All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
oprema za bliziće Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
oprema za bliziće Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
oprema za bliziće Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
oprema za bliziće Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
oprema za bliziće Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
oprema za bliziće Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
oprema za bliziće Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
oprema za bliziće Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
oprema za bliziće Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
oprema za bliziće Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
oprema za bliziće Vtblef11oprema za bliziće Vtbcen10oprema za bliziće Vtbrig10 
moja lu
oprema za bliziće Vtblef11oprema za bliziće Vtbcen10oprema za bliziće Vtbrig10 
Netty
oprema za bliziće Vtblef11oprema za bliziće Vtbcen10oprema za bliziće Vtbrig10 
Branka
oprema za bliziće Vtblef11oprema za bliziće Vtbcen10oprema za bliziće Vtbrig10 
LuLu
oprema za bliziće Vtblef11oprema za bliziće Vtbcen10oprema za bliziće Vtbrig10 
boyd
oprema za bliziće Vtblef11oprema za bliziće Vtbcen10oprema za bliziće Vtbrig10 
Maja
oprema za bliziće Vtblef11oprema za bliziće Vtbcen10oprema za bliziće Vtbrig10 
Daisy
oprema za bliziće Vtblef11oprema za bliziće Vtbcen10oprema za bliziće Vtbrig10 
aneris
oprema za bliziće Vtblef11oprema za bliziće Vtbcen10oprema za bliziće Vtbrig10 
vejanka
oprema za bliziće Vtblef11oprema za bliziće Vtbcen10oprema za bliziće Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 24 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 24 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 oprema za bliziće

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
kekezvrk
Brbljavica
Brbljavica
kekezvrk


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb tak imam te rad

oprema za bliziće Empty
PostajNaslov: oprema za bliziće   oprema za bliziće Icon_minitimepon lis 05, 2009 1:58 pm

Ovako mamice sa blizićima trebam vašu pomoć
moja kumica očekuje bliziće nedavno smo ih vidjeli na ultrazvuku, pošto joj je to prva trudnoća normalno da je uplašena tako da ja s njom koliko stignem obavljam preglede i uzv-e. Nego mene interesira pošto bi joj ja kupila nešto od opreme tipa kinderbeti, posteljina, viperi jer da kupim različite boje ili sve jednake boje ovisno o spolu.
Veli mi kumke moja draga da njoj to nije toliko važno samo da ne bude roza za dečka, ali ja sam na sto muka.
Jer volim da sve bude usklađeno i tip top, a opet mi kao bezveze kupovati sve iste boje a opet je tako kao najlakše, dajte kakav savjet
[Vrh] Go down
josipa_zg
Pričalica
Pričalica
josipa_zg


Join date : 21.08.2009
Age : 42
Lokacija : zagreb,jarun

oprema za bliziće Empty
PostajNaslov: Re: oprema za bliziće   oprema za bliziće Icon_minitimepon lis 05, 2009 2:28 pm

ja nisam mama blizića (ali bih htjela to biti) da sam na tvom mjestu kupila bih neku neutralnu boju tipa žuta,zelena,narančasta a može i siva (kako se kome sviđa ta boja) a najbolje ti je da pitaš nju koje boje voli i bi li se složila sa unisex bojama (već je rekla da joj boja nije važna) a možete i zajedno u šoping pa da zajedno birate tim će i veselje biti veće :mig:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

oprema za bliziće Empty
PostajNaslov: Re: oprema za bliziće   oprema za bliziće Icon_minitimepon lis 05, 2009 4:09 pm

Nemoraju biti iste boje, dapače za neke stvari je i bolje da nisu, a nekome se pak sviđa da je sve indentično. U svakom slučaju biraj neutralne boje da ne fulaš spol. Ponekad se nađe nešto od opreme isto a u 2 boje pa je i to lijepo vidjeti.

Ono što je bolje da nije isto to su dude, boce (zgodne su Nuk jer ima raznih bojha prstena i slika dok je Avent sav indentičan), baby gim i igračke u dobi do 6 mj ( onda do 2g bolje da su sve iste pa ond aposlije opet nije bitno), mobil

Mi smo imali isto
krevetiće, hranilice, AS, posteljinu a sve ostalo isto u 2 boje mig

Neke od pametnih stvari koje joj možeš kupiti su :
viper - zlata vrijede,
2 različita baby gima,
2 različita mobila
baby fon ( jedan je dovoljan osim ako ne spaaju svaki us vojoj sobi)
ili još bolje video nadzor
male As ili možda baze za njih
[Vrh] Go down
kekezvrk
Brbljavica
Brbljavica
kekezvrk


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb tak imam te rad

oprema za bliziće Empty
PostajNaslov: Re: oprema za bliziće   oprema za bliziće Icon_minitimepon lis 05, 2009 11:54 pm

hvala curke na savjetima, kumke mi je nešto ovih dana malo u depri počelo ju pucati ono kako će to ona zdurati sam porod, pa kako dojenje, pa malo plaće pa se malo smije tako da sam ju mislila razveseliti malo sa opremicom baš bi ju iznenadila. Svakako sam mislila skupa s njom obići shoping ali evo trenutno je u takvoj fazi a i zahod joj je najbolji prijatelj pa ćemo shopingirati moja mama i ja (kao teško nam palo :hihi: ).

Nego Alex da te malo zagnjavim kad dečkima kupuješ poklone to obavezno budu dva ista poklona ili različita npr. recimo to su legaći ali različiti jedan je auto, drugi brod ili obavezno traže isti poklon?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

oprema za bliziće Empty
PostajNaslov: Re: oprema za bliziće   oprema za bliziće Icon_minitimeuto lis 06, 2009 10:16 am

Sad više ne, ali u fazi od 8 mj do cca 2 g poželjno je da je isto ( a različito) jer inače nastaje rat. Sad kad su veći imaju svaki svoje sklonosti i djele međusobno pa nije problem.
Npr dobili su od prijatelja za rođedan jedan set autopraonica i jedan set farma - nema svađanja puno ( tu i tamo malo da ako su umorni) ali u suštini sve je zajdničko i nije problem. Ako je to robica u pitanju npr ako je majica na spajdermena, robota ili slično onda inzistiraju da imaju istu ako je neka "obična" može i vreća krumpira što se njih tiče.
Dok su mali do cca 8mj bolje je kupovati ima različite igračke jer se oni još ne igraju zajedno pa je onda bolje imati više različitih za promjenu - npr različiti baby gim, različiti mobili, zvečke... zanimljivije je duže mig

A što se tiče legića ja osobno rađe bi da im netko kupi jedne legiće zajedno nego 2 poklona svakom svog iste ili veće ukupne vrijednosti ali ljudi to teško prihvaćaju jer misle da svakom treba svoj, moji starci prvi. Ja sam rekla jedan dvorac i neke diniće za izradu zajedno , no ne morali su dobiit svaki svoje legiće i svaki svoje dine.

Koliko ti je frendica trudna ? Šoping počnite nakon16tog tjedna mig Jel ima ona net ? Da ju uputiš na blizance, mislim da će joj trebati potpora.
[Vrh] Go down
kekezvrk
Brbljavica
Brbljavica
kekezvrk


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb tak imam te rad

oprema za bliziće Empty
PostajNaslov: Re: oprema za bliziće   oprema za bliziće Icon_minitimesri lis 07, 2009 11:55 am

Kumke mi je trudna tek dva mjeseca, sve je u redu, srčeka kucaju. Trenutno nema net jer se sele ona i mm u kuću koju još uređuju, a svakako ću je uputit na bliziće
hvala na savjetima curke moje drage
[Vrh] Go down
Sponsored content





oprema za bliziće Empty
PostajNaslov: Re: oprema za bliziće   oprema za bliziće Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
oprema za bliziće
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» POTREBNA OPREMA ZA PRVIH 6 MJ BEBINA ŽIVOTA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Blizanci, trojčeki ...-
Forum(o)Bir: