All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbrig10 
moja lu
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbrig10 
Netty
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbrig10 
Branka
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbrig10 
LuLu
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbrig10 
boyd
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbrig10 
Maja
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbrig10 
Daisy
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbrig10 
aneris
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbrig10 
vejanka
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE

Go down 
+38
anka
lenčica_01
Mali žabac
Dea_22
aneris
maren
boyd
pepsi
marica
Daisy
Blondi
leobaby
malena2008
Branka
Korina
moja lu
vejanka
angelina_2
lucija
kreativna mama
lugo
NATASA
miniminia
Petra
annie_aero
nestrpljiva
Aleksandra
mlana
kekezvrk
Twin
Netty
Mare555
mateeaa=)
blaza27
KarlaRi
mišek
magaly
LuLu
42 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepet kol 21, 2009 2:22 pm

First topic message reminder :

lol!
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimened pro 20, 2009 10:59 pm

i ja moram do grada i baš mi se ne da nikamo...grozno vrijeme je,zaledile ceste i vani je -6 trenutno...

bila sam do towera,tamo je ludnica,brdo ljudi i još parking se kliže kako god želiš-i pješice i s autom..... :uf:
al obavila i kupila zimsku odjeću za svih nas...

moram u potragu za jelkicom,i spremat pomalo dekoracije,ljudi moji nezamislivo mi je da je za koji dan već božić....

kako vrijeme ide....
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 12:53 am

Ja srecom u cetvrtak zavrsila kupovinu svih poklona,pa sam na srecu izbjegla sad guzve. Jedino mi je muka jos plodine obavit pred malo sam bila i vecinu toga kupila no uvijek ti nesto zafali a u njima kao da jedan D, ljudi polude u njima! Vise nisam pa,etnau koje vrijeme da odem ujutro u podne ,popdne il navecer? Uvijek guzve!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 1:21 am

U sve šopinge koji su vam ostali rano ujutro/prijepodne. Mi smo bili u toweru u 2, bilo je ok, u 4 nisi mogao prolaziti i disati, grozno. U konzumu smo ostavili sve natrag i izašli van inače bi proveli 2 sata u redu..

I prvobitna velika sreća s najvećim borom do sada završila je ne tako sretno. Naime bor smo okitili i mm je išao napraviti novu štalicu za jaslice i na cirkular si zarezao prst. Već 3 sata je na hitnoj, luda sam već
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 1:24 am

O zaboga
Jadan, joj uzas!
A i ta nasa hitna,pa tebi je draga uistinu veselo u zadnje vrijeme!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 1:35 am

istina :tužan
Mob mu se ispraznio, no na hitnoj su mi rekli da ga sad šalju doma da nije strašno, no čut ću kad dođe.
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 9:50 am

:hihi: vidi se da vi živite na moru.

Kod nas je -17, ima 40cm snijega, nemam zimske gume i u subotu sam bila na putu po onoj mećavi. Ceste su po ledom danas, ali je super s obzirom na subotu.



kiss svima.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 9:59 am

evo da se vidi i more;)

evo konačno i mojih par. Ove sa snješkom su prvi dan na terasi dok još ni u vrt nismo stigli. Ostale su u dvorištu



BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 55bc60ee39


ps - prst je dobro, kost nije oštećena, 8 šavova i otpada skijanje i ng ali glavno da je ok
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 10:21 am

hvala bogu da nije kost...

moj mm kad je imao 19 g, radio je za novu godinu nešto bratu na cirkularu,i sredio si prste.... :uf: bolje da vam ne pričam,lijeva ruka...ostao bez jedne falange,ma grozno bilo...tad se nismo još poznavali,al nije mu bilo lako....

blagdani i rad oko pila kao da privlače nezgode..... Crying or Very sad rekli mi na poslu jednom,da se tad najviše nezgoda takvih vrsta dešava...
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 10:36 am

Uh, nezgodna nezgoda. Sreća, prst je na mjestu. Cirkular ne volim ni čuti, oduvijek me tog stroja strah. U nas zadnja tri dneva "bijela idila". Jučer lopatali ulaz i parking te cesticu do glavne prometnice, koju "gradske službe" ostavile da bude sanjkalište. Ne možemo se maknuti od kuće, osim biti oprezni pješaci. Bez lanaca, autom sa stražnjim pogonom i drugim kojem gume ne zimske i izlizane, uzbrdicom povelikom, osuđeni biti u kući. Pokloni ne kupljeni, bor neimamo ( sve to misleli obaviti ovaj vikend ), i lagano sam u panici glede vremena i snijega koji nikako da okopni. U nas na otoku, ovo su vremenske nepogode, manje bijela idila.
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 IMG_2530-vi
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 IMG_2525-vi
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 10:49 am

sve nas je iznenadio. Ja sam ostala danas doma i dečki neidu u vrtić. Realno mogli bi ali mm je uzeo moj auto sa zimskim gumama a njegovog će svekar odvesti do vulkanizera pormjeniti gume ( imamo ih u garaži ali ... nisu bie "potrebne") uglavnom ceste su čiste samo je naše dvorište još staza za sanjkanje pa mi se nešto ne isporbava voziti.
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 1:09 pm

ja sam se namučila i na kraju poslala malu autobusom u školu, lopatala snjega na parkiralištu i raskrižju i sada se malo odmaram i onda kuhanje ručka i razmišljanje kako po malu u školu -ma ovaj snijeg se nije ništa otopio - i dalje ga imaaaa i imaaaa
vejanka - zakon vam je snješko, naš ružno izgleda al je veći
idem pokušati slikice pronaći pa da se i ja pohvalim :mig:
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 1:17 pm

evo ovo su od subote ujutro u 8 - mi se požurili da snjeg ne nestane, ove ostale još ni nismo prebacili u komp
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Th.b1b2b630c6
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Th.e4c33c8571

(slikano na lungo mare i gradskom kupalištu u Lovranu)
[Vrh] Go down
leobaby
Brbljavica
Brbljavica
leobaby


Join date : 30.10.2009
Age : 42
Lokacija :

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 2:43 pm

Daisy, lu, vejanka, aneris=kjut! rendeer
Evo Leone-petak dok je bilo malo snijega.
https://2img.net/h/oi48.tinypic.com/xdzbxt.jpg
[Vrh] Go down
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 3:53 pm

Blago vama, imate snijega! Prekrasne su vam slike! I snjegovići ! Vejankin pravi muški snješko! Da kojom srećom kod nas padne, naš bi snjegović imao oči od cvjetića i nasšminkana usta ;DD

Kod nas samo hladno za poluditi!
Bili smo jučer na dječjem rođendanu, i bilo nam je super, i malim i velikima
Mali su se igrali u sobi s tetom od slavljenika koja radi u vrtiću, pa je donjela rekvizite za igrice
A mi veliki udarili po pršutu, roštilju i kolačima smjeh
p.s.
Daisy, mi smo se dogovorile, godina i pol nije ništa!!
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 4:16 pm

može,miniminia,nema problema :hihi: rezerviran je na vrijeme... o da

ja bila u gradu,kiša zima,bila u konzumu i merkatoru,kupila bor,sva se izgrebla al došao je sa mnom doma...kako sam ga izvukla iz auta-ne pitajte!
sad jedem nešto na brzaka,malena spava i još malo pa po veliku u školu.......
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 5:34 pm

Slikice su prekrasne al ona maslina mi je nesto sto se nevidi cesto vau mislim u snjegu!
A ja sam danas bila vani u plodinama . iako je bilo jutro imala sam osjecaj da je tamo opsadno stanje :hihi: pa kod mesara i sve obavih darovi zamotani sad je vrijeme pecenja kolaca i kolacica!KOnacno sam dosla do te faze.
Drago mi je Alex da ti je muz bolje i da nije kost ajde nesto i srece bi se reklo!
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepon pro 21, 2009 7:16 pm

kiša pada,...šmrc,topi nam se snijeg.....

meni žao,baš nam je bilo dobro vani ovih dana.....
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 10:23 am

stopio nam se sav snijeg..vani je ružno vrijeme,...za u krevet

mi idemo na prvo šišanje

živo, živo ,ima mi fudbalerku,koja otraga neuredno izgleda,baš joj čudno rasla kosica,sa strane ništa a otraga dugi...još nisu ni iste dužine ni ništa...djeluje mi neuredno,pa koka ide prvi put na frizuru faca

baš me zanima dal će je moći ošišati ili će je ganjati po salonu :hihi:
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 12:35 pm

...a moja voli sisanje i ic na frizuru. Posljedica je sto je nona frizerka pa cesto i ovako idemo u salon!
Prava zena uziva
vjerujem da ce i tvoja uzivat cure su ipak cure :hihi:
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 5:00 pm

evo obavili,bila je dobra,pravo žensko :hihi:

skinula joj jedno 3 cm otraga i sad malo bolje izgleda... o da
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 7:41 pm

ne znam gdje ovo pitat,pa da pitam tu..

imam povrat iz babycentra iz slo,nekih 50 eura i do kad to moram ić dignut? jel to samo do kraja tekuće godine ili može i kasnije? ne bih da mi propadne...a neki dan sam se toga sjetila.

Znate li? :uf:
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimesri pro 23, 2009 2:03 pm

Kod nas se snijeg otopio skroz, sad ima vode na svakom koraku, mogli bi ju izvoziti u Afriku :hihi:

Kod mene su 3 kolača ispečena (lješnjak zvjezdice, mađarica i biskupski kruh), danas još napravim šaumrole i to je to. Još moram oprati prozore, zavjese i srediti dnevnu sobu ( i počistiti podove kad završimo sa ručkom sutra). Uglavnom pri kraju sam (možda i skinem koji dekagram :hihi: ), sutra ne radim i na godišnjem sam do 04.01.. Jedva čekam da se malo odmorim, osjećam se kao da me pregazio vlak.
[Vrh] Go down
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:36 pm

Drage cure sretan vam Božić!


Mazite se , pazite , grlite i uživajte uz one koje najviše volite :9:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:45 pm

Daisy vrijedi 3 mj ili čak 6 ( pošalji im mail) no nikako nema veze s kalendarskom godinom.
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitimepet pro 25, 2009 10:00 pm

hvala aleks!! kiss dragi
[Vrh] Go down
Sponsored content





BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 21 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE
[Vrh] 
Stranica 21 / 40.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: O forumu :: Dobrodošli-
Forum(o)Bir: