All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
i ja postajem mama - Page 3 Vtblef11i ja postajem mama - Page 3 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 3 Vtbrig10 
moja lu
i ja postajem mama - Page 3 Vtblef11i ja postajem mama - Page 3 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 3 Vtbrig10 
Netty
i ja postajem mama - Page 3 Vtblef11i ja postajem mama - Page 3 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 3 Vtbrig10 
Branka
i ja postajem mama - Page 3 Vtblef11i ja postajem mama - Page 3 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 3 Vtbrig10 
LuLu
i ja postajem mama - Page 3 Vtblef11i ja postajem mama - Page 3 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 3 Vtbrig10 
boyd
i ja postajem mama - Page 3 Vtblef11i ja postajem mama - Page 3 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 3 Vtbrig10 
Maja
i ja postajem mama - Page 3 Vtblef11i ja postajem mama - Page 3 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 3 Vtbrig10 
Daisy
i ja postajem mama - Page 3 Vtblef11i ja postajem mama - Page 3 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 3 Vtbrig10 
aneris
i ja postajem mama - Page 3 Vtblef11i ja postajem mama - Page 3 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 3 Vtbrig10 
vejanka
i ja postajem mama - Page 3 Vtblef11i ja postajem mama - Page 3 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 3 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 i ja postajem mama

Go down 
+25
miniminia
Mare555
Blondi
meri
Tejo
Netty
kreativna mama
Branka
mamaN
tinny
Phar-lap
shady
mišek
vejanka
Kim
soo_happy
LuLu
moja lu
josipa_zg
anaqxy
kekezvrk
pepsi
Aleksandra
maren
bubi
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimepet lis 16, 2009 10:53 am

First topic message reminder :

mislim da slika govori tisuću riječi...još sam malo zbunjena pa je najbolje da same vidite zbog čega

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimečet lis 29, 2009 6:19 pm

Samo ti odmaraj i spavaj nadam se da ce ti mucnine ubrzo proci!
[Vrh] Go down
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 48
Lokacija : Zagreb,Klaka

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimesub lis 31, 2009 1:15 am

Bubi, mislim da je curama pomagao donat mg, probaj njega piti. Nadam se da će ti biti bolje dragi
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimesub lis 31, 2009 9:35 am

mani najviše pomaže letvom po glavi pa spavanje.
skužila sam foru, moram jest i prije nego kaj oči otvorim, bilo kaj sam da nekaj strpam u usta i onda nije tak strašno, bar mi želudac nije prazan, a danas idem na put, uopče ne znam kak bum to preživila. nosim za sobom paket vreća za smeće, valjda će biti dosta bljuva
[Vrh] Go down
Kim
Početnik
Početnik
Kim


Join date : 21.08.2009
Age : 42
Lokacija : Daleko....

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimesub lis 31, 2009 6:37 pm

A joj koka, nadam se da ti put nece biti pretezak. Pusaaaaa :mig:
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimesub lis 31, 2009 7:10 pm

Čestitam smile za tebe
[Vrh] Go down
Mare555
Pričalica
Pričalica
Mare555


Join date : 21.08.2009
Age : 39
Lokacija : Zlatna Dolina

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimened stu 01, 2009 12:39 pm

Draga moja, sve znaš...nije me sto godina bilo ovdje al sam ti čestitala tamo...

Želim ti prekrasnih 9 mjeseci!!! Čuvaj i mazi bušicu!! kiss
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimepon stu 02, 2009 11:21 am

ja sam skroz u komi. 4 dana mi je bilo muka da nisam mogla živit, onda nisam sa subote na nedjelju spavala sve skupa 2h koliko mi je bilo muka, jučer također cijeli dan da bi navećer dušu ispustila, pala u nesvjest pa onda sve povratila. nekak me mm dovukao do sobe da legnem tako da ni noć nije prošla baš najbolje, opet se nisam naspavala, pojela sam 3 štapića i 10 žlićica čaja i to ranom zorom opet izbacila iz sebe. iscrpljena sam ko nikad u životu, užasno mi teško ovo pada, ako ne rigam onda mi je muka a sad više ne mogu ni spavat a umorna sam ko pas.
baš mi je koma ovo, nisam mislila da bu bilo ovak teško.
užas užas užas, nadam se samo da bu brzo prošlo
[Vrh] Go down
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 48
Lokacija : Zagreb,Klaka

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimepon stu 02, 2009 11:44 am

dragi ajoj bubi, ja ne znam kako da ti pomognem, meni nikad u niti jednoj trudnoći nije bilo muka i ne znam šta je to (osim ak bi se previše napapala). Nadam se da će ti druge djevojke dati koji koristan savjet i žao mi je što ga ja nemam. Šaljem ti vibrice i nadam se da će te mučnine brzo, brzo proći vibre vibre
[Vrh] Go down
Kim
Početnik
Početnik
Kim


Join date : 21.08.2009
Age : 42
Lokacija : Daleko....

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimepon stu 02, 2009 7:50 pm

A joj stvarno te satralo. Nadam se da nece dugo potrajat, iako vjerujem da je i samo 1 dan bio bi predug. drzi se koka kiss
[Vrh] Go down
josipa_zg
Pričalica
Pričalica
josipa_zg


Join date : 21.08.2009
Age : 42
Lokacija : zagreb,jarun

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimepon stu 02, 2009 10:18 pm

a joj draga neznam kako ti je jer ja te tegobe nisam imala,zapravo nisam imala nikakve osim povremene žgaravice i to uglavnom na večer
većina kaže da mučnine prestaju oko 12-og tjedna,a moja rođakinja je mučnine imala cijelu trudnoću
mogu samo zavibrati da to prođe čim prije i da sve izdržiš za svog malog anđeo
vibre vibre
[Vrh] Go down
kreativna mama
Pričalica
Pričalica



Join date : 26.08.2009

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimepon stu 02, 2009 11:57 pm

Bubi baš te sve dokačilo,al vibrice iz petnih žila da brzo prodje............
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimeuto stu 03, 2009 1:33 pm

ak bu meni ovo trajalo toliko dugo ja to ne bum preživjela. sad više ne biram vrijeme za rigoleto, ma nemam ni kaj ispovraćat kad mi je želudac prazan al me mući da to nije normalno.
oho, vidim temu kako preživjeti jutarnje mučnine, samo kaj moje traju cijeli dan i noć. dobro razmislim kad me u pol noći stisne mjehur jel bum se digla il ne jer ak se dignem slijedi mi i grljenje školjke.
užas užas užas, iscrpljena sam do zadnjeg atoma snage, više stvarno nisam pametna kaj da napravim, ovo nije normalno.
[Vrh] Go down
Phar-lap
Početnik
Početnik
Phar-lap


Join date : 18.09.2009
Age : 42
Lokacija : Dalmacija

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimeuto stu 03, 2009 3:19 pm

Draga ovo mi ne zvući ka mučnine, već mučenje...
Ja se ne bi igrala, ne djeluje mi bezopasno da bi ti rekla strpljen spašen, odi u dr, gin il bolnicu... Nebi bila ni prva ni zadnja koju bi zbog toliko obilnih mučnina i povračanja, malaksalosti ostavili u bolnici na infuziji. Dehidracija je zeznuta. Ovo ti ne pišem da se pripadneš i paničariš, već da ako može pomogne, znam koliko si se borila za tu mrvicu i mislim da je tvoja odgovornost da poduzmeš sve šta je u tvojoj moći da joj bude lipo !
[Vrh] Go down
Kim
Početnik
Početnik
Kim


Join date : 21.08.2009
Age : 42
Lokacija : Daleko....

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimeuto stu 03, 2009 11:30 pm

Da, ne bi bilo lose malo svratit do bolnice, mozda na infuziju ili tak nesto.
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimesri stu 04, 2009 12:21 am

dobro cure kažu javiti se ginu odmah po mogućnosti u bolnicu malo infuzije i ostalog da dođeš k sebi a tema je stavljen aza tebe draga ako išta pomogne
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimesri stu 04, 2009 4:13 pm

hvala vam cure, hvala i na temi. ja sam danas bolje, sinoć mi je nekak mučnina sama od sebe prošla pojela sam skoro tanjur juhice i kasnije malo umakala kruh u grah.
skužila sam da mi sladoled savršeno odgovara jer me baš osvježi kak nemrem puno piti.
nije mi bilo jako muka la imala sam osjećaj ko da mi nekaj stoji u grlu pa sam ujutro (oko 11) kad sam se drugi put probudila povratila al samo šlajm, ko da mi se iz nosa cijedi. sve u svemu osjećam se puno bolje, malo hodam, spremam se sad za kupanac i mama kuha ručkić, malo laganije jedem da želudac baš ne opteretim i valjda bu to prošlo. red mučenja red umora a valjda nebu trajalo cijelo vrijeme.
već sam i mislila da odem u bolnicu al nekako sam slaba na inekcije pa se bojim da bi mi bilo još gore.
sad je ok, još osjećam u grlu, bum i to valjda poslije izbacila, al kak je bilo, sad mi je super, jedem i pijem i oporavljam se sam nek bude sve ok dalje i ja sretna i zadovoljna.
svaka čast
[Vrh] Go down
Mare555
Pričalica
Pričalica
Mare555


Join date : 21.08.2009
Age : 39
Lokacija : Zlatna Dolina

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimesri stu 04, 2009 6:23 pm

za tebe
[Vrh] Go down
Tejo
Početnik
Početnik
Tejo


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Kastav

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimečet stu 05, 2009 12:17 pm

Ajooj, znam kako ti je(mada ja ne povraćam toliko) i meni je slabo cijeli dan, evo skoro sam 13 tj. i ne prestaje.
Prije mi je bilo muka kad nisam jela, a sad i kad jedem i kad ne jedem.Skužila sam da je mrvu bolje kad svekih sat vremena nešto ubacim u usta.Meni paše kiselkasta hrana...jogurti, kiseli krastavci,mandarine iako niš ne jedem sa guštom.
Najgore mi je navečer...u grlu mi stalno stoji knedla..uf!

A čuj, samo nek je sve ok, već ćemo to mi pregrmit kiss
[Vrh] Go down
Phar-lap
Početnik
Početnik
Phar-lap


Join date : 18.09.2009
Age : 42
Lokacija : Dalmacija

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimečet stu 05, 2009 12:19 pm

Bubi drago mi je da se stanje normalizira o da
[Vrh] Go down
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimečet stu 05, 2009 1:24 pm

bubi da ti i tu dam malo potpore!
proći će sve te mučnine smjeh)
pomozi si s Donatom Mg, bademima. kiss
[Vrh] Go down
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 48
Lokacija : Zagreb,Klaka

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimečet stu 05, 2009 2:21 pm

Pa da :idea: , vidiš probaj svako malo nešto staviti u usta, možda pomogne
Baš mi je drago što ide na bolje!! cheers
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimečet stu 05, 2009 8:14 pm

tejo, ak bu meni to tak dugo trajalo poludila bum. i meni je knedla u grlu cijeli dan. jedem al mi se niš posebno ne jede, tek toliko da nisam gladna. sladoled mi paše jer slabo pijem vodu ne paše mi baš previše..

mini..bademi? ma da? sutra odmah šaljem nekog po njih. to volim smile:
jučer smo se napokon poseksali nakon 2 tjedna tako da mi je odmah bolje he he he, možda i danas nagovorim mužića o da
sram me bilo pssst
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimeuto stu 10, 2009 6:54 pm

evo nas doma s drugog pregleda. lijepo rastemo i srčeko kuca ko ludo. sve je super jedino kaj mi je doktorica rekla da jako loše izgledam, jako sam blijeda al to mi je od muke i povraćanja. dala mi je neke vitamine koji uz sve što je potrebno za bebu smanjuju mučninu tako da sam popila jednu tableticu čim sam došla doma i najela se, tako da sam danas već 2 puta ručala i tenutno se osjećam dobro. evo i slikice, malo je mutna al se valjda kuži di je moje malo zlato o da

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimesri stu 11, 2009 12:32 am

Bubi što ti je točno dala?
I super da ti je bolje?
Sve te čekam da ti se pridružim na 1. tromjesječju, a ti nikako da se prebaciš.
Sory, što ti sad okupiram temu, ali da ne otvaram novu, ali termin nam je tu negdje :-).
Meni je početkom lipnja.
Selimo se onda na brbljaonu??????????:-)
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitimesri stu 11, 2009 12:31 pm

lugo je napisao/la:
Bubi što ti je točno dala?
I super da ti je bolje?
Sve te čekam da ti se pridružim na 1. tromjesječju, a ti nikako da se prebaciš.
Sory, što ti sad okupiram temu, ali da ne otvaram novu, ali termin nam je tu negdje :-).
Meni je početkom lipnja.
Selimo se onda na brbljaonu??????????:-)

dobila sam elevit. 100kn paketić ima 30 tableta. 1 svaki dan.
a ja škicala tam po tromjesječjima i nisam nikog našla pa odustala al stižeeeeem mah, mah
[Vrh] Go down
Sponsored content





i ja postajem mama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
i ja postajem mama
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» kad ću i ja biti mama?
» mama po drugi put!
» Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Priprema za trudnoću :: Neplodnost i dnevnik trudilica-
Forum(o)Bir: