All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtblef11UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbcen10UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbrig10 
moja lu
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtblef11UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbcen10UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbrig10 
Netty
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtblef11UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbcen10UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbrig10 
Branka
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtblef11UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbcen10UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbrig10 
LuLu
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtblef11UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbcen10UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbrig10 
boyd
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtblef11UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbcen10UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbrig10 
Maja
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtblef11UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbcen10UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbrig10 
Daisy
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtblef11UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbcen10UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbrig10 
aneris
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtblef11UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbcen10UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbrig10 
vejanka
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtblef11UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbcen10UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.

Go down 
+3
vejanka
LuLu
anka
7 posters
Autor/icaPoruka
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Empty
PostajNaslov: UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.   UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimesub lis 15, 2011 12:15 am

Da vas priupitam kakva iskustva imate s cd tipa Sunčica, Mala učilica, Hlapić...Borna dobio za prošli rođendan malu učilicu, malo je bila aktuelna prije sada opet. posudili smo sunčicu usvemiru on se oduševio. htjelaam mu dobaviti još štogod, ali ne znam što se vama čini najbolje od svega ponuđenog na tržištu. neki hvale Hlapića, ne vole Sunčicu. nije baš jeftin sport pa mi se ne da kupiti da stoji na polici.
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Empty
PostajNaslov: Re: UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.   UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimesub lis 15, 2011 1:45 am

mi imamo hlapića i odličan je antonio ga obožava naučio je čitati uz njega i sve brojeve sad koristi i hlapić sport koji mu je isto fora
malu učilicu imamo i nju voli isto
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Empty
PostajNaslov: Re: UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.   UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimesub lis 15, 2011 7:27 pm

Bilo bi izvrsno da se javi tko s iskustvom Sunčice i Hlapića.Mi imamo Sunčice ( među slovima, među brojevima, među notama, u prometu i svemiru ), nabavljene prije dvije godine. Bile su dugo u uporabi i vrlo su nam se svidjele. Edukativne jesu, no imam zamjerku na pojedine. Naime, znaju nam se "zamrznuti" na ekranu. Zašteka ponekad, ne znam je li do računala ili igrice. Sunčica među notama nama nije svirala sve instrumente pa zahtijevala nadogradnju instalacije. No, kako god, zgodna je za učenje uz igru.
Zgodan je programčić Sebran's ABC - Besplatni software za djecu. Nije poput Sunčice, no prihvatljiv je i za veću djecu koja već znaju čitati.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ja koristim ideje i nastavne materijale za učenje slova( npr. ppt zagonetna abeceda, ppt abeceda ) sa stranice [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 44
Lokacija : Blizu mora

UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Empty
PostajNaslov: Re: UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.   UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimepet svi 17, 2013 12:59 am

evo sto smo mi otkrili

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Empty
PostajNaslov: Re: UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.   UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimepet svi 17, 2013 9:03 am

Ovaj link si čuvam, Elena uživa u raznoraznim učilicama, a cijene su im abnormalne iznenađenje
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Empty
PostajNaslov: Re: UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.   UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimepet svi 17, 2013 10:57 am

imam ja neke cd-iće viška.. iskopam
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 44
Lokacija : Blizu mora

UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Empty
PostajNaslov: Re: UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.   UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimepet svi 17, 2013 12:53 pm

super Alex ( mislim biljezim se sa stovanjem smjeh )
Boyd nama se linkic pokazao odlican i Luca bas gusta uisitinu kroz igru je stosta savldala
I meni se ucinilo da je sve malo skupo i precjenjeno pa po tom pitanju sam uvijek trazila alternativu
A najbolja stvar je klasicna stara slovarica koja kosta cca 10 kuna, kasnije smo i mi izradili svoju slovaricu Luca je svako slovo sama nacrtala
Primjer A - nacrtala Auto ... fora
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Empty
PostajNaslov: Re: UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.   UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimepet svi 17, 2013 10:29 pm

Branka - mene zanima kakav je crvčak za školu ? Vidjela sam da je svaki oko 40tsk kn s 2+2 gratis za 99. Njegove vježbenice su mi odlične.
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Empty
PostajNaslov: Re: UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.   UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimepet svi 17, 2013 11:06 pm

Pa, tako -tako. P. nije baš za računalom toliko da bi odradila te sve zadatke. Nisu loši ali je animacija recimo ne baš zanimljiva. Ja imam ta tri CDa instalirana, ali moram ih potražiti gdje su nam. Jel se mogu instalirati na više računala ili kao učilica samo na jedno? Ako mogu na više, posudimo vam te cvrčke, pa si ih stavite na komp.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Empty
PostajNaslov: Re: UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.   UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimesub svi 18, 2013 1:41 pm

Može, baci oko dali mogu.

THanks!
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 44
Lokacija : Blizu mora

UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Empty
PostajNaslov: Re: UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.   UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimepon stu 25, 2013 12:10 am

toplo preporucam komplet Cvrcak sada je u profilu po cijeni za 99 kuna
a sadrzi slovaricu, bojeve, pripremu za skolu ( suportnosti, boje i slicno), cd sa zadaci i crtancicu sa samoljevim slicicama
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 44
Lokacija : Blizu mora

UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Empty
PostajNaslov: Re: UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.   UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimepon stu 25, 2013 12:14 am

isto tako ima stranice koje sadrze priremu za skolu sa radnim zadacima pa mozete si doma isprintat

[You must be registered and logged in to see this link.]


toliko od mene ako imate vi nesto bilo lijepo kad bi podijelili s nama smile
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Empty
PostajNaslov: Re: UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.   UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am

Zadaci iz matematike: [You must be registered and logged in to see this link.]
Idite na ulaz bez registracije
[Vrh] Go down
Sponsored content





UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Empty
PostajNaslov: Re: UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.   UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Predškolska dob (5-7 god.)-
Forum(o)Bir: