All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtblef11instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbcen10instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbrig10 
moja lu
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtblef11instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbcen10instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbrig10 
Netty
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtblef11instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbcen10instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbrig10 
Branka
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtblef11instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbcen10instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbrig10 
LuLu
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtblef11instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbcen10instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbrig10 
boyd
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtblef11instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbcen10instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbrig10 
Maja
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtblef11instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbcen10instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbrig10 
Daisy
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtblef11instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbcen10instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbrig10 
aneris
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtblef11instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbcen10instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbrig10 
vejanka
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtblef11instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbcen10instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 12 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 12 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 instant rjesenje za suhi kasalj molim!!!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Empty
PostajNaslov: instant rjesenje za suhi kasalj molim!!!   instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Icon_minitimečet sij 28, 2010 2:37 am

kao sto naslov kaze. vec sam dosadna sama sebi. najela sam se meda, toplog caja, sprej za grlo od specchiasola i vise nemogu

svako malo kasljem, nadrazaj je pre jak i nemogu vise. pokusavam se skulirat i djelovat na psihu al fuckas to kad me lagano gusi i tjera na kasalj

UPOMOOOOOOOOOOOC!!!!
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Empty
PostajNaslov: Re: instant rjesenje za suhi kasalj molim!!!   instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Icon_minitimečet sij 28, 2010 8:01 am

Ajoooj. Moja mama ima taj problem već godinama i nažalost ni njoj ne pomaže ništa: list bijelog sljeza (korijen je za "mokri" kašalj), nije zrak u stanu suh od centralnog (što su joj govorili da bi mogao biti uzrok) i krvna slika joj je u redu.
Dok je u stanu u gradu kašlje, no kad je u selu van grada (nije na velikoj nadmorskoj visini) ne kašlje! Dr. joj kaže da je to kombinacija klime, psihe...(ne kašlje dok spava, tj. ne budi ju kašalj iz sna)
A jel tebi bolje u prirodi, na visinama? Ako je, mogao bi biti početak astme pa odi to malo ozbiljnije prekontroliratikod doktora. A ako ti je u prirodi još gore, mogla bi biti neke alergija (na trave i sl.)
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Empty
PostajNaslov: Re: instant rjesenje za suhi kasalj molim!!!   instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Icon_minitimečet sij 28, 2010 10:21 am

meni je to poslijedica prehlade, naime, pred samo 3-4 dana sam izbacila iz sebe valjda kilu katara. sad katar vise ne izlazi samo je kasalj ostao

ali ako potraje cu se zamislit jer mi astma nije zanimljiva s obzirom da mi ju je tata imao
[Vrh] Go down
Sponsored content





instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Empty
PostajNaslov: Re: instant rjesenje za suhi kasalj molim!!!   instant rjesenje za suhi kasalj molim!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
instant rjesenje za suhi kasalj molim!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» molim vas za pomoc
» klomifen-pomoć molim
» majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Mama i tata :: Škrinjica zdravlja by Lulu :: U bolesti i zdravlju-
Forum(o)Bir: