All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Iskrivljena stopala Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Iskrivljena stopala Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Iskrivljena stopala Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Iskrivljena stopala Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Iskrivljena stopala Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Iskrivljena stopala Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Iskrivljena stopala Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Iskrivljena stopala Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Iskrivljena stopala Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Iskrivljena stopala Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Iskrivljena stopala Vtblef11Iskrivljena stopala Vtbcen10Iskrivljena stopala Vtbrig10 
moja lu
Iskrivljena stopala Vtblef11Iskrivljena stopala Vtbcen10Iskrivljena stopala Vtbrig10 
Netty
Iskrivljena stopala Vtblef11Iskrivljena stopala Vtbcen10Iskrivljena stopala Vtbrig10 
Branka
Iskrivljena stopala Vtblef11Iskrivljena stopala Vtbcen10Iskrivljena stopala Vtbrig10 
LuLu
Iskrivljena stopala Vtblef11Iskrivljena stopala Vtbcen10Iskrivljena stopala Vtbrig10 
boyd
Iskrivljena stopala Vtblef11Iskrivljena stopala Vtbcen10Iskrivljena stopala Vtbrig10 
Maja
Iskrivljena stopala Vtblef11Iskrivljena stopala Vtbcen10Iskrivljena stopala Vtbrig10 
Daisy
Iskrivljena stopala Vtblef11Iskrivljena stopala Vtbcen10Iskrivljena stopala Vtbrig10 
aneris
Iskrivljena stopala Vtblef11Iskrivljena stopala Vtbcen10Iskrivljena stopala Vtbrig10 
vejanka
Iskrivljena stopala Vtblef11Iskrivljena stopala Vtbcen10Iskrivljena stopala Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Iskrivljena stopala

Go down 
+2
Branka
tina25
6 posters
Autor/icaPoruka
tina25
Pričalica
Pričalica
tina25


Join date : 26.04.2010
Age : 38
Lokacija : Dignano

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimepon srp 09, 2012 10:13 am

Evo da vas pitam, mališa mi ima 19mj. uvijek sam mu kupovala ciciban ili frodo cipelice, kako je ljeto dosta je u "crocsicama", kad hoda bos, stopalo mu je 100% ravno, čak mu i nogice kao da upadaju na unutra, neznam da li je to normalno ili je to zbog toga šta nije u prikladnim cipelicama? Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimepon srp 09, 2012 10:25 am

Nažalost, 99% je naslijeđe, tako da s cipelicama ne možeš puno ni pomoći,a sigurno ni "pokvariti" situaciju sa stopalima. Većina djece do 3 godine ima stopala skroz ravna, to se kasnije samo popravi, nekad skroz, a nekad da ipak treba nositi uloške.
[Vrh] Go down
tina25
Pričalica
Pričalica
tina25


Join date : 26.04.2010
Age : 38
Lokacija : Dignano

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimepon srp 09, 2012 11:09 am

imam osjećaj kad ga gladam onako odozada kao da mu se nogice izvrću na unutra, MM ima ravna stopala, ja nemam, samo neznam da li bi trebala sad kod odrtopeda ili je još premali pa se to možda i promjeni ili mu čak nije ni ništa nego je tako normalno....... uf totalno sam zbunjena dum, dum
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimepon srp 09, 2012 1:00 pm

prije 3 g nema uložaka medicinski ordiniranih ali ovo što ti vidiš je prvo ljeto u "light" obući , isto se desilo i meni i isto sam si lupala glavu time ali tu nemožeš ništa.. ja i ljeti forsiram ciciban ali neide to stalno i to je normalno.
[Vrh] Go down
tina25
Pričalica
Pričalica
tina25


Join date : 26.04.2010
Age : 38
Lokacija : Dignano

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimepon srp 09, 2012 1:41 pm

ove mi je lakše skinuti i staviti, on obožava biti bos. nadam se da mu neće naštetiti jako.
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimepon srp 09, 2012 2:26 pm

Svaki ortoped će ti reći da je boso hodanje najzdravije. I je. Ja Elenu puštam da hoda bosa baš zbog toga jer joj je i ortoped to preporučio (išli smo zbog iščašenog kuka). Nemaj straha, ako voli hodati bos, pusti ga, samo nemoj baš svugdje da se ne ozlijedi na neki kamen ili nešto slično.
[Vrh] Go down
tina25
Pričalica
Pričalica
tina25


Join date : 26.04.2010
Age : 38
Lokacija : Dignano

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimepon srp 09, 2012 2:40 pm

to jako pazim ali dosta je u kroksicama ili u onim cipelicama za more, to mi se baš ne sviđa jer nije ortopedsko. sad si me malo utješila, ali na jesen opet u visoke cicibanke da drže gležanj.... smile
[Vrh] Go down
tina25
Pričalica
Pričalica
tina25


Join date : 26.04.2010
Age : 38
Lokacija : Dignano

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimesri oľu 19, 2014 2:01 pm

Eto mene opet, sad mališa ima 3 godine i 3 mj. Užasno razočarana sa cicibanom,frodom,bambijem da više nisam pametna, imala sam jedne stare cipelice od cicibana(možda imaju i 5-6god.) koje su bile čvrste, trvde ugl.nitko takve više ne proizvodi, sve šta sam mu ja kupila to je mekano, nakon nekog vremena nogica ih uvije jer ne drže gležanj.a mi imamo problema sa nogicama, tj.stopalima odnosno gležnjem koji upada. da li mi može netko preporučiti dobrog djecjeg ortopeda na području Istre, ako treba i Rijeke, rekli su da do tri god ne mogu ništa i da će se možda stanje popraviti, ali nije dapače mislim da je sve gore i gore.  tužan 
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimesri oľu 19, 2014 11:08 pm

Najbolji u Istri je dr. Pavlović iz Poreča. Mi smo išli k njemu. Imao je ugovor sa hzzo-om, mislim da ga ima i dalje (Ali ako ti se ne da čekati, on radi i privatno.) Odi kod pedijatrice i inzistiraj da ti da uputnicu. Zovi telefonom Pavlovića i naručite se...mislim da je prvi dan u mjesecu naručivanje, ali za svaki slučaj zovi zadnji dan u mj. (nisam više 100% sigurna kad naručuje)

Spec. Dr. med. Davor Pavlović
ortoped
Dom zdravlja
Ul. Dr. Mauro Gioseffi 2, Poreč
Tel. +385 (0)52 453-453
[Vrh] Go down
tina25
Pričalica
Pričalica
tina25


Join date : 26.04.2010
Age : 38
Lokacija : Dignano

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimečet oľu 20, 2014 2:23 pm

Hvala puno...

Ljuta sam na sebe šta nisam ignorirala pedijatricu i otišla to napraviti već pred 2 godine, ustvari on nema ravna stopala nego ima gležnjeve koji upadaju i sad sam shvatila da sam već prije mogla napraviti nešto oko toga, ali šta ćeš kada naivno vjeruješ doktorima jer misliš da znaju svoj posao....

samo da mi je rekla odi kod fizijatra ili ortopeda pa vidi sa njima, postoje i ortopedske cipelice koje mogu jako pomoći u tome.... Baš sam ljuta, jer sam inaće picajzla i neznam zašto sam tako olako u ovome odustala i čekala tu 3godinu....  dum, dum 
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimepet oľu 21, 2014 3:34 am

ne brini, te male kosti su jako gipke i još nisu formirane. Bilo kakvo ispravljanje prije 3. godine ne daje trajnih rezultata, zato je ped. čekala, ali ako je imao poteškoća u hodanju, trebala vas je poslati stručnjaku da on procjeni treba li u obradu ili ne još.
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimened oľu 23, 2014 7:24 am

navodno od ove godine ulošci više neidu na teret hhzo tako nam rekoše
[Vrh] Go down
tina25
Pričalica
Pričalica
tina25


Join date : 26.04.2010
Age : 38
Lokacija : Dignano

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimeuto oľu 25, 2014 3:47 pm

eto bili privatno kod fizijatrice koja je je dobila skoro slom živaca zašto ga nisam prije dopeljala, puno se moglo vježbama napraviti, i odmah je uzela otisak za uloške ( da plaćaju se, ništa više preko HZZO-a)...

ne smeta mi šta plaćam jer sam bila u stanju ići u Zg, naručiti ortopedske cipelice po mjeri koje su od 800-1200kn, samo da mu pomognem da ne zezne koljena i kukove.... smile
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimeuto oľu 25, 2014 9:07 pm

dobar posao 
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimesri oľu 26, 2014 12:18 pm

koliko je cijena uložaka cc?
[Vrh] Go down
tina25
Pričalica
Pričalica
tina25


Join date : 26.04.2010
Age : 38
Lokacija : Dignano

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimesri oľu 26, 2014 9:02 pm

nisam ih još podigla tj.nisu me zvali da su ih napravili. doktorica mi je rekla da su između 200-300kn. Javim kad budem točno znala. smile
[Vrh] Go down
tina25
Pričalica
Pričalica
tina25


Join date : 26.04.2010
Age : 38
Lokacija : Dignano

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimepon svi 05, 2014 5:23 pm

Evo podigla uloške, čekali 4 tjedna, 210Kn. svaka čast 

Moram se pohvaliti da od kad ih ima u tenisicama da nije niti jednom pao šta se prije događalo stalno pogotovo kad bi malo potrčao,zapeo bi mu gležanj za gležanj i puf.... smile 
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimečet svi 08, 2014 1:43 pm

odlično!
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 44
Lokacija : Blizu mora

Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm

Bravo!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Iskrivljena stopala Empty
PostajNaslov: Re: Iskrivljena stopala   Iskrivljena stopala Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Iskrivljena stopala
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Mama i tata :: Škrinjica zdravlja by Lulu-
Forum(o)Bir: