All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbrig10 
moja lu
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbrig10 
Netty
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbrig10 
Branka
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbrig10 
LuLu
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbrig10 
boyd
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbrig10 
Maja
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbrig10 
Daisy
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbrig10 
aneris
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbrig10 
vejanka
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE

Go down 
+38
anka
lenčica_01
Mali žabac
Dea_22
aneris
maren
boyd
pepsi
marica
Daisy
Blondi
leobaby
malena2008
Branka
Korina
moja lu
vejanka
angelina_2
lucija
kreativna mama
lugo
NATASA
miniminia
Petra
annie_aero
nestrpljiva
Aleksandra
mlana
kekezvrk
Twin
Netty
Mare555
mateeaa=)
blaza27
KarlaRi
mišek
magaly
LuLu
42 posters
Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimepet kol 21, 2009 2:22 pm

First topic message reminder :

lol!
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimesri vel 17, 2010 9:42 pm

pa naravno, računam ja na alimentaciju, pa tko će uzdržavati toliku dječicu o da

dečki bolje, trenutno bez temp i bez proljeva pa vidjet ćemo, ostavit ću ih sutra doma.
Ma iznenadilo me kad su zvali za oboje, obično za jednog se desi ali oba istovremeno to je sindrom blizanaca valjda :mig:

Bila sam na informacijama popodne ( koje su uveli jer sam ja na unicefovoj školi izdavila oko toga BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 744416 ) i osim onih Domijevi ispada od zadnja 3 tjedna koje evo uspješno rješavamo, sve drugo je super.
Pokazali su mi slike obitelji i na Danijevoj je uz obitelj i "barba" - pa mogu zamisliti primisli... sreća da je djete objasnilo da je to barba koji ga uči učiti - pa im tek sad ništa nije jasno :hihi:
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimesri vel 17, 2010 9:55 pm

Aleks, da to nije crijevna viroza? Čim malo zatopli odmah krene. Ja sam Eleni danas za svaki slučaj dala bananu i pro life, više proljeva danas nema, ali vidjet ću sutra.
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimesri vel 17, 2010 10:13 pm

evo i mene,lutam danas...od Aleks pa na dalje.... :hihi:

imaš pravo,stvarno mi je trebalo do Towera 2 min...sreća pa nisam tako blizu njega,i ovako sam stalno tamo,a onako bih ja mislim i spavala ondje.... :hihi: :hihi:

danas dođe cura moja iz škole, s dvije pozivnice na rođendan... :uf: :uf: danas bio još jedan,sutra drugi,preksutra treći..pa ima da ispalim na mjesec..imam dojam da samo kupujem poklone djeci za rođendane...

sutra neka ide,al preksutra ne,ma tko će sve to poplaćati,za te školske dječje rođendane...

ma stvarno su djeca pretjerala.... :hihi: :hihi:

idem se baciti malo pred Tv,omiljene su mi serije.....
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 12:22 am

nisu klinci krivi mig
moji pozvani u nedjelju u igraonicu dečkiću iz vrtića, mamu njegovu u prolazu pozdravim, nikakva posebna bliskost pa sam se baš iznenadila. I sad si mislim dali da nose svaki svoj mali poklon ili jedan zajdnički.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 1:41 am

jedan zajednicki- vidi mene skrte babe :hihi:

nek su decki samo bolje :mig:
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 9:33 am

znam da nisu,mig
zato sam se smijala, :mig:

u razredu imaju svi rođendan za rođendanom...baš su vršnjaci pravi...

slažem se s mojom lu, jedan zajednički....
smile:

i super da su bolje.... o da prekrasni su dečki,ja nisam mogla oka skinut s njih.....

moja slabost su dečki... pssst
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 9:46 am

jesu ti "prekrasni" i kad su nakon mog petog NE gurnuli ruke do lakta u akvarij :mig:

imali smo još jedan rigoleto jučer navečer s Domijem ( tješim se možda sam ja kriva dala mu nakon čokolina da popije kompot - pitao me dum, dum ) a Dani pak temperaturu cijeu noć.. vidjet ćemo
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 48
Lokacija : Rijeka

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 1:26 pm

mah, mah curke,
Magloviti dan u Rijeci, a jučer bilo tako predivno.
Evo da se pohvalimo , mi smo dinosauruse jučer dočekali. Stajali su van cijelo poslijepodne i svakog smo malo dirali. Onda je uslijedila i štih proba, upalili su ih i nastala rika i buka, a mi smo pobjegli.
Karlo bi još to i prihvatio ali Andi se jako prestrašio, tako da 200kn ulaznica mislim da neću platiti... pričekat ćemo njihov odlazak i još jednom ih vidjeti, možda i slikati.
Žao mi je jedino da nisam imala mobitel vani sa sobom da vas zovem.
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 2:04 pm

moja je danas tako nervozna,da ne znam koji joj je...

ili je pospana zbog vremena..ili će joj trojke van..ili će biti bolesna...nekako nam njezini "simptomi" na to miriše... tužan

još pola sata pa ću je strpati u krevet,možda joj samo sna fali...
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 3:04 pm

meni dani bljucka od jutra, ni vodu ne zadrži..
Domi je ok, ali Dani ne silazi s mene, već me sve boli a mišiću suze idu dok povraća a nema šta :sad:
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 3:08 pm

Ajoj, puse ozdravilice za sve bubane da brzo budu bolje! kiss vibre
vibre vibre
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 3:09 pm

Aleksandra je napisao/la:
meni dani bljucka od jutra, ni vodu ne zadrži..
Domi je ok, ali Dani ne silazi s mene, već me sve boli a mišiću suze idu dok povraća a nema šta :sad:

To ti je crijevna viroza, skuhaj mu čaj od šipka ili onaj rehidromix (ili rehidrofix-nisam sigurna kako se zove) ili crni čaj (indijski), blago zasladi, ali ne stavljaj limun, dvopek mu daj i prežganu juhu (ajmprem ili kako već tko zove)
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 3:25 pm

trenutno smo na rehidromixu samo jer i to baca van ali to je nužno da bar pokoji eektrolit ostane u njemu
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 3:31 pm

uf, vidim da su DiD ipak bubani, evo vibrice da ozdrave brzo vibre

tko je rekao da su mu djeca danas turbo? JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

bili smo kod zubarice i ko za vraga imala je neko predavanje i kasnila sat vremena affraid

ali je sestra bila predobra i pustila nas unutra da se igramo. i taman kad smo bili na rubu (oni divljanja a ja da kazem da idemo) dosla je teta pedodontica, uz dogovor su sjeli na stolac, pregledala im je zube, pokazala cetkicu za zube (koja ide na onu masiniu na koju ide brusilica inace) i dogovorili su se da ce drugi put prati zubice sa time

svi smo na kraju bili zadovoljni. evo ih sad u krevetu ali samo polovica spava. alan naravno, kad treba spavati i jesti on je prvi u redu o da
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 4:24 pm

ajoj aleks držite se.
grozne su te crijevne viroze.
fakat probaj sa čajem od šipka,ali pazi da je ohlađen, tj. na sobnoj temperaturi.
probaj mu dati žličicu po žličicu.
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 4:26 pm

joj i mi moramo kod zubara.
nedavno smo skužili da mu je karijes ili šta već pojeo četvorku dolje lijevo, i to sa vanjske strane prema obrazu, što je navodno dosta neobično.

i onda kad mi netko još kaže da što kasnije zubi izađu to bolje???????????
ma za koje zube?
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 4:29 pm

lugo, moguce da su to naslage bakterija. nekoj djeci te bakterije znaju popapati zubice

a to sto kasnije to bolje se odnosi na to da su duze unutra jer nije isto ako zubic nikne za 4mj i sa god dana, to je 8mj razlike i "prljanja" i izlaganja slatkom i hrani :mig:
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 4:37 pm

joj bolje da ne pričam našu priču o zubićima.
svi zubari kojima ispričam se čude ko pura dreku. :hihi:

Maja hvala ti na info.
Luki je prvi zubić izašao sa 10 mjeseci i po tome trebali bi svi biti ok.
Slatko jede u minimalnim količinama, a bočicu nikada nije imao.
I dudu vrlo rijetko, ali ajde ako ništa bar zbog toga što mu je to nešto popalo zubić smo dudu skroz bacili :živo:

ali, uvijek ima ali, je cicao do 31 mjesec i ja sam uvjerena da to ima veze s time
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 4:43 pm

tko zna sta je. odi provjeri. tako ces biti najmirnija o da

mojima su sa 9mj isbili prvi zubici i onda zatisje do godine dana. tada im je niklo cca 4 zubica i onda opet zatisje neko vrijeme i onda svako malo po jedan. sad su svi na broju smile:

svi su zdravi bez grica i greca i ja sam jako zadovoljna jer ja ne volim svoje zube (nikad me nitko nije vodio zubaru dok se nisam sama odlucila sa cca 13god da mi je vrijeme i od tad sam sredila sve zube ali stalno nesto treba mijenjati...)

meni osobno su zubi jako jako bitni. i na klincima i na odraslima. neznam, netko gleda nokte, netko robu ja zube :hihi:
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 5:04 pm

tako nekako i kod nas, šta da ti kažem kad su mu ljetos tek izbile dvojke dolje, već smo mislili da ni neće

zakazala sam termin, pa ćemo vidjeti
pitanje dali će uopće zinuti
inače svako veče premazujemo i s nekom pastom što mi dala poznanica zubarica baš zbog tog karijesa da ne nastane
a jeste u zg išli kod pedonešto?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 5:19 pm

mojima je svaki ponedjeljak pedodontica u vrtiću i 1xmjesečno imaju i pregled zubića i da pokucam sve u najboljem redu, a cca 8 djece u grupi ima karijes od njih 20tak
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 5:23 pm

ajme pa to je super
morat ću ja pokrenuti neku inicijativu u vrtiću
mislim koliko plaćamo, čudi me da se već nisu sami sjetili Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 5:35 pm

ja se čudim kako to da se naši jesu sjetili ali ajde, i pedijatar je jednom mjesečno u vrtiću.
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 7:59 pm

ja se bojim zubara, di me nađete s tom temom :uf:
evo vibri za ozdravljenje za D&D vibre
a i mi jučer napokon otkrili što je Emi...napokon, nakon više od mjesec dana --- upala pluća
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitimečet vel 18, 2010 8:23 pm

ajoj

jeste išli slikati ili ?

puse ozdravilice za sve bubane !!
[Vrh] Go down
Sponsored content





BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 38 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE
[Vrh] 
Stranica 38 / 40.Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: O forumu :: Dobrodošli-
Forum(o)Bir: