All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Organizacija rođendana Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Organizacija rođendana Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Organizacija rođendana Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Organizacija rođendana Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Organizacija rođendana Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Organizacija rođendana Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Organizacija rođendana Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Organizacija rođendana Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Organizacija rođendana Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Organizacija rođendana Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Organizacija rođendana Vtblef11Organizacija rođendana Vtbcen10Organizacija rođendana Vtbrig10 
moja lu
Organizacija rođendana Vtblef11Organizacija rođendana Vtbcen10Organizacija rođendana Vtbrig10 
Netty
Organizacija rođendana Vtblef11Organizacija rođendana Vtbcen10Organizacija rođendana Vtbrig10 
Branka
Organizacija rođendana Vtblef11Organizacija rođendana Vtbcen10Organizacija rođendana Vtbrig10 
LuLu
Organizacija rođendana Vtblef11Organizacija rođendana Vtbcen10Organizacija rođendana Vtbrig10 
boyd
Organizacija rođendana Vtblef11Organizacija rođendana Vtbcen10Organizacija rođendana Vtbrig10 
Maja
Organizacija rođendana Vtblef11Organizacija rođendana Vtbcen10Organizacija rođendana Vtbrig10 
Daisy
Organizacija rođendana Vtblef11Organizacija rođendana Vtbcen10Organizacija rođendana Vtbrig10 
aneris
Organizacija rođendana Vtblef11Organizacija rođendana Vtbcen10Organizacija rođendana Vtbrig10 
vejanka
Organizacija rođendana Vtblef11Organizacija rođendana Vtbcen10Organizacija rođendana Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 30 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 30 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Organizacija rođendana

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
veronika_27
Početnik
Početnik



Join date : 26.03.2010

Organizacija rođendana Empty
PostajNaslov: Organizacija rođendana   Organizacija rođendana Icon_minitimepon vel 28, 2011 12:33 pm

Subotu slavimo 3. rođendan.

1. Gdje kupiti stoljnjake, čašice, tanjuriće, kapice, naravo istih dezena....vjerovatno u turbo limaču u Korzu, mogu li još negdje pogledati? (Rijeka i okolica)

2. Možda neke recepte osim klasičnih sendviča...što pripremate!?

3. Može li se negdje kupiti manja boca helija za puhanje balona i cca koliko kn?

Biti će 5-6 dječice mlađe od 5 godina i 15ak odraslih (i nije neki dječji rođendan :p)


thanks

[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Organizacija rođendana Empty
PostajNaslov: Re: Organizacija rođendana   Organizacija rođendana Icon_minitimepon vel 28, 2011 4:00 pm

ovisno o temi, najbolji izbor papirnatog programa ti je u Konzumu u toweru, TL ima slabo iskreno
svjećice Konzum, Plodina

helij - neznam ako nađeš javi di si našla i pošto

recpete - prepuštam kuharicama, ja obično za rođendan odradim samo tortu, ostalo ide preko B&N cateringa mig
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Organizacija rođendana Empty
PostajNaslov: Re: Organizacija rođendana   Organizacija rođendana Icon_minitimepon vel 28, 2011 4:12 pm

Tanjuri i pribor - Konzum u Toweru, a nedavno sam se ugodno iznenadila da jako puno ima i u Kauflandu.
Raznovrsne dekoracije i party artikala (zastavica, fučkalica, kapica, ludih slamkica....) najbolji izbor škrinjica u Toweru


Alex legendo, B&N catering , fenomenalan izraz :-)

Što se klope tiče odrasli ti vole sve, ukusne šarene slane rolade tipo hladna predjela, diplomat sendvilče ( s sve možeš pripremiti i dan ranije) , klasične nareske, namaze...
za malene sam se uvjerila da vole štapiče od lisnatog posute sezamom i isto tako pizza pužiće od lisnatog. Najjednostavnije mi je u Lidlu kupiti gotovo razvaljano lisnato tjesto , odmotaš naribaš šunkice, sira, malo pelata , natrag zamotaš izrežeš na kružiće i spečeš.

Nezaobilazni čupavci, grickalice. To su standardni klinci.. ima i onih koji papaju samo kisele krastavce, sireve i masline :-)))

Za helij ni ja nisam čula, mislim da je i zabranjen u slobodnoj prodaji!! najbolje pitat one barbe sa balonima po Korzu kraj kokica :-)

[Vrh] Go down
veronika_27
Početnik
Početnik



Join date : 26.03.2010

Organizacija rođendana Empty
PostajNaslov: Re: Organizacija rođendana   Organizacija rođendana Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 9:29 am

Hvala cure, Netty hvala za pužiće i štapiće baš ću probati....ali koliko razvaljanog tijesta kupiš za pužiće?? Za štapiće isto kupiš razvaljano ili ono u komadu?

Ako ima još netko kakav savjet neka javi smile

I meni je muž rekao da je helij zabranjen u slobodnoj prodaji ali ja se ipak ponadala da nije tako, ako ipak šta nađem javim smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Organizacija rođendana Empty
PostajNaslov: Re: Organizacija rođendana   Organizacija rođendana Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Organizacija rođendana
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» PROSLAVA ROĐENDANA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Vrtićka dob (2-5 god.)-
Forum(o)Bir: