All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Školske torbe - nauka cijela :) Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) Vtbrig10 
moja lu
Školske torbe - nauka cijela :) Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) Vtbrig10 
Netty
Školske torbe - nauka cijela :) Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) Vtbrig10 
Branka
Školske torbe - nauka cijela :) Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) Vtbrig10 
LuLu
Školske torbe - nauka cijela :) Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) Vtbrig10 
boyd
Školske torbe - nauka cijela :) Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) Vtbrig10 
Maja
Školske torbe - nauka cijela :) Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) Vtbrig10 
Daisy
Školske torbe - nauka cijela :) Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) Vtbrig10 
aneris
Školske torbe - nauka cijela :) Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) Vtbrig10 
vejanka
Školske torbe - nauka cijela :) Vtblef11Školske torbe - nauka cijela :) Vtbcen10Školske torbe - nauka cijela :) Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju. :: 2 Bots

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Školske torbe - nauka cijela :)

Go down 
+7
moja lu
marica
aneris
Poljakinja
Branka
Netty
Aleksandra
11 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimesri svi 18, 2011 6:02 pm

Dakle, mi smo od jeseni predškolci. Iduću jesen u školu ali kako ja sve uvjek proučvam i studiram unaprijed, tako sam se evo upustila pomalo i u svijet školskih torbi. Namjeravam naći nešto odlično a sniženo bar 50% jer mi naravno trebaju 2 kom.

E sad ja ću malo izvući svoje opaske i ono što sam našla ali bi rado čula vaša iskustva, savjete, gdje, šta, pošto, što se isplati a što ne.

Jeste li isprobali torbe BELMIL ? Danas sam ih gledala u Algoritmu taman su ih dobili i djeluju mi vrlo vrlo dobro, baš sam se nekako za njih za sada zagrijala s obzirom na ponudu u Ri trenutno. Koštaju 399kn, pernica dupla puna istog dezena 79kn.
[You must be registered and logged in to see this link.]

[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimesri svi 18, 2011 6:02 pm

Jeste li umorni od traženja školske torbe za svoga đaka? Zadatak bi bio puno jednostavniji kada bismo imali standarde kao primjerice neke druge zemlje. Njime se precizno utvrđuju kojim zahtjevima trebaju udovoljiti torbe te kako se ispituju karakteristike. Primjer je njemački standard iz 2001. godine, DIN 58124.

Kada kupuju djetetu školsku torbu roditelji obično najprije provjere pristaje li dobro na leđa djeteta. Zato, krenimo od naramenica.

NARAMENICE – moraju biti široke najmanje četiri centimetra i dobro tapecirane. Predugačke ili preširoke mogu nažuljati dijete ispod pazuha. Kada torbu ne nose na leđima, već za ručku, remenje ne smije biti predugo kako se o njega ne bi spoticali.

PRIANJANJE UZ LEĐA – taj dio torbe mora biti podstavljen kako knjige ne bi nažuljale dijete. Nije dobro ni previše podstavljena torba jer može pritiskati leđa.

RUČKA ZA NOŠENJE - treba biti podstavljena. Osim za nošenje poželjno je imati i ručku za zakačiti torbu.

POKLOPAC – mora se otvarati do kraja i ne smije se sam zaklapati. Kopča na poklopcu se treba jednostavno otvarati.

SVJETLEĆE POVRŠINE – s prednje i s bočne strane koje služe za dnevnu zaštitu i ne smiju izblijediti od sunca. Reflektirajuće trake služe za zaštitu noću.

DŽEP SA STRANE – treba biti dovoljno velik da u njega stane boca s vodom. Također je važno i da se može dobro zatvoriti

POSTOLJE NA DNU TORBE – mora biti stabilno kako bi torba mogla stajati kada ju dijete odloži na pod.

UNUTRAŠNJE PREGRADE – moraju biti dovoljno velike da se u njih može bez poteškoća složiti sve što je djetetu potrebno za školu.

Scout za višegodišnje nošenje

Za torbu marke Scout kažu kako udovoljava svim tim kriterijima što i ne čudi s obzirom da je riječ o njemačkom proizvođaču. Ipak, imaju jednu manu – visoku cijenu. Scout Nano se prodaje u Tisak Mediji i stoji oko 800 kuna. U Intersparu do 7. rujna nude Scout Easy II za 849.99 kn i Scout Nano za oko tisuću kuna

Scout torbe su solidno napravljene, od kvalitetnog materijala i neće se raspasti nakon nekoliko mjeseci nošenja. Svjedoči tome i ponuda polovnih torbi preko interneta, na internetskom oglasniku Njuškalo.

Po Herlitz u Narodne novine?

Ako do sada niste navratili u Narodne novine svakako to učinite. Na internetu ih hvale zbog torbi Herlitz koje su kvalitetne, a cijena im je oko 140 kune za primjerke iz lanjske kolekcije pa na više. Jeftinije su nego u Metrou koji tu marku također prodaje. S pernicom i ostalim može se proći za 400, najviše 500 kuna.

On-line prodaja torbi je dakako povoljnije, Rog nudi Animals Lav Herlitz za 121,50 kuna. Problem je što ih dijete ne može isprobati prije kupnje.

Lagane, anatomske i s jamstvom

Sudeći po opisu kvalitetnih torbi ima i u Konzumu. Evo jedne za đaka prvaka čiji opis privlači pažnju – prvoškolska torba Belmil s anatomskim dijelom za leđa, od nepromočivog tekstila, za opterećenje do 10 kilograma, lagana, ima mačje oči, više pretinaca, dvije godine jamstva i to za cijenu od 249.99 kuna. U ponudi je do 29. kolovoza.

Za školske torbe bitno je da budu lagane, a ne da se dijete savija pod teretom. Uz jamstvo na godinu ili dvije bit ćete sigurni da niste bacili novac. Prilikom izbora torbe ne treba smetnuti s uma želje djeteta – ni najskuplja neće biti dovoljno dobra, ako ono već ima u glavi sliku što hoće.

Izvor:http://www.online-zagreb.hr/servis_01/trgovine/u-potrazi-za-skolskom-torbom/
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimesri svi 18, 2011 6:22 pm

Te iste Belimil torbe su bile lani 245kn u Metrou i Konzumu navodno

Lanjska ponuda Metroa
[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 47
Lokacija : Rijeka

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimesri svi 18, 2011 7:10 pm

Ja se stvarno više ne sijećam koju marku/marke torbe je Dominik nosio . Mislim da smo period 1-4 promijenili jedno 3 torbe dok nisu zadovoljile stvarne potrebe i uvjete. Čvrstoćom, gustoćom, elastičnošću .....

Bitno
- osim pojačanih leđa i sve gomile pretinaca mora zadovoljiti osnovni njegov uvijet- design tada Pocemon smile
- da je sama torta ćim lakša jer je teret u njoj dosta težak (ponekad i do 8kg niži razredi)
-da su naramenice obložene i mekane da se ne urezuju u ramena i prsa
- da je dno podebljano i dvostruko prošiveno i gumirano jer oni svugdje doslovno šutaju torbu po dvorištu (nakon škole, prije škole) , zaštita od vlage, lokvica i habanja
- da ima više odjeljaka za knjige, bilježnice, pribor, izdvojenu a privezanu vrečicu za dres i tenisice za dvoranu, osobito paziti i računati za pretinac od marende iako će možda primati marendicu u školi, ... ovo je nama bilo jako, al jako jako bitno jer kako djecu učimo da je hranu ružno bacat ostatke spremaju tamo i ne možeš ih krstit da namazi ne mogu među knjige :P
- da je opet dovoljno fleksibilna i elastična i ulazi kroz otvor perilice (klasična torba to ne može)
- da je nepromočiva - osim što čuva knjige ipak da zaštiti i dijete neke imaju uključenu kabanicu sa cijelim proširenim pokrovom za dijete + torba

Pored ove torbe, trebat će ti i klasični ruksak za izletiće, možda i osobna mala torbica ( pederuša) za ključić ili kopčica za ključić i ....

Znam da smo krajem 4 kupili klasični Invicta ruksak , svaka preporuka, još uvijek je cijela punih 5 godina "rada", samo kopča je zamijenjena

evo ti zgodan site za proučavanje

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimesri svi 18, 2011 8:28 pm

Ja nažalost ne mogu kupiti ranije jer je dizajn, tj. dezen jako bitan, pa će se kupiti krajem 8mj. Ali mi jako koriste ovi podaci na što treba paziti, a naučila sam i jedan koji se ne spominje nigdje: da može ući u perilicu smjeh
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 47
Lokacija : Rijeka

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimesri svi 18, 2011 9:16 pm

Branka je napisao/la:
Ja nažalost ne mogu kupiti ranije jer je dizajn, tj. dezen jako bitan, pa će se kupiti krajem 8mj. Ali mi jako koriste ovi podaci na što treba paziti, a naučila sam i jedan koji se ne spominje nigdje: da može ući u perilicu smjeh

Ma je, mi smo isto startali sa krutom torbom i primao je marendu u školi, stvarno ima svakakvih dogodovština ... pa i plijesniv kruh ako se ne pripremiš na vrijeme i nisi ni pretpostavila gdje idu otpaci smjeh
torba je svugdje po podu, blatu, ma koliko god mislili ma ne neće moje dijete nismo ga tome tako učili, 30 djece nabaca torbe na usku klupicu, zidić i upravo ta je na podu smile,
a da ne gorimo ako je marenda namaz, marmelada ili jogurt i sad nek 500 školaraca odloži to u minijaturne kantice ili nek je kiša ostatke koliko god oni odlože u vrečicu, rijetko ti stane kutija za marendu u torbu , mislim kreneš tako ali kad potrefiš dan pored ostalog pribora... a možeš torbu jednom oprat, al nek se to sve malo ustali (jer ti ne reagiraš odmah) ufff čudesa... svaki drugi vikend ribaš torbu, možeš i tuširat u kadi torbu al opet ne one kojima je osnova poklopca kruti karton... stoga preporuka da stane i da je periva u perilicu :-) ...

ideš, gledam zašto mi neke tipke ne rade ... tj štekaju kad ono stotine sitnih najsitnijih perlica prosuto po tipkovnici aaaaaaaaaaaaa ljut ko pas

Karlooooo .... Andreeeeeej ... pojeli mi sve perlice grrrr
[Vrh] Go down
Poljakinja
Početnik
Početnik
Poljakinja


Join date : 07.04.2011
Age : 44
Lokacija : Kraków,PL

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimečet svi 19, 2011 10:48 am

Super tema! moje kumce krece u 9.mj. u skolu i dogovorila sam se sa njenim roditeljima da cu ju ja opremiti, bar sto se tice torbe, pernice i tih sitnica. jedino sto cu ja "opremu" kupovati tu u poljskoj, al svakako ce mi vasi savjeti dobro doci mig
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimečet svi 19, 2011 12:19 pm

Ajde napiši baš kakvo je tamo stanje, jel povoljnije nego tu, šta si našla.. i jel ima tamo belmil torbi i pošto mig

Mi smo nećaku isto kupovali torbu prije 2 g i znam da smo dali za Spajdermen anatomsku torbu - ruksak tipa 360kn ,a kumčetu lani u Metrou -"kutijastu" nekih 280kn .


Što više gledam to nekako ne vidim razloga za dati 600 i više kn za tobu koja će biti in max prva dva razreda, čast izuzecima djece koju ju nose više ali nekako mi npr LEgo bionicle koja je neupitno odlična i kvalitetna, tmurna je i nelijepa a 800 i više kuna je pretjerano totalno.
Hamina puna .. koliko prvašića ide samo u školu i treba im "kabanica za torbu" ??
mislim super je to za kasnije ali nisu djeca nažalost više samostalna kao mi prije, vozi ih se u i iz škole, idu u produženi boravak, to što nose torbu od vrata do vrata od auta i to preuzmu roditelji nakraju ispada karikirano da bi i "vrećica" poslužila.
Naravno da ćemo gledati kupiti što bolju torbu ali nekako mi sve to liči na pretjerivanje.

Jučer sam proučavala Scout-ovu torbu i ok može ona biti ultra kvalitetna ali je prerobusna, po meni i malo retro i prazna dođe 680 kn


Isto si mislim a razuvjerite me da ove "kutijaste" su možda ipak za prvašiće bolje, manje i,m se lome knjige i dok se ne naviknu im je preglednije. Anatomske ruksake sam gledala isto i ok jesu anatomski ali sve ostalo je mekano na njima i nekako su dublji i nepregledniji a čak i predugački za malce u 1 OŠ bar za moje za sada.. to mi je nekako za recimo 3 razred dalje ??

Jel bulaznim ?
Kakvo je vaše mišljenje?

[Vrh] Go down
Poljakinja
Početnik
Početnik
Poljakinja


Join date : 07.04.2011
Age : 44
Lokacija : Kraków,PL

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimečet svi 19, 2011 12:40 pm

nisam jos imala vremena za razgledavanje. moje kuce dolazi kod nas krajem 6.mj. pa bih htjela da i sama sudjeluje u tome. naravno, ne bih joj dozvolila da kupi bilo kakvu torbu koja se njoj dopadne, ali bar da izabere izmedju par "boljih".
dobro da si mi spomenula Lego... ima kod nas Lego ducan, a ja imam karticu na 15% popusta mig idem skicnuti na njihovu stranicu na netu da vidim imaju li kakve torbe u ponudi smile zadnje sto sam tamo kupila je Janova pidjama o da o da
[Vrh] Go down
Poljakinja
Početnik
Početnik
Poljakinja


Join date : 07.04.2011
Age : 44
Lokacija : Kraków,PL

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimečet svi 19, 2011 12:51 pm

hm... ne kuzim do kraja o cemu je rijec...

nasla sam ove torbe (stavljam link, ako ne smijem, brisite ups :
[You must be registered and logged in to see this link.]

kazu da kostaju oko 500kn... hm...

a imas pravo - torba za deckice mi je nekako spooky, a za curice previse ruzicasta....
[Vrh] Go down
Poljakinja
Početnik
Početnik
Poljakinja


Join date : 07.04.2011
Age : 44
Lokacija : Kraków,PL

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimečet svi 19, 2011 2:28 pm

belmila nema tužan a bas mi se svidjaju te torbe! hm, sve mi se cini da cu shoping obaviti u hr o da
koliko sam uspjela skuziti, cijene su tu negdje. to me iznenadilo jer je u poljskoj puno jeftinije nego u hrvatskoj... hm...

sipricavam se sto ovako pisem svako malo, na poslu sam pa ne stignem sve od jednom provjeriti smile ne nabijam postove smile
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimečet svi 19, 2011 8:02 pm

Jelda su koma. Doduše 500kn za sve to i kvalitetu je super ali zaista nisu ljepe i nema više modela nego po 1 na godinu i nijedan od zadnje 2 mi nije lijepi.

Danas sam vidjela dvije belmil torbe na klincima pred školom i čine mi se super smile

[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimečet svi 19, 2011 9:12 pm

PS u NN ima obično "prošlogodišnjih" Herlitz torbi na snjiženjima - a a na tomske i sve 5 (evo baš slične ovima koje su u Metrou 239,00kn - mi kupili prošlogodišnju po 99,00kn - i cijelu godinu je izdržale !!

(Prvu godinu je imala anatomski ruksak na spužvaboba iz Turbolimača - koji je i sada aktualan pa ga opet nosi smjeh ), onda je bila ta Herlitz torba i ove godine smo kupili MC Neill torbu na delfine - ko nova je ali ruksak je ipak više cool - što li, nemam pojma zašto ga je izvukla iz ormara iznenađenje )
Rezime - 249,00 spužva bob ruksak - ručka gornja je puknula više puta tj. isčupala se iz torbe jer za cijelo vrijeme nastave torbe moraju visiti na tome i onda pod odmorom klinci zapnu/padnu na nju i to se potrgalo. Kako ima patent - ručkica od patenta - gumeni natpis spongebob je punknuo na pola

99,00 Herlitz torba - sve OK, ali nažalost premala- preuska za knjige gotovo da nisu stale sve knjige u nju u drugom razredu - jer nažalost sve knjige su se nosile kući - ništa nije ostajalo u školi kao u prvom razredu, pa smo tražili neku širu

250,00 kn (Torba, kutijica za senvič, pernica sa bojicama debelim i tankima, kvalitetna vrećica za tenisice, neka mala bočica za vodu) - Mc Neill - sve cijelo

i sve u svemu čini mi se da ću morati ove godine kupiti neki ruksak tj. za četvrti razred dum, dum - naravno zbog mode, ne zbog toga jer je potrebna nova - MC Neill je ko nova !
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimečet svi 19, 2011 11:03 pm

di ste našli tu McNeill ? Ono što sam ja vidjela je puno više od 250kn. Može i slikica kakva je vaša ?

Inače info u NN su Herlitz torbe ok sve one koje nemaju trokutastu kopču - ona voli puknuti i sav program torbi je u januaru 50%. U Školskoj knjizi pak od 1.6-15.6. je akcija na sve lanjske modele i dolaze novi modeli.

[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimened svi 22, 2011 11:14 am

Alex - ma u Quelle Outletu - stari, prastari model ,ali eto ipak po 250 kn

a što se tiče tih kopći na Herlitz - bitno je gdje se drži (što manje za gornju ručku, treba je se nostit za naramenice i onda nije opterećenje na kopčama - čitala ja negdje)
[Vrh] Go down
marica
Brbljavica
Brbljavica
marica


Join date : 21.09.2009

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimepon svi 23, 2011 5:34 pm

ja sam torbu riješila prošle godine mislim u 10 mjesecu, turbo limač je imao akciju pa je sa mislim 500kn smanjio cijene na 199kn, mi smo uzeli bakugan torbu. mi smo posebno pazili da naravno bude anatomska no da su i naramenice deblje i dosta obložene. sad nas čeka kupovina pernice, u našoj knjižari ima za naručiti a pošto moje dijete želi i pernicu na bakugane sama pernica će me doći jednako kao i torba.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimepon svi 23, 2011 6:05 pm

A gdje si ju našla uopće ? Naš mali kumić istu torbu je dobio a sad bi i pernicu da bude takva ali navodno ne mogu naći taj model.
[Vrh] Go down
marica
Brbljavica
Brbljavica
marica


Join date : 21.09.2009

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimeuto svi 24, 2011 11:36 am

na Viškovu, knjižara Sveti Matej. Oni ti imaju katalog i po njemu naručiš, čekaš par dana i platiš malo više ali dobiješ što želiš. Meni se čina malo puno dat 180 kn za pernicu no ako je stvarno tako kvalitetna kako pričaju i to ću prožvakati.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimepet lip 10, 2011 12:30 am

Njemci testiraju svašta, pa tako i torbe smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimepet lip 10, 2011 12:36 am

vrlo interesantni rezultati
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimepet lip 10, 2011 12:54 am

Kratak članak o važnosti kvalitetne školske torbe anatomskog dizajna...s obzirom da se mnogi odlučuju kupovati školsku torbu sada (bilo novu bilo zamjensku) evo par natuknica što čini kvalitetu jedne dobre školske torbe:

- izrađene su od kvalitetnih materijala deblje cordure često otpornije na habanje od klasičnih, ili pak posebnim načinom "pletenja" kako bi se dobio "rip stop" materijal koji se teže podrapa (kao što i sama riječ govori). Od takvih materijala se uglavnom radi alpinistička/planinarska oprema

- specijalni "ventilirajući" jastučići na poleđini omogućuju da koža nomalno diše, klinci se manje znoje i samim tim je nošenje ugodnije.

- konstrukcija od aluminija unutar same torbe se pronalazi samo u najboljim i najskupljim alpinističkim/planinarskim ruksacima. Ona garantira zadržavanje forme ruksaka/torbe prilikom pretrpavanja te pridonosi stabilnosti kod kretanja.



- sam dizajn koji obuhvaća sve navedeno uz posebnu prilagodbu leđima predstavlja "anatomski" dizajn

- tu su još i široke naramenice ispunjene mekanim materijalima, funkcionalnost očita

Evo slikovnog prikaza kako loš ruksak utjeće na držanje, ako pogledate malo klice po školi, vidjet će te da se mnogi u biti tako "loše" drže:


[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimesri lip 29, 2011 7:24 pm

moj Dani bii se prodao za ovu
[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
Poljakinja
Početnik
Početnik
Poljakinja


Join date : 07.04.2011
Age : 44
Lokacija : Kraków,PL

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimečet lip 30, 2011 12:22 pm

koliko kosta u Hrvatskoj?
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 47
Lokacija : Rijeka

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimečet lip 30, 2011 12:51 pm

Ja znam još nekoga ko bi se prodao za lego ninja go smile nadam se da će bt na dobroj akciji
[Vrh] Go down
Poljakinja
Početnik
Početnik
Poljakinja


Join date : 07.04.2011
Age : 44
Lokacija : Kraków,PL

Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitimečet lip 30, 2011 2:29 pm

danas idem u soping centar gdje je LEGO DUCAN pa mogu pogledati (ako ima) koliko kod nas kosta smile ako ne prije, na pocetku 8.mj. sam u Hrvatskoj mig
[Vrh] Go down
Sponsored content





Školske torbe - nauka cijela :) Empty
PostajNaslov: Re: Školske torbe - nauka cijela :)   Školske torbe - nauka cijela :) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Školske torbe - nauka cijela :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Veliko dijete (7-10 god.)-
Forum(o)Bir: