All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Kišobran kolica - Page 15 Vtblef11Kišobran kolica - Page 15 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 15 Vtbrig10 
moja lu
Kišobran kolica - Page 15 Vtblef11Kišobran kolica - Page 15 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 15 Vtbrig10 
Netty
Kišobran kolica - Page 15 Vtblef11Kišobran kolica - Page 15 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 15 Vtbrig10 
Branka
Kišobran kolica - Page 15 Vtblef11Kišobran kolica - Page 15 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 15 Vtbrig10 
LuLu
Kišobran kolica - Page 15 Vtblef11Kišobran kolica - Page 15 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 15 Vtbrig10 
boyd
Kišobran kolica - Page 15 Vtblef11Kišobran kolica - Page 15 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 15 Vtbrig10 
Maja
Kišobran kolica - Page 15 Vtblef11Kišobran kolica - Page 15 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 15 Vtbrig10 
Daisy
Kišobran kolica - Page 15 Vtblef11Kišobran kolica - Page 15 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 15 Vtbrig10 
aneris
Kišobran kolica - Page 15 Vtblef11Kišobran kolica - Page 15 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 15 Vtbrig10 
vejanka
Kišobran kolica - Page 15 Vtblef11Kišobran kolica - Page 15 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 15 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Kišobran kolica

Go down 
+26
Zgodni znakić
Mali žabac
tanjadj
Rora
larazg
bubamara
mp
titirlica
veronika_27
pcelica
moja lu
lugo
kekezvrk
boyd
sarab
Tara
Blondi
lavinia
aneris
ira...
Daisy
magaly
anka
MMI
Aleksandra
tamaraM
30 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
Autor/icaPoruka
tamaraM
Početnik
Početnik



Join date : 22.11.2009
Age : 44
Lokacija : zg

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimened stu 22, 2009 9:47 am

First topic message reminder :

Razmišljam o kupovini kišobran kolica.Kupila bih dobra,komforna kolica za duge šetnje a neznam koja.S obzirom da je maleni još mali(6mj) bitno mi je da se daju spustiti.Cijena nije bitna.
Dvoumim se između Inglesina Zippy,PP Pliko ili Houch.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Rora
Pričalica
Pričalica



Join date : 21.08.2009

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimesri svi 05, 2010 9:30 am

Hvala onda ćemo uskoro i put BC-a pa da bacimo i tamo oko!
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 40

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimečet svi 06, 2010 3:59 pm

alex, molim te...hitno..
je li velika koma ako mi Vito bude tjedan dana u zappu?
moja idu na servis, a frendica mi daje zapp dok mi se moja ne vrate...
doduše još ne znam kakva će mi ovi iz trgovine dati u zamjenu,ali čisto sumnjam da će biti neka šmensi
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimečet svi 06, 2010 8:21 pm

nije važno da su šmensi ali zapp nikako nije za bebu od 6 mj
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 40

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimečet svi 06, 2010 9:42 pm

hm...
ni na kratke relacije? ne planiram da mi spava u njima, samo da mi služe ako trebam u trgovinu ili nekuda a muža mi nema doma
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimečet svi 06, 2010 9:44 pm

kako ti odlučiš ali jel ti važnije šmensi ili ti je važnije zdravlje tvog djeteta, beba od 6 mj nebi trebala sjediti uspravno podbočena više od 15 min jer to samostalno ne može jel tako. Ako može ok, ali isto nikako dulje od 30min
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 40

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimečet svi 06, 2010 9:46 pm

normalno da zdravlje...
jedino što je mali problem što ja svoja moram dovesti u subotu popodne, a zamjenska ću dobiti u ponedjeljak...
tako da nemam drugog izbora, barem ta dva dana ga voziti ili da uopće ne bude u kolicima :/
[Vrh] Go down
bubamara
Početnik
Početnik
bubamara


Join date : 09.04.2010

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimesub svi 08, 2010 11:25 pm

ira hoćeš se mijenjat? ti meni zapp da probam na par dana, a ja tebi pp dok ti ne dođu tvoja kolica mig
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 40

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimened svi 09, 2010 11:01 am

nisam ih na kraju ni uzela, šta ja znam, bojim se...
nisam ga čak ni stavila u njih, jučer smo bili na rođendanu, držala sam ga cijelo vrijeme u rukama, nekako mi baš ne izgledaju za malog bebača
[Vrh] Go down
tanjadj
Početnik
Početnik
tanjadj


Join date : 10.06.2010
Lokacija : Beograd

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimečet lip 10, 2010 6:10 pm

Cao svima, moram da podelim sa vama svoje zadovoljstvo Bebe confort Loola up kolicima!
Ja sam prezadovoljna! Jeste da sam mesecima citala forume i guglala po netu kako bih ih pronasla ,ali isplatilo se. Laka za upravljanje (ram ima samo 6,5 kg), za sve vremenske prilike i jos i lepa! Cena sa svim dodacima (kosara i AS) jeste bila malo visa (oko 700Eur), ali vrede svaku paru. Moj sin i ja predjemo svaki dan najmanje 10 km sa njima, a nisu se pomerila.
Cak smo i kosaru (lezecu) koristili cak do njegovog 6. meseca, jer je bilo jako hladno (i do -10) , a njemu je bilo udobno i toplo!
E sad bih ja zelela neka kisobran kolica kojima cu biti isto tako, ili bar slicno, zadovoljna.
Razmisljam o Esprit kisobran, ili da li postoje neka Bebe confort, isto tako dobra, kisobran kolica?

Veliki pozdrav svima,
Tanja
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimečet lip 10, 2010 11:44 pm

s obzirom da ti se loola sklapa u kišobran i ima 6,5 kg a tako su ti odlična čemu kupovati još jedna

no ja im znam i mane pa kužim da hoćeš manja i lakša mig
Prvo i osnovno do koliko love ?

Postoji Bebe confort Viva + odlična kolica isto
Esprit = Hauck uvjek ima moj glas
no ima još moddela ovisno o željama i potrebama
[Vrh] Go down
tanjadj
Početnik
Početnik
tanjadj


Join date : 10.06.2010
Lokacija : Beograd

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimepet lip 11, 2010 11:13 am

trebaju nam manja za more, a i mali krece da prohodava, pa mi nece biti zgodno da jednom rukom drzim njega, a drugom guram kolica tužan
da,da u pravu si, sad nam vec trebaju manja i laksa smile

nisam videla tu Vivu, pogledacu danas u TL da li ih imaju, a Esprit su mi lepa bas i cini mi se cvrsta, samo me zanima iskustvo sa njima, posto mi je decko u radnji rekao da imaju oko 7,5 kg, a meni deluju lagana za guranje?

a ne mislim nesto mnogo novca potrositi na kisobran, do 80 Eur npr..

p.s. napisi mi molim te mane Looli up da vidim da li nam se misljenja poklapaju. meni smetaju neke sitnice,prilaz korpi, neoblozene drske, tockovi su se brzo ishabali na oko iako se nista ne primecuje u voznji
bebac mi doduse ima tek 9kg pa mi nisu jos teska za guranje,a zivimo na vrhu ogromne uzbrdice,i natovarimo se na pijaci, ali su mi dosta velika kada treba njega da nosim u jednoj i kolica u drugoj ruci.. ali sam prilicno zadovoljna, pogotovo sto smo celu ,hladnu, zimu proveli napolju zahvaljujuci njima

hvala puno na pomoci smjeh)
veliki pozdrav
T.
[Vrh] Go down
tanjadj
Početnik
Početnik
tanjadj


Join date : 10.06.2010
Lokacija : Beograd

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimepet lip 11, 2010 11:35 am

e da, pronasla sam jos jedna interesantna, bar na oko, Graco city sport?
izvini na maltretiranju :/

hvala smjeh
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimepet lip 11, 2010 11:52 am

loola ima najviše mana u samom sportskom djelu koji tek sad koristiš i koji se eto već pohabao -kotači su im boljka, košara, ručke koje su i neobložene i klimave, sjedalica sjedi u 2 točke i isto klaka, ne može se spustiti za ležanje normalno nego kao stolica, a sklopljena su mala samo bez sjedalice s njom i nisu, tako da suma sumarum meni i nisu nešto iskreno, za te pare trebala bi biti puno bolja.

E sad teško ćeš naću udobna i komforna kolica a da su lakša od 6 kg dakle tu se neče puno promejniti no viva je zaista udobna i laka za guranje pa je to ok izbor

Esprit/Hauck speed sun su po meni odlična kolica i bila bi uvjek moj izbor

Graco city sport su ok ali uska i ne skalpaju se u kišobran pa ako želiš manja u bunkeru to nije to
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimepet lip 11, 2010 12:57 pm

Ja imam Hauck Rio Plus.
Prezadovoljna sam. Preporučam.
Jedino je problem što ih samo ima u Baby centru u Sloveniji. Inače su 150E, ali često budu na akciji 100E. Postoje u svijetlo zelenoj i bež boji.
Za tu cijenu su i više nego dobra. Imaju 4 položaja, i onu prečku naprijed što je meni jako važno jer malac ne voli biti zavaljen u kolicima, obavezno se nagne naprijed i podboči na ručku da može zvirljat okolo. Prečka se ne mora skidati kada se sklapaju u kišobrana jer je napravljena od spužve koja se također savija pri sklapanju. A opet, kada se rasklope, dovoljno je čvrsta, kao da je od plastike.

Hauck Sun Speed Plus su 129E, ali njih ne snižavaju, čini mi se.
Postoje svijetlo plava, tamno plava i svijetlo roza. Također i crvena, ona su koja 109E.

Esprit Speed Sun Plus je 129E. U crvenoj boji.
[Vrh] Go down
tanjadj
Početnik
Početnik
tanjadj


Join date : 10.06.2010
Lokacija : Beograd

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimepet lip 11, 2010 4:10 pm

Aleksandra,
daaaaaaaa, sad kad si mi sve to nabrojala, pocinjem da mislim da sam pogresila dum, dum
sve si u pravu, jedino mu je sediste, bar za sada stvarno udobno, desi se da odspava i po sat i po nekada u kolicima...
i meni se svidjaju Hauck sun +, mislim da cu njih i uzeti, u Beogradu su (sad sam dosla iz prodavnice Akse) 65 Eur
a Esprit su oko 80tak, a potpuno su ista.
Vive nema kod nas da se kupi, upravo sam zvala sve TL u Bg-u :sad:

@ Lavinia,izgleda da su kod nas dosta jeftinija kolica nego u Sloveniji, da znas ako budes uzimala nova

pozdrav devojke smile

Tanja
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimepet lip 11, 2010 5:19 pm

tanjadj je napisao/la:
I meni se svidjaju Hauck sun +, mislim da cu njih i uzeti, u Beogradu su (sad sam dosla iz prodavnice Akse) 65 Eur, a Esprit su oko 80tak, a potpuno su ista.
Izgleda da su kod nas dosta jeftinija kolica nego u Sloveniji, da znas ako budes uzimala nova

Ajme, koliko su jeftinija. Ne možeš vjerovat!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimesub lip 12, 2010 1:09 am

Sped sun + je u BCu svako malo na akciji za 60tak E mig

ali da ako su to redovne cijene zaista je osjetno jeftinije u Srbiji
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimesub lip 12, 2010 1:09 am

Esprit je potpuno idnentični Hauck i proizvodnja je Hauck samo je drugi dezen i narpis markica ali funkcije , konstrukcija sve je indentično
[Vrh] Go down
tanjadj
Početnik
Početnik
tanjadj


Join date : 10.06.2010
Lokacija : Beograd

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimesub lip 12, 2010 12:17 pm

Speed sun je na nekoj akciji i spustili su cenu za 10tak Eur, a Esprit je redovna cena, to je robna kuca Aksa, a u TL su potpuno iste cene kao i u Hrvatskoj

pozz
[Vrh] Go down
tanjadj
Početnik
Početnik
tanjadj


Join date : 10.06.2010
Lokacija : Beograd

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimeuto lip 15, 2010 6:54 pm

cao devojke,
opet ja smile
kupila sam neka meni potpuno nepoznata kisobran kolica (Prego) na kraju. Lepo izgledaju, imaju bas sve sto mi je potrebno, lagana su, cena je 45 Eur, nadam se da ce nas sluziti smjeh

evo kolica (jedino sto nasa nisu roze):
https://media.photobucket.com/image/prego%20stroller/yammie_girl/prego_pink.jpg

pozz
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimeuto lip 15, 2010 10:22 pm

solidno izgledaju
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimeuto lip 15, 2010 11:09 pm

tanjadj je napisao/la:
cao devojke,
opet ja smile
kupila sam neka meni potpuno nepoznata kisobran kolica (Prego) na kraju. Lepo izgledaju, imaju bas sve sto mi je potrebno, lagana su, cena je 45 Eur, nadam se da ce nas sluziti smjeh

evo kolica (jedino sto nasa nisu roze):
https://media.photobucket.com/image/prego%20stroller/yammie_girl/prego_pink.jpg

pozz

Marka nije Prego, vec Chipolino Kišobran kolica - Page 15 592576 Za njih si sigurno cula. Bugarska kolica, kopija nekih poznatijih, ali mislim da su solidna...Ne znam licno nikoga ko ih ima, ali vidim dosta zena koje ih furaju Kišobran kolica - Page 15 234650

http://www.takolako.rs/user/decija-kolica-chipolino/decija-letnja-kolica-prego/44_1066_10069_1_0_0/item.jsp
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimesri lip 16, 2010 4:12 pm

imaju oni i solidna kolica za blizance, isto na oko, nikako da nijedna vidim uživo
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimesri lip 16, 2010 6:13 pm

Kako fora izbor boja imaju. Šteta šta ih nema kod nas.
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitimečet lip 17, 2010 12:06 am

tanjadj je napisao/la:
cao devojke,
opet ja smile
kupila sam neka meni potpuno nepoznata kisobran kolica (Prego) na kraju. Lepo izgledaju, imaju bas sve sto mi je potrebno, lagana su, cena je 45 Eur, nadam se da ce nas sluziti smjeh

evo kolica (jedino sto nasa nisu roze):
https://media.photobucket.com/image/prego%20stroller/yammie_girl/prego_pink.jpg

pozz

Baš su ok. A tek cijena. Super.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kišobran kolica - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 15 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kišobran kolica
[Vrh] 
Stranica 15 / 17.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Kišobran kolica- trokolica
» Baby SPA kolica 3u1
» teutonia kolica
» Neonato kolica
» Graco-Evo kolica...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: