All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtblef11GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbcen10GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbrig10 
moja lu
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtblef11GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbcen10GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbrig10 
Netty
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtblef11GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbcen10GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbrig10 
Branka
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtblef11GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbcen10GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbrig10 
LuLu
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtblef11GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbcen10GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbrig10 
boyd
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtblef11GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbcen10GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbrig10 
Maja
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtblef11GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbcen10GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbrig10 
Daisy
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtblef11GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbcen10GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbrig10 
aneris
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtblef11GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbcen10GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbrig10 
vejanka
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtblef11GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbcen10GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 31 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 31 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Empty
PostajNaslov: GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?   GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimeuto lip 08, 2010 2:36 pm

Nisam naišla na ovakvu temu, ali ako postoji slična, spojite ih.

Za početak postavljam pitanje:

Jeste li vidjele i gdje bijele ili svijetlo plave otvorene ili poluotvorene sandalice za dečke nehodače? Materijal nebitan, mogu i obične platnene za 50-ak kuna, bitna je samo boja.


Zadnja promjena: lavinia; uto lip 08, 2010 3:19 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Empty
PostajNaslov: Re: GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?   GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimeuto lip 08, 2010 3:15 pm

Meni jedino pada na pamet Planet Obuća, tj. Tofi linija, za druge ne znam.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Empty
PostajNaslov: Re: GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?   GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimeuto lip 08, 2010 4:00 pm

Većina dućana s bebi opremom ima i cipelice za nehodače, a ima ih iu Mercatoru, Getrou, Konzumu...
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Empty
PostajNaslov: Re: GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?   GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimeuto lip 08, 2010 4:11 pm

boyd je napisao/la:
Meni jedino pada na pamet Planet Obuća, tj. Tofi linija, za druge ne znam.

E, hvala! U Planet obući nisam bila godinama. Moram otići vidjeti.

Aleksandra je napisao/la:
Većina dućana s bebi opremom ima i cipelice za nehodače, a ima ih iu Mercatoru, Getrou, Konzumu...

Ma znam da drže. Nije stvar u tome gdje ima cipelica za nehodače, već mi baš trebaju određene, bijele ili svijetloplave. Obišla sam hrpu dućana, nema tih boja.
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Empty
PostajNaslov: Re: GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?   GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimeuto lip 08, 2010 5:48 pm

Ti si ko moja mama kada je mojoj maloj kupovala lakirane cipelice nehodače. Svi trgovci su joj tvrdili da takve neće naći. Čak se i svađala kada joj je prodavačica pokušavala uturat platnene a ne lakirane. Uvjeravala ih je da postoje jer ih je ona kupila kćerki prije 28 godina dum, dum . I samo da znate našla ih je u oviesse.
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Empty
PostajNaslov: Re: GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?   GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimeuto lip 08, 2010 6:42 pm

Tara je napisao/la:
Ti si ko moja mama kada je mojoj maloj kupovala lakirane cipelice nehodače. Svi trgovci su joj tvrdili da takve neće naći. Čak se i svađala kada joj je prodavačica pokušavala uturat platnene a ne lakirane. Uvjeravala ih je da postoje jer ih je ona kupila kćerki prije 28 godina dum, dum . I samo da znate našla ih je u oviesse.

o da

A šta ću kad želim da moj frajer od 8 mjeseci bude stajliš. o da
Idemo uskoro na svadbu. Kupila sam mu svijetlo plavu košuljicu i bijele hlačice. Mislim, bilo bi bezveze da sad na tu kombinaciju mora imati neke druge sandalice osim bijelih ili svijetloplavih. Pa zar ne!? :hihi:
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Empty
PostajNaslov: Re: GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?   GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimeuto lip 08, 2010 7:00 pm

Svakako ali možda je bolje kada već kupuješ da kupiš za hodače jer ćeš ga brzo ako već nisi početi stavljati na noge.
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Empty
PostajNaslov: Re: GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?   GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimeuto lip 08, 2010 7:05 pm

Tara je napisao/la:
Svakako ali možda je bolje kada već kupuješ da kupiš za hodače jer ćeš ga brzo ako već nisi početi stavljati na noge.

Stavljam ga tu i tamo po malo. Još se nije počeo dizati sam, pokušava se uz ogradicu od krevetića, ali još nije uspio. Mislim da mi se ne isplati kupovati za hodače jer dok je ljeto, neće prohodati, a kad prohoda, dolazi jesen pa mu trebaju cipelice. Na moru ću ga ionako držati bosog.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Empty
PostajNaslov: Re: GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?   GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimeuto lip 08, 2010 7:13 pm

a Fox ima divne cipelice za nehodace,okaidi tj, obaibi, osh kosh mislim da bi tamo mogla nac to sto trazis
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Empty
PostajNaslov: Re: GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?   GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimeuto lip 08, 2010 7:40 pm

moja lu je napisao/la:
a Fox ima divne cipelice za nehodace,okaidi tj, obaibi, osh kosh mislim da bi tamo mogla nac to sto trazis

Bila, nema.
Mislila sam da je netko konkretno vidio baš te da više ne lutam jer sam hrpu dućana obišla.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Empty
PostajNaslov: Re: GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?   GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimeuto lip 08, 2010 9:24 pm

bas mi je zao, ja nemam nehodaca pa ne obracam paznju
a po pitanju sam shvatila da trazis ducane
no sve 5

a ukoliko ne nades nebis mu kupila tenesice bijele, imas ful fora pumice,ako ti nije skupo
mislim on je beban a nosivo i na druge kombinacije a opet za pokazivanje po gradu, vidjela sam u par ducana bijele i svijetlo plavi znak pume
iako mu u njima ne bi dala stajati jer su niskog gleznja a beba koja pocinje stajat ja sam od onih koja misli da treba imati ortopedsku cipelicu do gleznjica sa uloscicem
za prve korake su meni bile cicibanke super
a sandalice su imali u chicco
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Empty
PostajNaslov: Re: GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?   GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitimesri lip 09, 2010 9:32 pm

svjetlo plave sandale za nehodače 13E Pikapolonica Brežice
[Vrh] Go down
Sponsored content





GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Empty
PostajNaslov: Re: GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?   GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» POTPOMOGNUTA OPLODNJA -GDJE
» Igračke Kiddieland
» Drvene igračke
» ne kupujte ove igračke
» Igračke vrijedne novaca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Savjetnik- Razno-
Forum(o)Bir: