All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Drinkopoly - igračka za odrasle Vtblef11Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbcen10Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbrig10 
moja lu
Drinkopoly - igračka za odrasle Vtblef11Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbcen10Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbrig10 
Netty
Drinkopoly - igračka za odrasle Vtblef11Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbcen10Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbrig10 
Branka
Drinkopoly - igračka za odrasle Vtblef11Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbcen10Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbrig10 
LuLu
Drinkopoly - igračka za odrasle Vtblef11Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbcen10Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbrig10 
boyd
Drinkopoly - igračka za odrasle Vtblef11Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbcen10Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbrig10 
Maja
Drinkopoly - igračka za odrasle Vtblef11Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbcen10Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbrig10 
Daisy
Drinkopoly - igračka za odrasle Vtblef11Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbcen10Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbrig10 
aneris
Drinkopoly - igračka za odrasle Vtblef11Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbcen10Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbrig10 
vejanka
Drinkopoly - igračka za odrasle Vtblef11Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbcen10Drinkopoly - igračka za odrasle Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Drinkopoly - igračka za odrasle

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Drinkopoly - igračka za odrasle Empty
PostajNaslov: Drinkopoly - igračka za odrasle   Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimepon sij 31, 2011 12:42 pm

Jeste li vidjeli ovo, probali možda ? Šta kažete ?

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Drinkopoly - igračka za odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Drinkopoly - igračka za odrasle   Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimepon sij 31, 2011 3:19 pm

Igrali smo nešto slično za doček. Frendica je donesla Cugopol (skinula skicu sa interneta). Fora je bilo ali ja sam pijuckala gemišt a ostale cure rakije pa baš i nije bilo fair play od mene pssst
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Drinkopoly - igračka za odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Drinkopoly - igračka za odrasle   Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimepon sij 31, 2011 3:37 pm

a temelji se na čemu ? triki pitanjima ili se baš očekuje da se napiješ ?
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Drinkopoly - igračka za odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Drinkopoly - igračka za odrasle   Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimepon sij 31, 2011 4:04 pm

Na cugopolu se baca kockica i na koje polje dođeš ima upute tipa: plavi i žuti puju, zeleni pije duplo, popi cijelu čašu, nitko ne pije, svi piju (ustvari skoro uvijek netko pije) desi se da jedan igrač ne pije po par bacanja dok drugi non stop cuga, postoji i polje gdje imaš kartu za uzet ali nama je to bilo prekomplicirano. Ne izgleda fora po opisu ali se stvarno doboro nasmiješ. Uglavnom PIJE SE.
Možda je drinkopol drugačiji?
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Drinkopoly - igračka za odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Drinkopoly - igračka za odrasle   Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimepon sij 31, 2011 4:09 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

To bi bila ta igra.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Drinkopoly - igračka za odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Drinkopoly - igračka za odrasle   Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimepon sij 31, 2011 5:15 pm

uuu previše cuge za mene smile
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

Drinkopoly - igračka za odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Drinkopoly - igračka za odrasle   Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimepon sij 31, 2011 7:34 pm

Ja tu igru ne budem igrala smjeh smjeh smjeh , osim ako se smije piti voda ili sok smjeh smjeh smjeh
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Drinkopoly - igračka za odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Drinkopoly - igračka za odrasle   Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimepon sij 31, 2011 9:14 pm

boyd je napisao/la:
Ja tu igru ne budem igrala smjeh smjeh smjeh , osim ako se smije piti voda ili sok smjeh smjeh smjeh

niti ja iskreno ili moram biti u pidami, blizu kreveta il wc skoljke smjeh smjeh smjeh
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

Drinkopoly - igračka za odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Drinkopoly - igračka za odrasle   Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitimeuto vel 01, 2011 1:18 am

boyd je napisao/la:
Ja tu igru ne budem igrala [You must be registered and logged in to see this image.] , osim ako se smije piti voda ili sok [You must be registered and logged in to see this image.]

Uh voda je jos gora nego alkohol [You must be registered and logged in to see this image.] Mi smo svojevremeno igrali briskule pa ko izgubi pije vodu. A kako mene nece karte (ali zato imam srece u ljubavi [You must be registered and logged in to see this image.] ), pila sam vode do iznemoglosti. To je da umres affraid Nikad vise [You must be registered and logged in to see this image.]

A za cugopol sam cula (kazu da je dobra igra), ali nisam nikad igrala. I ne vjerujem da cu. Ne pijem alkohol (bar ne u tim kolicinama [You must be registered and logged in to see this image.] ).
[Vrh] Go down
Sponsored content





Drinkopoly - igračka za odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Drinkopoly - igračka za odrasle   Drinkopoly - igračka za odrasle Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Drinkopoly - igračka za odrasle
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Recenzije igračaka-
Forum(o)Bir: