All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtblef11Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbcen10Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbrig10 
moja lu
Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtblef11Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbcen10Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbrig10 
Netty
Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtblef11Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbcen10Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbrig10 
Branka
Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtblef11Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbcen10Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbrig10 
LuLu
Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtblef11Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbcen10Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbrig10 
boyd
Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtblef11Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbcen10Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbrig10 
Maja
Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtblef11Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbcen10Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbrig10 
Daisy
Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtblef11Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbcen10Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbrig10 
aneris
Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtblef11Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbcen10Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbrig10 
vejanka
Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtblef11Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbcen10Konzola za igru Vtech - Page 2 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Konzola za igru Vtech

Go down 
+2
Aleksandra
vejanka
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Konzola za igru Vtech - Page 2 Empty
PostajNaslov: Konzola za igru Vtech   Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimesri kol 19, 2009 2:24 pm

First topic message reminder :

Edukacijska konzola za igru spaja se direktno na TV i specijalno je dizajnirana za predškolsku dob.
Popularni likovi vodit će dijete kroz igru te će pomoći djetetu u učenju jezika, brojeva, oblika,boja (nažalost, u nas dostupna samo na engleskom jeziku ).
Uključuje igru i veliki joystick prikladan i za ljevake i za dešnjake
Prikladno za djecu od 3 do 7 plus godina starosti.
Konzola omogućava igranje popularnih igara kao što su "Thomas the Tank engine", "Dora the Explorer" i druge.
Igrice i konzole u različitim bojama ( narančasta,plava,roza ), moguće je kupiti u Tl trgovinama.
Ono što nama bilo među skupljim investicijama u igračke, no pokazalo se ponajboljom i višegodišnjom zanimacijom je V - Tech konzola za tv sa igrom ( vremenom dokupljivali još raznih igara ). Cijena bila oko 500 kn za konzolu i igricu s njom u TL-u ( u novijim "izdanjima" je to umjsto Winiea de Pooha, Dora ). Trenutna cijena u Tl trgovinama 450 kn. Igrice kupljene posebno su od 150 do 200 kuna. Ukoliko ste vični kupovini na ebayu, mogu se naći puno jeftinije. Uz njih postoji i kompatibilna ploča za crtanje.
Pomoću igrice unaprijedio je okulomotoriku, naučio brojati i slovkati na engleskom, rješavati problemske zadatke, prepoznavati geometrijske likove ... . Igru mogu igrati dvoje djece istovremeno, ukoliko se posebno dokupi još jedan "upravljač". U pogonu je u nas već drugu godinu, čvrst, izdržljiv, nepokvarljiv i nadasve zanimljiv. Igrice su u serijama previđene za djecu od 3 do 5 godina ( mi smo ih igrali i mlađi sa oko 2 godine ), od 4 do 6 te 6 do 9 godina. Svaka "igrica" koncipirana je kao niz različitih igara od jednostavnijih do težih, te nekoliko razina rješavanja problemskih situacija. Ocjena odličan i nama svima u obitelji vrlo zanimljiva igračka.



[You must be registered and logged in to see this image.]

Za malene, mlađe od tri godine Vtech ima mekane konzole vsmile baby s igricama za mamu i bebu.
Igrice je također moguće dokupljivati posebno.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako izgleda ta igra i kako je beba doživljava, vidi tu:
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Konzola za igru Vtech - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konzola za igru Vtech   Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 7:47 pm

razlika je samo u bežićnom jositiku i igrice imaju dodatak ali igrice idu obe u obe vrste.
[Vrh] Go down
Lavica80
Početnik
Početnik



Join date : 23.08.2009
Age : 44

Konzola za igru Vtech - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konzola za igru Vtech   Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 8:19 pm

Ja pokušavam pronači verziju Dore, Tomice i ostalih s onom opcijom za pjevanje, jer su moje za onu dr. prvu verziju konzole, pa bi se mijenjala ili otkupila.
[Vrh] Go down
kekezvrk
Brbljavica
Brbljavica
kekezvrk


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb tak imam te rad

Konzola za igru Vtech - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konzola za igru Vtech   Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 9:49 pm

ja zasad imam samo Scooby doo igricu sa tom mogućnošću pjevanja, ali još nismo isprobali
[Vrh] Go down
Lavica80
Početnik
Početnik



Join date : 23.08.2009
Age : 44

Konzola za igru Vtech - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konzola za igru Vtech   Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 9:59 pm

Ma ja imam jedno 15 igrica, ali samo nam Winni The Pooh ima opciju pjevanja.
Ako bi netko želio mijenjati jer mu ti s pjevanjem nisu zanimljivi nek mi se javi za razmjenu.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Konzola za igru Vtech - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konzola za igru Vtech   Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 10:05 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
a ima li netko da prodaje igricu za ovu konzolu?
[Vrh] Go down
Lavica80
Početnik
Početnik



Join date : 23.08.2009
Age : 44

Konzola za igru Vtech - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konzola za igru Vtech   Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 10:45 pm

moja lu je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this image.]
a ima li netko da prodaje igricu za ovu konzolu?

Ima ih na ebayu ako ti ko ima kupiti!
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ima ih još 135 ponuda!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Konzola za igru Vtech - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konzola za igru Vtech   Konzola za igru Vtech - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Konzola za igru Vtech
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» VTech konzola
» podne podloge - strunjače za igru i vježbu !

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Recenzije igračaka-
Forum(o)Bir: