All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
i ja postajem mama - Page 4 Vtblef11i ja postajem mama - Page 4 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 4 Vtbrig10 
moja lu
i ja postajem mama - Page 4 Vtblef11i ja postajem mama - Page 4 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 4 Vtbrig10 
Netty
i ja postajem mama - Page 4 Vtblef11i ja postajem mama - Page 4 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 4 Vtbrig10 
Branka
i ja postajem mama - Page 4 Vtblef11i ja postajem mama - Page 4 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 4 Vtbrig10 
LuLu
i ja postajem mama - Page 4 Vtblef11i ja postajem mama - Page 4 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 4 Vtbrig10 
boyd
i ja postajem mama - Page 4 Vtblef11i ja postajem mama - Page 4 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 4 Vtbrig10 
Maja
i ja postajem mama - Page 4 Vtblef11i ja postajem mama - Page 4 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 4 Vtbrig10 
Daisy
i ja postajem mama - Page 4 Vtblef11i ja postajem mama - Page 4 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 4 Vtbrig10 
aneris
i ja postajem mama - Page 4 Vtblef11i ja postajem mama - Page 4 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 4 Vtbrig10 
vejanka
i ja postajem mama - Page 4 Vtblef11i ja postajem mama - Page 4 Vtbcen10i ja postajem mama - Page 4 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 20 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 20 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 i ja postajem mama

Go down 
+25
miniminia
Mare555
Blondi
meri
Tejo
Netty
kreativna mama
Branka
mamaN
tinny
Phar-lap
shady
mišek
vejanka
Kim
soo_happy
LuLu
moja lu
josipa_zg
anaqxy
kekezvrk
pepsi
Aleksandra
maren
bubi
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimepet lis 16, 2009 10:53 am

First topic message reminder :

mislim da slika govori tisuću riječi...još sam malo zbunjena pa je najbolje da same vidite zbog čega

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Phar-lap
Početnik
Početnik
Phar-lap


Join date : 18.09.2009
Age : 41
Lokacija : Dalmacija

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimesri stu 11, 2009 4:04 pm

Super za pregled i nadam se da će tabletice pomoć i mami i bebi kiss
[Vrh] Go down
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 48
Lokacija : Zagreb,Klaka

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimesri stu 11, 2009 9:09 pm

Bubi super, neka mala mrvica raste i srčeko i dalje kao ludo neka kuca.
Nadam se da će ti vitamini pomoći kiss
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimesri stu 11, 2009 9:11 pm

uh, danas mi je baš grdi dan. muka mi je do besvjesti da ne znam kaj bi sa sobom. niš ne pomaže. jedva čekam da se strpam u krevet i do jutra sam valjda mirna Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Kim
Početnik
Početnik
Kim


Join date : 21.08.2009
Age : 42
Lokacija : Daleko....

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimesri stu 11, 2009 11:16 pm

A joj stvarno je to tebe posteno ulovilo, a valjda bu proslo uskoro molim te
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimesri stu 11, 2009 11:52 pm

bubi drži se, i meni je danas koma, ako ćete to malo utješiti
[Vrh] Go down
iwa
Početnik
Početnik
iwa


Join date : 22.08.2009
Age : 45
Lokacija : Pula

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimesub stu 21, 2009 11:38 am

draga, ja malo kasnim, evo upravo sad vidjela prekrasnu sličicu u prvom postu!!!!!
ČESTITAM TI DO NEBAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
za tebe
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimened stu 22, 2009 8:36 pm

hvala kiss
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimepet pro 11, 2009 8:36 pm

evo mene s trećeg pregleda... moja beba skače po meni, maše i uživa, veliki smo 5,5 cm i sve je super. meni je ginić dao nekakve čepiće da si smanjim mučnine i povraćanje pa bumo vidjeli koliko će to pomoći...
sve u svemu još sam pod dojmom tog malog stvorenja koje raste u meni, gledam i ne vjerujem šta vidim, to je moje dijete, još uvijek nisam toga skroz svjesna, imam i sličicu i sve se super vidi, budem ju stavila samo da skeniram.. ne znam, najljepše nešto što sm vidjela i sad sam čula srčeko kako kuca, ajme ide sto na sat smile:
presretna sam
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimepet pro 11, 2009 8:43 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimepet pro 11, 2009 10:28 pm

kako smo jepiiiii
[Vrh] Go down
kekezvrk
Brbljavica
Brbljavica
kekezvrk


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb tak imam te rad

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimepet pro 11, 2009 11:40 pm

predivna velika mrvica
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimesub pro 12, 2009 12:41 am

slikica je za 5!
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimesub pro 12, 2009 12:27 pm

ja sam cijelu noć sanjala taj uzv i bebača, skroz mi je nevjerojatno, do pol noći sam sa mm pričala o tome i ponadala se jutros da su mučnine i povraćanje gotovo jer mi nije bilo muka uopče a onda za 5 min sve po starom. a dobro, još malo valjda, do sad sam preživila budem još malo smile:
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 48
Lokacija : Rijeka

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimesub pro 12, 2009 6:26 pm

Još malo, cca 16 tjedan prođu ove prve prve slatke muke, kako to brzo ide već 12 tjedan uuuu
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimesub pro 12, 2009 6:30 pm

joooj, ovo mi je užas. nema nikaj slatko, ja si planirala kak bum lijepo uživala, slagala si foto albume, cijeli dan bila na forumu, a ovak se jedva dignem s kauča i još mi je danas trbuh tak sav napet da jedva hodam, skroz sam iscrpljena jer sam jučer opet cijeli dan povraćala, jedva čekam da se to sve smiri pa da krenem harat po gradu s prijateljicama i mužićem dok nam je trg još u božićnom ugođaju. mmmmmmm, fina papica i kolačići 🇦🇲
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 48
Lokacija : Rijeka

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimesub pro 12, 2009 6:42 pm

Izdrži još malo
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimesub pro 12, 2009 6:46 pm

ma izdržat ću sve. jučer kad sam vidjela to malo stvorenje...ma ja sam zaljubljena i za to malo biće ću izdržat šta god treba al lakše je kad se malo čovjek izjada :mig:
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimened vel 21, 2010 9:09 pm

evo me.
ne znam od kud da krenem uopče.. slijedeći utorak idem opet na pregled pa ću imati novosti, ja se nadam dobre.
za sad smo saznali da nosim dečka o da
veliki je, zdrav je, rita se po cijele dane i noći...
ja sam dobila samo 2 kg za sad jer sam do prije tjedan dana povračala a sad vidim da se nekako smiruje pa se nadam da je to to. na badnjak sam prokrvarila malo pa sam dojurila do doktorice koja je našla nekakav hematom iznad posteljice koji je još uvijek ovdje pa se moram malo bolje pazit i mirovat. bušica raste a i moje brige s njom. od onog očekivnog blaženog stanja ja na kraju imam samo brige, što s mučninama, pa želudac, već 2 mjeseca ne mogu disat na nos jer je začepljen a ja ga nemogu ničim odčepit, pa sad kao alergija nekakva počinje a ja ne smijem niš piti, zubno meso mi se upaljuje pa mi stvara probleme.. svašta nešto ali kad odem kod ginića i on kaže da je sve ok sve mi te brige i muke nekako postaju nevažne. valjda to tako treba biti.
eto pola puta sam prošla još mi je malo ostalo. vrijeme leti ko ludo a ja tek sad počinjem uživati da ne moram ležati nego šetati po finom zraku i sunčeku :mig:
eto. malo sam se raspisala al to je u biti za sad to. idemo dalje u nove pobjede i potragu za dječjom opremom :mig:
[Vrh] Go down
valac
Pričalica
Pričalica



Join date : 24.01.2010

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimened vel 21, 2010 9:19 pm

to ti je tako u trudnoći kada hormoni podivljaju,samo ti pazi i odmaraj što više,brzo će proći i sve ćeš muke zaboraviti
mah, mah
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimened vel 21, 2010 9:22 pm

tak mi je i doktor rekao.. ovo gdje se ti sad nalaziš je drugo stanje, sve ovo je posljedica toga. proči će kad ćeš rodit :uf:
aaaaaaaaaaaaaa dum, dum
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimened vel 21, 2010 11:24 pm

znam kako ti je,

sad kad sam na faksu detaljnije učila hormone i hormonske promjene u trudnoći,zapanjila sam se da sve te tegobe koje imamo ..i želudac,i povraćanje i krvarenje desni i tlak nizak,vrtoglavice.i sl....itd...sve to je od hormona... :uf:
kasnije u većoj trudnoći,još i bolovi u mišićima pa grčevi..a ja sam mislila da sam najbolesnija trudnica u okolici :hihi: a kad tamo to je sve normalno,i uvijek bi mi ginica rekla,sve je ok...

neka,neka,sve se da izdržati,uživaj u svojoj trudnoći koliko možeš,i samo naprijed sve do termina kad ćete uživati u vašoj maloj štruci... kiss kiss
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimepon vel 22, 2010 10:04 pm

pa i meni je sve to ponekad smiješno kad više ne znam kaj bi od muke. kad sam najboljesnija bila nisam se tak loše osječala kao kaj sad znam neke dane provodit :uf:
ma prošlo bu i to, bit će i većih muka uopče ne sumnjam :mig:
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 10:44 pm

napokon sam uhvatila vremena da u miru mogu pisat i onda mi iskopčaju net.
3 tjedna bez neta ko da sam gola i bosa!!!!
sad sam stvarno došla nazad. bila sam prije tjedan dana na kontroli... napokon sve lijepe vijesti. nema više hematoma, ne moram piti dufaston, beba je velika 28 cm i malo teža od pol kile smile:
još 3 mjeseca drage moje, kako vrijeme leti :mig:
sad sam sretna da mogu napokon tipkati s vama o da
e da, više ne povraćam tak često. možda jednom u tjedan dana. jupiiiiiiiiiiiiiiiii
i samo sam 4 kg dobila u ovih skoro punih 6 mjeseci. bravo ja!! samo neka tako nastavim i bit će super!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 10:47 pm

super bubi sad si u najljepšem razdoblju, kritično je prošlo a tiba još nije toliko velika da ti smeta - uživaj u svakom trenu smile
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 10:57 pm

hvala alex :mig:
tiba nije velika al je mali aktivan 0-24. ne znam samo na koga je smile:
u nedjelju sam prvi put vidjela kako mi trbuh skače kad se rita.. ajme koji doživljaj. cijeli dan sam se smijala tome živo, živo
[Vrh] Go down
Sponsored content





i ja postajem mama - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: i ja postajem mama   i ja postajem mama - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
i ja postajem mama
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» kad ću i ja biti mama?
» mama po drugi put!
» Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Priprema za trudnoću :: Neplodnost i dnevnik trudilica-
Forum(o)Bir: