All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Koliko slobodnih aktivnosti? Vtblef11Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbcen10Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbrig10 
moja lu
Koliko slobodnih aktivnosti? Vtblef11Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbcen10Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbrig10 
Netty
Koliko slobodnih aktivnosti? Vtblef11Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbcen10Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbrig10 
Branka
Koliko slobodnih aktivnosti? Vtblef11Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbcen10Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbrig10 
LuLu
Koliko slobodnih aktivnosti? Vtblef11Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbcen10Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbrig10 
boyd
Koliko slobodnih aktivnosti? Vtblef11Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbcen10Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbrig10 
Maja
Koliko slobodnih aktivnosti? Vtblef11Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbcen10Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbrig10 
Daisy
Koliko slobodnih aktivnosti? Vtblef11Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbcen10Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbrig10 
aneris
Koliko slobodnih aktivnosti? Vtblef11Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbcen10Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbrig10 
vejanka
Koliko slobodnih aktivnosti? Vtblef11Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbcen10Koliko slobodnih aktivnosti? Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 22 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 22 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Koliko slobodnih aktivnosti?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

Koliko slobodnih aktivnosti? Empty
PostajNaslov: Koliko slobodnih aktivnosti?   Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 12:12 pm

Malo me sad brine da li ću preopteretiti dijete slobodnim aktivnostima, a nije još ni 4 godine napunio.
Ide u vrtić, u sklopu vrtića sam ga prijavila za engleski 2xtjedno 45min, u vremenu vrtića,
2xtjedno 45 min sport, ostane cca 1 sat duže nego inače.
a u 10. mjesecu trebao bi krenuti i na plivanje to će biti 2xtjedno 60 min.
Ovo u vrtiću je super prihavatio, čini se da mu je zanimljivo i razbije onaj svakodnevni vrtički ritam, al svejedno to su tri aktivnosti.
imaju li vaši neke aktivnosti, koliko i dali ih to opterećuje?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Koliko slobodnih aktivnosti? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko slobodnih aktivnosti?   Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 12:25 pm

to i mene muči, osim plivanja 2x tjedno van vrtića ja bi i engleski no naš engleski PREKO vrtića je u biti u 17:30 popodne i to ako teta nije rekla čak 2 školska sata pa mi je to nekako previše 4 popodneva u tjednu da se ne igraju ni malo tužan
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

Koliko slobodnih aktivnosti? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko slobodnih aktivnosti?   Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 1:04 pm

procijenite same po svojim klincima. vidite kako disu. ja bi rade manje aktivnosti na koje ce ic sa gustom do kraja nego vise koje ce obavljati

nadam se da me kuzite sta zelim rec. nije vam u interesu da nakon 3mj odustanete. bilo bi pozeljno da bar cijelu godinu odrade

ovaj engleski u sklopu vrtica se kao i ne racuna jer bi ionako bio u to vrijeme u vrticu ali izvan je dodatna aktivnost

mi za sad idemo samo na plivanje i to jednom tjedno
[Vrh] Go down
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

Koliko slobodnih aktivnosti? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko slobodnih aktivnosti?   Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 1:13 pm

slažem se s majom, bolje manje , pa kvalitetno i najvažnije da je to vezano uz njihovo zadovoljstvo i interese...
s vremenom će ionako broj aktivnosti rasti...
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Koliko slobodnih aktivnosti? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko slobodnih aktivnosti?   Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 1:18 pm

i nama je sport 2xtjedno u vrtiću to sam i zaboravila ali to im je u redovnom programu pa to ni ne računam kao aktivnost ( a nema ni nadoplate geek )
na plivanje će sigurno to mi je prioritet a voljela bi taj engleski ali ... vidjet ćemo još se nezna ni raspored
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

Koliko slobodnih aktivnosti? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko slobodnih aktivnosti?   Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 1:26 pm

sasa, onda racunaj da je taj sport extra aktivnost jer se ipak trosi energija a klinci ju trebaju nadoknadit. tako da razmisli o nekom sportu extra. dakle, plivanje i engleski je ok, ali 2 sporta malo pripazi

i za odrasle je pozeljno da imaju 2 dana u tjednu odmora da se tijelo regenerira

koliko god nama to izgleda kao da oni uzivaju u svem i da mogu, prati ih malo :mig:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Koliko slobodnih aktivnosti? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko slobodnih aktivnosti?   Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 1:50 pm

Ma taj sport u vrtiću je u redovnom programu i to je sve igra, nikakav trening karatea ili slično tako da to stvarno ne računam kao neku aktivnost. A i iz toga u vrtiću ih ne mogu "ispisati" jer im je to u programu vrtića kao "sportski vrtić" za svu djecu
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

Koliko slobodnih aktivnosti? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko slobodnih aktivnosti?   Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 1:53 pm

vidjet cu kad sve to krene. nije ni meni u interesu da se dijete pati. ako vidim da je previše il mu se nešto ne sviđa skidamo aktivnost. ima vremena još.
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

Koliko slobodnih aktivnosti? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko slobodnih aktivnosti?   Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 1:55 pm

u njihovoj dobi je sve igra. i "usputna" aktivnost i "konkretna" aktivnost, ali je ipak aktivnost. to su dodali u program upravo zbog preopterecenih roditelja da ne trebaju trazit razne aktivnosti u slobodno vrijeme.

mozda mu nece biti previse jer ce imati drustvo, ekipu i sve ce mu biti zanimljivo ali mozda ce ga fizicki iscrpiti

prati ih i kad vidis da je puno reagiraj :mig:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko slobodnih aktivnosti? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko slobodnih aktivnosti?   Koliko slobodnih aktivnosti? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko slobodnih aktivnosti?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» koliko se ko sjeca...
» Pozdrav svima koliko vas ima!
» Koliko toplo obući bebu za van?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Vrtićka dob (2-5 god.)-
Forum(o)Bir: