobrazno skupe mislim da su oko 60 kn.
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimečet oľu 18, 2010 9:28 pm

joj baš si ja mislim kako moram dečkima promijeniti rasvjetu budući da reflektorice ne svijetle kako treba
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimečet oľu 18, 2010 9:43 pm

zapravo što predlazete s obzirom da imaju pisaće stolove jedan nasuprot drugom i okrenuti su ledjima a svijetlo je na sredini mislila sam im kupiti onu veliku kuglu od rizinog papira...mislim da bi im bolje davala svjetlost nego reflektorica koja uistinu nije ok

pucajte s idejama..pleaseee
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimečet oľu 18, 2010 10:51 pm

Šta god da staviš gore obavezno dobru stolnu lampu jer ako su okrenuti leđima sredini stropa od kojeg ide rasvjeta nema tog svjetla koje će "probiti" kroz njih, dakle sami sebi rade sjenu i kvare oči.
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimepet oľu 19, 2010 8:44 am

nije meni problem njima kad pišu zadaće..to imaju svjetlo nego je opčenito slaba svjetlost od reflektorice..jednostavno mi nije nikako sjela dum, dum
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimepet oľu 19, 2010 8:57 am

reflektori su samo šminka. Možeš im staviti običnu veću plafonjeru u koju idu 3 grla i super će osvjetljavati. U Rižin luster ide opet samo 1.
Koliko je velika soba (površina), a koliko je veliki otvor ( prozor, balkonska vrata). Ima omjer rasvjere koju treba zadovoljiti s obzirom na svrhu prostorije.
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitimepet oľu 19, 2010 9:31 am

imaju duple prozore s jedne strane
a soba je cca 13 m2
[Vrh] Go down
Sponsored content





rasvjeta u dječjoj sobi Empty
PostajNaslov: Re: rasvjeta u dječjoj sobi   rasvjeta u dječjoj sobi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
rasvjeta u dječjoj sobi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Diječje sobe-
Forum(o)Bir: