All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Kišobran kolica - Page 9 Vtblef11Kišobran kolica - Page 9 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 9 Vtbrig10 
moja lu
Kišobran kolica - Page 9 Vtblef11Kišobran kolica - Page 9 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 9 Vtbrig10 
Netty
Kišobran kolica - Page 9 Vtblef11Kišobran kolica - Page 9 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 9 Vtbrig10 
Branka
Kišobran kolica - Page 9 Vtblef11Kišobran kolica - Page 9 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 9 Vtbrig10 
LuLu
Kišobran kolica - Page 9 Vtblef11Kišobran kolica - Page 9 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 9 Vtbrig10 
boyd
Kišobran kolica - Page 9 Vtblef11Kišobran kolica - Page 9 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 9 Vtbrig10 
Maja
Kišobran kolica - Page 9 Vtblef11Kišobran kolica - Page 9 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 9 Vtbrig10 
Daisy
Kišobran kolica - Page 9 Vtblef11Kišobran kolica - Page 9 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 9 Vtbrig10 
aneris
Kišobran kolica - Page 9 Vtblef11Kišobran kolica - Page 9 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 9 Vtbrig10 
vejanka
Kišobran kolica - Page 9 Vtblef11Kišobran kolica - Page 9 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 9 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Kišobran kolica

Go down 
+26
Zgodni znakić
Mali žabac
tanjadj
Rora
larazg
bubamara
mp
titirlica
veronika_27
pcelica
moja lu
lugo
kekezvrk
boyd
sarab
Tara
Blondi
lavinia
aneris
ira...
Daisy
magaly
anka
MMI
Aleksandra
tamaraM
30 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Autor/icaPoruka
tamaraM
Početnik
Početnik



Join date : 22.11.2009
Age : 44
Lokacija : zg

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimened stu 22, 2009 9:47 am

First topic message reminder :

Razmišljam o kupovini kišobran kolica.Kupila bih dobra,komforna kolica za duge šetnje a neznam koja.S obzirom da je maleni još mali(6mj) bitno mi je da se daju spustiti.Cijena nije bitna.
Dvoumim se između Inglesina Zippy,PP Pliko ili Houch.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 1:27 am

jedna su kišobran druga su "mini knjiga" ali s p prečkom pa .. procjeni sama
[Vrh] Go down
sarab
Početnik
Početnik



Join date : 05.02.2010

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 1:46 am

joj, joj kitty mi je glavu zavrtila, mislim da ću ipak kišobran tako da ima mjesta u autu i za romobile o da o da



vidi što sve ima, ja sam se oduševila

http://www.hellobrevi.com/collezione.php
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 2:08 am

vidjela sam, a i tamno plava -crna varijanta kolica s Kiti je vrlo elegantna
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimened oľu 14, 2010 12:40 am

Bila sam danas u TL, Hello Kitty su 999 kn.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimened oľu 14, 2010 1:05 am

sad cu malo ot, nikad ne komentiram skupo jeftino jer svi smo mi razlicitog novcanika al opet
:uf: ma nije li to malo puno za kisobran kolica
ja sam kupila pred dvije godine Pierre Cardin kisobran kolica ( ne zbog imena) vec sam trazila koja imaju precku, koja su jednostavna za sklopit i za rasklopit i koja imaju lezeci,polusjedeci i sjedeci polazaj.
nisu lijepa ko kity vec su crveno plava ( neznam zasto sam kupila neutralna :hihi: )
i platila sam ih onda oko 540 kuna jedino skuplja koja su bila tad u RI je bio model quini (znam da sam krivo ime napisala) cca 900 kuna a meni bilo smijesno dat za kisobran kolica toliki novac
da i Alex nisam znala tada, vjerovatno bi jos bolje prosla


Zadnja promjena: moja lu; ned oľu 14, 2010 1:26 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimened oľu 14, 2010 1:11 am

:mig:

tih 900 je dosta ali nažalost ima kišobran kolica i po 2500kn pa onda ova ispadaju "povoljna"
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimened oľu 14, 2010 1:25 am

onda su moja jeftinjaca :hihi: a ja mislia kako sam kupila odlican omjer kvalitete i cijene
sluzila su nam super evo sad ih vozi vec treca mama koja je prezadovoljna i ko nova su
meni Luca u njima nije dugo bilo svega par mjeseci jer kad je prohodala ( 11 mj) vrlo rijetko je sjela u kolica uglavnom ih je gurala :hihi:
spremila su se jako brzo, tako da sam jos vise zadovoljna sa svojom investicijom
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimened oľu 14, 2010 1:35 am

Kišobran kolica - Page 9 Galerijag4kzbnuwxe001ko
ovo su sportska

a ova klasicna

Kišobran kolica - Page 9 Galerijamh6p4l1vdpnasa

nasa su izmedu ovih dvoje malo im je drukciji dezen sjedala i sjenilo kako se to vec zove no to je to
al vidim da su im i cijene skocile i to dobro
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimened oľu 14, 2010 1:58 am

jesu ali ne puno, a to su vrlo dobra kolica - jedna moja mama duplica ima 2 kom takvih spajanih spojnicama već godinu i više u opticaju i odlično ih služe
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 1:50 pm

Ja se nadam da neću kupovati druga kolica i da će me ova dobro poslužiti dok stane u njih. Šta vi kažete iz iskustva dali su potrebna light kišobran kolica i koji je razlog da ste nakon prvih kolica išli u nabavku novih? Naprimjer nepojmljivo mi je davati cca 800 kn za kolica u koja ne želi sjesti jer je već prohodala ili da ih koristim 2 mj. Šta se u većini slučajeva dešava.
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 3:06 pm

pa gle iz iskustva govorim,ako imaš mali auto veću obitelj i putuješ negdje na godišnji odmor itekako će ti dobro doći malena kolica..
uostalom lakša su za voziti..i meni recimo niti jedno dijete nije odbilo nakon što je prohodalo sjesti u kolica i voziti se ...dakle koristila sam ih do 3 godine zivota..
čak duze kišobran kolica nego ova 'prva'.
ako imaš neka teška veća kolica ...dijete ti raste i počinje sve više dobivati na težini što uvelike i otežava vožnju ...
meni su kišobran kolica super..to je moje mišljenje
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 5:54 pm

Tara je napisao/la:
Ja se nadam da neću kupovati druga kolica i da će me ova dobro poslužiti dok stane u njih. Šta vi kažete iz iskustva dali su potrebna light kišobran kolica i koji je razlog da ste nakon prvih kolica išli u nabavku novih? Naprimjer nepojmljivo mi je davati cca 800 kn za kolica u koja ne želi sjesti jer je već prohodala ili da ih koristim 2 mj. Šta se u većini slučajeva dešava.

Razlog za kupovinu drugih kolica je pogrešan odabir prvih kolica.
Velika većina ljudi se zaleti na velika, čvrsta robusna koja im kako djete raste postaju sve veća tlaka za u auto iz auta, na put i slično i onda kupe kišobran da bi zauzimao manje prostora i da bi oni manje teglili.

E sad ako imaš npr Inglesinu Zippy onda je čisto bacanje para kupovati druga kolica jer ova imaju 7 kg i savršena su komocija za djete i mamu a mala kad se sklope. A Ako si kupila npr MC Muru, kupit ćeš kišobran čim ti djete prosjedi , ako nemaš malog crnca koji vas prati kud god krenete pssst

Po meni se kolica koriste 3 godine i to je relano. Uvjek ima izuzetaka ali kako djete naučiš tako će ti biti, ako mu dopustiš da ga nosaš umjesto voziš i poslije trčiš za njim umjesto voziš onda su kolica propala investicija.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 6:06 pm

Ja sam ti imala maleni auto i kupila sam kisobran jer su mi prijasnja bila neprakticna.
Kako sam veci dio sama s njom isla sam si na prakticnost i kupila lagana.

Magely blago tebi, nisu sva djeca ista, moja mala je poprilicno hiperaktivna (o ja bi da i danas oce sjedit u njima,sa 2g i 7 mj no nisam te srece). Rano je prohodala i vise nije imala mira sjediti na jednom mjestu.Koliko god sam se ja trudila. Jednostavnije mi je bilo maknut kolica i uzet je za ruku nego se lomiti sa njom i kolicima.
:mig:
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 6:58 pm

Znači inglesina do treće godine. živo, živo Bar se nadam. Ne osuđujem kupovinu drugih kolica možda i ja jednog dana kupim ali neka priručna za kod mame ali neda mi se davati baš neka lova jer su mi onda ona prva propala infesticija.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 9:14 am

uvjek treba odvagnuti za šta i koliko ti kolica trebaju.
Npr dok se klinci više voze trebaju neka udobna i komotna, kad je to samo ponekad i na kratko i ultralight model bez nagiba služi svrsi.
Ja sam ih nevezano za testiranja isprobala od onih s košarom do trokolica i kišobrana sa i bez nagiba .čak i bubu kišobrana i u određenim fazama svaka od njih su savršena - samo treba vidjeti za šta su točno potrebna.
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 9:21 am

meni je recimo najbolja investicija od svih bila quinny zapp..ali za dijete starije od 1 1/2 godine..
najbolja ikad...jednom rukom se voze, a mali uziva u njima

ps to su kolica koja su ostala najduze kod mene i sigurno ćemo ih voziti dokle god se bude htio voziti svaka čast
[Vrh] Go down
pcelica
Početnik
Početnik



Join date : 16.03.2010

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 12:44 pm

Jel zna netko kakva su ova kolica? Mala ima skoro 2 godine i ne voli baš hodati pa mi trebaju neka mala kolica (pogotovo će nam trebati na moru jer imamo dosta pješke do centra). Bitno mi je da su mala kad se sklope i da nisu jako skupa, a opet ne bi htjela neka vulgaris bez krovića i s onim plastičnim ručkama (kao ona za lutke) pa mi se ova čine ok.

http://www.kika.com/hr/katalog/m/djeca-i-mladi/djecja-kolica/16438211/beady-top-762969/
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 10:55 pm

Curke, Jane Carrera i

Plebani Linus.

Preporuke, ima li ih kod nas i gdje i koja im je cijena?
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 11:01 pm

Adax ti drži Jane i Plebani.
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 11:26 pm

Tara je napisao/la:
Adax ti drži Jane i Plebani.

Thanks! Baš sam gledala na netu, ali nisam vidjela te modele. Jedino ako nemaju sve na stranicu što imaju u dućanu.
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 11:41 pm

Kako nemaju pod kolica? http://adax.hr/kolica/
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:01 am

Tara je napisao/la:
Kako nemaju pod kolica? [url=http://adax.hr/kolica/
http://adax.hr/kolica/[/quote[/url]]

Joj, hvala. Ma znam da nešto nije bilo. Nema cijene. Zabunila sam se.

Zna li netko koliko su otprilike i Jane i Plebani?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:21 am

nazovi pa pitaj, nešto im je sad na akciji ali samo sam proletila neki dan
Jane ok, Plebani- oprezno
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:36 am

Aleksandra je napisao/la:
nazovi pa pitaj, nešto im je sad na akciji ali samo sam proletila neki dan
Jane ok, Plebani- oprezno

Thank, Alex! Ti si naša katica za sve.
[Vrh] Go down
veronika_27
Početnik
Početnik



Join date : 26.03.2010

Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 12:58 am

Pozz svima!!

Imam kolica PP Pliko 3 u 1 model 2008. I zadovoljna sam njima ali uskoro dolazi beba i dvogodišnjem sinu moram kupiti druga kolica a ne znam koja.

Ona po 200-300 kn su mi oprostite na izrazu ružna, tako jadno izgledaju da ne bi njih :p
Danas sam bila u Media shopu i gledala Meclaren isti vrag samo su skuplja, a isto jadno izgledaju, one tanke šipkice ....

I onda su mi za oko zapela MC Mura, prekrasna, ali 3000kn dat za druga kolica mi je too much i čitala sam da su jako teška ali su mi prekrasna, šminkerska o da

Quini Buzz su mi također lijepa ali sam čula da nisu baš stabilna.

Sviđa mi se i brevi ginger ali u beba shopu nemaju i teta mi rekla kako ona kao nisu nešto...

A ne da mi se kupit opet PP ista kao šta imam, baš bi htjela neku lijepu trokolicu o da

Savjet o da
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kišobran kolica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kišobran kolica
[Vrh] 
Stranica 9 / 17.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Kišobran kolica- trokolica
» Baby SPA kolica 3u1
» teutonia kolica
» Neonato kolica
» Graco-Evo kolica...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: