All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbrig10 
moja lu
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbrig10 
Netty
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbrig10 
Branka
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbrig10 
LuLu
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbrig10 
boyd
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbrig10 
Maja
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbrig10 
Daisy
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbrig10 
aneris
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbrig10 
vejanka
Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 12 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 12 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Vesele su tračnice Tomice i družine ...

Go down 
+12
soo_happy
moja lu
rolatino
Sonja
milla
kekezvrk
maren
magaly
Aleksandra
LuLu
Netty
vejanka
16 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimesri kol 19, 2009 3:06 pm

Thomas and Frends vlakići; provjereni iz serije pod nazivom Take Along, jesu male metalne lokomotive i vagoni s ljudskim licima učinjene prema uzoru na junake istoimenog serijala crtanih filmova. Čvrste, kvalitetne igračke za djecu od treće godine ( mlađima ih ne bih preporučila budući su vlakići prilično teški i metalni i ukoliko je dijete sklono bacanju, pogubni za namještaj, a bogme i ukućane. Svaka kolomotiva i vagončić jednostavno se spaja s drugom metalnim magnetom sprijeda i straga. Kupuju se pojedinačno ili u setovima za igru. Mali ljubitelj vlakića može biti vrlo kreativan, ukoliko ste odlučni potrošiti popriličnu svotu novaca na raznorazne setove s tračnicama, stanicama ili same vlakiće. U nas su dostupni u TL trgovinama po cijeni od 39 do 49 kn ( cijena po komadu ). Setovi s tračnicama koštivaju od 149 do 250 kn. Moguće je dokupljivati tračnice, mostove s tračnicama i kombinirati ih uz već postojeće, adapterima za tračnice koji se nalaze u setovima za igru ( 2 komada ).
Pri kupovini valja provjeriti jesu li tračnice kompatibilne onima koje već imate ili namjeravate kupiti. Ukoliko želite vlakić koji u nas nije moguće kupiti u trgovinama, ili ga neima, povirite na ebay. Tamo ih ima svakojakih i u specijalnim edicijama: sa zvukom i svjetlom, metalizirani i ini. Međutim, kupovina vlakova na ebayu koštat će vas nešto skuplje nego li što vlakići koštivaju u nas, zbog poštarine i cijene koja im nije manja, dapače.
U svakom slučaju, razmišljate li unaprijed što pokloniti malom zaljubljeniku u Tomicu i prijatelje za rođeni dan ili kakav blagdan, naša preporuka jest: vlakiće i tračnice. Nama vrlo zanimljivi, znamo ih poimence, vozamo ih tračnicama, pospremamo u stanicu itd. Neuništiva i zgodna igračka.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimesri kol 19, 2009 5:22 pm

Obožavamo ih, tj. i Dominik i Karlo su zaljubljenici u Tomicu ili Tomasa.
Super kvaliteta, oduševljeni smo sa jednostavnim magnetnim kačilicama koje ne stvaraju nervozu. Karlo je veliki kolekcionar novih malih Tomica.
Unazad 15 godina naša prva Dominikova slikovnica za kupanje bila je Tomas. Čuku čuku je bila njegova obožavana igračka, a za drugi rođendan dobio je doslovno 15 kompleta raznih vlakova, a mi smo mu u Austriji kupili velikog Tomasa... Danas su maleni nasljedili vlakić i sa istim oduševljenjem se s njime igraju, još radi i svira.
eto i ovo igračka polako slijedi lego primjer, kvaliteta vrhunska - igračka vječna.
I naša preporuka.
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimesri kol 19, 2009 6:14 pm

Milo mi da nas ima još, zaljubljenika u čovjekolike vlakove.
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimesri kol 19, 2009 11:00 pm

eto ukrade mi temu antoniu je idol tomica to je skoro pa jedina igračka s kojom se igra obožava ga imamo tonu toga i igračke su stvarno kvalitetne ali i skupe bome
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimečet kol 20, 2009 9:46 pm

Vejanka evo izvještaj za tračnice mig bež ima svuda a sivih jedino što sam vidjela je ili u setu s tomicom jedan stari set nekih 180kn u TL u CC1 ili u Mulleru manji paketić sivih tračnica je nekih ako sam dobro zapamtila 115kn. Veliki set bež boje je 180kn odnosno u slo još veći 44E no zainat mi je mob baterija riknula danas ( Lulu je svjedok) pa te nisam mogla zvati za potvrdu koje ali ako se odlučiš lako ih ja dobavim mig
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimečet kol 20, 2009 10:18 pm

pa mogla sma ti ja dati mob ljuta
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimečet kol 20, 2009 11:14 pm

da kad bi ja znala njen broj napamet, ali neznam ni od mm-a napamet pssst
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimečet kol 20, 2009 11:33 pm

Neima problema Saša, nije hitno, ni neophodno. Kupismo set tračnica sa nekom praonicom za vlakiće u Korzu prošli vikenad. Tračnica radi. Sivih komadnih neima nigdje. Smeđih ima i u našim TL-ima, no mi smeđe ne bismo. Te smeđe su novi modeli i ne znam bi li nam pasivali unatoč nekakovim adapterima koje, navodno, imaju. Ja bih rađe sive da sve bude u kompletu s ovima koje već imamo. Te naše sive su ovakove kao sa slike 2. i 3. Škicam ja na ebayu nekakovu povoljniju kupovinu. Ukoliko ne, uTL otpočela nekakova akcija Tomica aerodroma svirajućih koji također sadrži par tračnica. Jeftiniji za 100 kuna od početne mu cijene.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimepet kol 21, 2009 12:03 am

ok, ako hoćeš neke od navedenih ti viči
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimepet kol 21, 2009 12:08 am

Alex ja bi ove.. stalno nam fali tračnica
Mulleru manji paketić sivih tračnica je nekih ako sam dobro zapamtila 115kn.
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimeuto lis 06, 2009 2:17 pm

mi skupljamo drvene tračnice i tunele..mostove i vlakove..super je što se sve na ebayu moze pojedinačno kupovati..

i onda na kraju izgleda ovako

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimeuto lis 06, 2009 2:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
maren
Brbljavica
Brbljavica
maren


Join date : 05.10.2009
Age : 46
Lokacija : ...na moru

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimeuto lis 06, 2009 3:52 pm

Najbolja investicija u igračke koju smo imali do sada. Stvarno su kvalitetni i, što je najbolje od svega, dječak se doslovce svaki dan igrao sa njima otkada je navršio 3 godine. Sada ih već rjeđe vadi i slaže, ali čim bi mu 'skinuli' neki novi crtić od Tomice odmah bi počeo slagati i igrati se. Jedino mi je žao što imaju jako malu sobu pa nema mjesta za ništa drugo kada se tračnice poslože.
[Vrh] Go down
kekezvrk
Brbljavica
Brbljavica
kekezvrk


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb tak imam te rad

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimeuto lis 06, 2009 8:08 pm

mi također imamo Tomicu od same igračkice koja svira do seta sa tračnicama ali keki to nije uopće zanimljivo više se valjda mm sa time igra, dok je recimo luda za legaćima i time se može satima igrati
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimepon sij 18, 2010 3:21 am

Mi bi probali kupiti set s tračnicama za drugi rođendan ali ne znamo za što se odlučiti. Vidim da ima vlakića i na baterije i na magnet. Mi bi na magnet,ali koje boje tračnica izabrati??? Prosvijetlite neupućene?????
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimepon sij 18, 2010 12:49 pm

milla je napisao/la:
Mi bi probali kupiti set s tračnicama za drugi rođendan ali ne znamo za što se odlučiti. Vidim da ima vlakića i na baterije i na magnet. Mi bi na magnet,ali koje boje tračnica izabrati??? Prosvijetlite neupućene?????

Ukoliko se odlučite za Thomas take along ( to je naziv serije vlakića s magnetima ), uz njih idu sive tračnice i svekoliki inventar sa sivim tračnicama. Pri kupovini valja promotriti oznaku na pakiranju. Take along lokomotive, sive tračnice, stanice i ostalo idu pod jedno. Thomas na baterije ima oznaku motor. Tračnice iz te baterija serije su bež smeđe i nešto veće i nisu kompatibilne sa sivim tračnicama. Vlakići na baterije su plastični i veći, dolaze u pakiraju: lokomotiva i dva vagona, dok su magnetni vlakići metalni ( čitaj: izdržljiviji ), manji i kupuju se u pakiranju po jedan: lokomotiva ili vagon.
Za manju djecu do tri godine zgodniji su magnetni vlakići. Djeca ih sama voze i lako sastavljaju kompoziciju. Vlakići na baterije su zanimljivi jer voze sami, no ukoliko ih želimo manualno pokretati teže im se vrte kotači, sastavljaju se u kompoziciju teže jer se moraju zakvačiti jedan za drugi, a to manja djeca teško mogu učiniti sama bez pomoći roditelja.
Magnetni vlakovi u TL-u imaju veći izbor dodatne opreme: stanica za putnike koja svira melodiju iz crtića, stanica za parking, perionica, mostovi, aerodrom. Veći je i izbor tračnica svekolikih i kupuju se pojedinačno. Baterijski Tomice dolaze ili u setovima ( prilično su skupi ), a lokomotiva s vagončićima je mali izbor: Tomica, Pero, Jurica, Gordan, to je sve. Mi imamo obe verzije vlakića: magnetski i baterijski i obje su u pogonu. Ni jedno, ni drugo u nas se nije pokazalo promašenom investicijom. Magnetni vlakovi i njihova dodatna oprema ( stanice, kućice ... ) jesu kvalitetniji ( čvrsta konstrukcija, nesalomljivi dijelovi. Baterijski vlakići su krhkiji, no njihove tračnice kvalitetnijesu od sivih jer su im spojevi čvršći.
Dakle, odgovor je: Magnetni vlakići - sive tračnice. Baterijski vlakovi - smeđe tračnice.
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimepon sij 18, 2010 1:19 pm

Magnetni vlakići i tračnice na slici:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Thoma Take Along ( magnetni vlakići ):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Set skretnica sa sivim tračnicama za magnetne vlakiće:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kutija s tračnicama za magnetne vlakiće:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pakiranje Thomas Motor Road ( naziv serije ) baterijskih vlakića:

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ukoliko tko namjerava kupovati. Postoji baterijski set Tomica i stanica sa daljinskim upravljačem. Ukoliko kupujete još koju kompoziciju vlakića, npr. Peru ili Gordona na baterije, daljinski "prepoznaje" samo Tomicu iz seta, ostale vlakove, unatoč tome što imaju bateriju koja ih pokreće, ne možete pokretati daljincem.
To ovo. Mi imamo i velika je kompozicija sa stanicom. Stanica je vrlo krhka ( sastavljaju se dijelovi ) i često nam se raspadne što nas ljuti.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Tračnice za Tomicu and prijatelje baterijske:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimepon sij 18, 2010 5:39 pm

Vejanka dobar posao svaka čast svaka čast koliko informacija ti si prava enciklopedija. Ako kupim ove magnetne hoće li to za dvogodišnjaka biti dovoljno zanimljivo,čvrsto??? Sto pitanja. Osim što može pokretati vlakić i sastavljati prugu ima li i nekih zvučnih efekata-npr.kada vlak uđe u stanicu?Nadam se da se neću pogubiti kada uđem u TL,čini mi se da ima ogromna količina tih setova s Tomicom. confused
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimeuto sij 19, 2010 12:57 pm

Moram biti upoznata s Tomicom i družimom budući moj sinak "tata - mata" na tom području.
Mi smo se odlučili na investiciju Tomica & prijatelji nakon što nas Ivan izmolio. Počelo je s crtićima svakojutarnjim, interes se nastavio cjelodnevnim pjevanjem pjesmice i tralalakanjem melodije iz crtića. Ukoliko tvoj sinak pokazuje interes za crtićima na tu temu, zasigurno će mu vlakići biti zanimljivi. Magnetni su vlakovi metalni i čvrsti, neraskidivi.
Tvoj sinak je mlađi od mog Ivana, i za malene postoje veći Tomice s melodijom, zviždukom, pištanjem. Veći su, no uz njih nema kompozicije ni pruga. Za magnetne vlakiće ima poizbor toga u trgovinama TL-a. Vidjela nedavno i zaista su opskrbljeni novijim igračkama iz te serije. Cijene su ili iste ili manje nego li ih se nađe na Ebayu. Spominjem li Ebay, u ponudi su magnetni vlakići koji sviraju melodiju i imaju svjetlosne efekte. U nas ih još nema, i vani se rijetko nađu a dvostruko su skuplji od magnetnih običnih.
Iz te serije, a da svira postoji putnička stanica koja pritiskom na gumb svira melodiju iz crtića. To ova:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Cijene nisu male, npr. ova stanica košta 150 kn.

Od vlakića koji "pjevaju", za manju djecu postoji, npr. ovo. Cijena:80 kn.
[You must be registered and logged in to see this image.]




Citat :
Pogurni ga i zabavljaj se! Mali vlakovođe mogu birati između dva zvučna efekta: Thomasovog zviždukanja melodije i zvuka vlaka i kočnica. Poguraj Thomasa još brže i zvukovi će se ubrzati. Baterije su uključene u pakiranje. Dob: 2+

Ili ovaj set ( cijena 300 kn ) za manju djecu. Taj set je veći od setova s magnetima ili baterijama i nije s njima kompatibilan. Namijenjen je mlađem uzrastu:



[You must be registered and logged in to see this image.]

Citat :
Magnetski pokretane smjernice, zvukovi i iznenađenja dok se Tomica kreće ovim velikim setom. Mostovi se otvaraju, barijere podižu, tovari pretovaruju, a Tomica aktivira signale, zvukove, i proizvodi stvarni zvuk stroja svaki put kad prolazi kroz stanicu. Ovo je jednostavan i zabavan set za male vlakovođe. Dob: od navršenih 18 mjeseci.

Ima toga još, budnem nastavila ... . Trenutno obveze zovu.
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimeuto sij 19, 2010 3:56 pm

treba netko plave tračnice (mislim da 12 ili 13 kom. što oblik, što ravnih) za povuci i vozi vlakiće, stanicu i tunel??
vlakićima otkazao mehanizam povuci i vozi mig

mislila prodati barem za neku siboliku, pa ako nekog zanima...recite mig

e da, imam i vlakić koj se rastavlja sa odvijačem, na baterije je inaće.
nemam fotku...stavit ću u oglasnik kad ga sliknem rastavljenog mig
inaće super igračka smile smile
tomica je super smile smile
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimeuto sij 19, 2010 4:21 pm

a pošto cjeniš tračnice
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimeuto sij 19, 2010 5:15 pm

Ili ovaj set ( cijena 300 kn ) za manju djecu. Taj set je veći od setova s magnetima ili baterijama i nije s njima kompatibilan. Namijenjen je mlađem uzrastu:



[You must be registered and logged in to see this image.]

Citat :
Magnetski pokretane smjernice, zvukovi i iznenađenja dok se Tomica kreće ovim velikim setom. Mostovi se otvaraju, barijere podižu, tovari pretovaruju, a Tomica aktivira signale, zvukove, i proizvodi stvarni zvuk stroja svaki put kad prolazi kroz stanicu. Ovo je jednostavan i zabavan set za male vlakovođe. Dob: od navršenih 18 mjeseci.
Vejanka srce si!!!!! kiss
Ovo mi se sviđa!!!Mislim da bi to moglo biti to:magnetno je,svira i namjenjeno je mlađima. Mi već kod kuće imamo raznih vlakova od drvenih s tračnicama do jednog pravog na baterije(spremljen-nije to još za njega). On voli Tomicu ali još uvijek igračku zna i baciti-bude svašta,tako da je možda bolje da ove velike setove ostavimo za kasnije. A daj reci koju o onoj Tomica mokroj podlozi za crtanje-već sam je snimila za kasnije-kako to funkcionira??
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimesri sij 20, 2010 12:35 am

Aquadray Thomas, vidjela, no nemamo je. Čini mi se zgodna upravo za manju djecu. Naime, oni koji je imaju navode, osobno ja ne probala:
"Djeca mogu na podlogu crtati, šarati, ništa se ne uprlja jer se u olovku - valjak ulijeva voda tako da nema straha od boja, na podlozi ostaje zelena boja koja nakon nekog vremena sama nestane.
Uz podlogu dolazi i vlakić Tomica koji, kad se nacrtaju tračnice, nekim čudom ide po njima. Kako vi crtate on fućka, svira pjesmicu i vozi za njima."Cijena:350 kn.

Jako dobro. Dijete samo crta trasu i vlakić vozi sam uz zvukove i pjesmicu. Šteta što osim Tomica lokomotive nema i drugih vlakića ili vagona ponaosob koji bi odgovarali toj podlozi. Mog Ivana više oduševljavali vlakići poimence i uloge koje bi im podijelio u igri po uzoru na crtanu seriju, nego li sama vožnja po tračnicama. Dok ih vozi, pripovijeda priču, vlakići razgovaraju, pozdravljaju se, itd. Zna svaki vlakić po imenu i karakteristikama. Pojavi li se koji novi, e taj postaje glavni junak, valja saznati sve o njemu i mora se imati.


Citat :
Upotrijebi posebnu olovku-valjak da bi nacrtao i spojio tračnice - kamo će Thomas otputovati danas? Upotrijebi Thomas olovku da bi na crtao crtu i promatraj kako je Thomas vlakić slijedi, svira Thomas pjesmu i klopara putem! Potrebne su 2 x AA baterije, nisu uključene uz proizvod Dob: 3+.
( navod: TL stranice )

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimesri sij 20, 2010 2:03 am

Ova mokra podloga mi se jako sviđa za kasnije. Ma meni su ti vlakići tako super,najradije bi se ja igrala s njima. živo, živo
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitimečet sij 21, 2010 10:56 pm

Set iznenađenja kupljen danas i čeka rođendan dobro skriven u ormaru. pssst
Samo se nadam da će mu se svidjeti. sunny
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vesele su tračnice Tomice i družine ... Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vesele su tračnice Tomice i družine ...
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Recenzije igračaka-
Forum(o)Bir: