All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbrig10 
moja lu
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbrig10 
Netty
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbrig10 
Branka
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbrig10 
LuLu
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbrig10 
boyd
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbrig10 
Maja
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbrig10 
Daisy
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbrig10 
aneris
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbrig10 
vejanka
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 20 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 20 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS

Go down 
+35
LuLu
deedee
maya
valac
Poljakinja
nileda
Branka
alekvin
Phar-lap
meštrovica
Zgodni znakić
Reni
Dea_22
astra42
osma putnica
Nenich
boyd
Tina-Tina
ira...
nice
Tara
meri
lavinia
Maria
magaly
Blondi
tinny
anka
*Nina*
lilith
anaqxy
kekezvrk
vanja
mišek
Aleksandra
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimepon kol 10, 2009 9:50 am

First topic message reminder :

Ako vas nešto muči ili se dvoumite ili samo razmišljate na papiru mig ovo je mjesto gdje to možete podjeliti s nama i pitati za savjet sve vezano uz autosjedalice

Ako je vaše pitanje vezano za točno određeni model Autosjedalice onda ga molim postavite u podforumu autosjedalice sa točnim modelom unaslovu kako bi nas ostao zbog preglednosti ljepše objašnjen. Ako su to "šarena" pitanja i nedoumice pišite tu.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 5:46 pm

Nina, moji se voze od početka oboje odstraga a ja sprijeda i tako su navikli.
Ne znam koji imaš auto, mi smo se jednom vozili troje ostraga u hondi jazz,velika Bornina sjedalica 9-36, i mala gracova 0+ ali bez baze i ja u sredini. nije baš udobna opcija služi samo za posebne situacije (išli s tetom i barbom na Krk)
[Vrh] Go down
tinny
Početnik
Početnik
tinny


Join date : 29.09.2009
Age : 44
Lokacija : Zagreb

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimepet lis 02, 2009 12:07 am

imamo JANE RACING i sve je ok osim kaj se antonio u njoj jako znoji i zimi i ljeti a navlake ne postoje. Naša je stariji model, materijal na novima nije tak jako najlonast, ima ju frendica a njoj je pak pustila boju po odječici, i njen mali se oznojio.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimepet lis 02, 2009 9:27 am

probaj ( a sigunro već jesi) podmetnuti pamučnu pelenu ispod, bojim se da nema boljeg savjeta. No djeca koja su sklona znojenju znojit će se u svemu. Moji imaju od rođenja uvjek indentične AS ( evo već četvrte) i u svima redom jedan se znoji drugi ne.
[Vrh] Go down
tinny
Početnik
Početnik
tinny


Join date : 29.09.2009
Age : 44
Lokacija : Zagreb

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimepet lis 02, 2009 2:40 pm

Ma probala sam i pelenu i plahtu i ručnik ali to se sve sfrče pa ga žulja. Još ću probat dal paaše od koje maxi cosi navlaka. Drugo ljeto ćemo valjda tak i tak nabavljati veću pa ću paziti i na materijal Moji imaju Neku jeftiniju kad ga voze i u njoj se ne znoji.
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimečet lis 08, 2009 3:29 pm

Pitanje:
1.na nekim mjestima čitam da se as 0 nikako ne stavlja na suvozačevo sjedalo, da je protivno zakonima, onda na drugom mjestu čitam da se smije po zakonu, što je točno?

Minime (kao iz austina powersa, samo je moja minimiica zgodnija flower ) ima 2 mjeseca i meni je draže kad ćemo na put same, a to će bit skoro da bude kraj mene nego iza gdje je uopće ne vidim, kupili smo žabu ogledalo, ali opet nekako imam feeling da bi bilo sigurnije da je kraj mene, naravno govorim o gradskoj vožnji, kraćim relacijama, posjeti pedici, dućanu i sl...ne neke duge relacije za početak.

frendice koje su beboline vozile same - vozile su naprijed- kažu da ih imaju na oku, za slučaj da se zabljucnu i sl.

2. Ne znam što radimo krivo, ali svaki put kad se popiški ili pokaka dok je u AS to ode prema gore i najčešće završi van pelene....jel to uobičajeno, da li se može spriječiti kako.... jer krenemo čisti a do pedice smo upišani, ili ukakani i tako slične ljepote....smile
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimečet lis 08, 2009 5:57 pm

1. Prijašnji zakon nije dozvoljavao, sadašnji dozvoljava u HR da se djete prevozi u autosjedalici na suvozačkom mjestu AKO to sjedalo nema zračni jastuk ili ako se isti može ugasiti ( neki auti imaju mogućnost da sama ugasiš, kod nekih se može u servisu)

2. nije nam se desilo, probaj broj veću pelenu
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimečet lis 08, 2009 6:23 pm

tnx na brzom odgovoru... smile
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 5:14 pm

dakle alex situacija je ovakva.
za dva tjedna cca nabavljamo auto i treba nam hitno nekakva as..
koja je tvoja preporuka ...nismo pri lovi nekoj..
dakle treba nam nesto jeftino a da je i dobro i da traje

Pavo je sad 2 godine star i 15 kg ima
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 5:31 pm

jer bi recimo brevi touring bio ok ?? vidim cijena je pristojna :mig:
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 5:53 pm

ili ova

[You must be registered and logged in to see this link.]

reci mi svoje mišljenje
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 6:04 pm

Fuego ne, premali je još
ili Brevi Touring
[You must be registered and logged in to see this image.]

ili Bubuova 9-36 vrlo je solidna, ili imaš i od Pier cardena sličnu vrlo cjena nekih 100kn više

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 6:07 pm

znaći brevi touring moze ??

nasla da imaju na onom linku u puli gdje sam i hranilicu uzela
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 6:09 pm

a kolko bubu dodje i kako se zove taj model ??
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 6:16 pm

jedini bubu 9-36 nema greške imaš 2 ili 3 boje, 599kn.
bubu se naslon podiže pa je bolja zaštita za glavu i nešto bolja bočna zaštita
Brevica koliko god izgleda "mala" ne diže joj se naslon, moji dečki od 4,5 još komotno u nju sjednu, s remenim utorom na srednjem zubu dakle ima i još jedan viši nivo.

Imaš sliku na AS 9-36 topicu
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 6:26 pm

puno puno ti hvala..onda ću bubu uzeti oni daju i na maestro na rate juuupiii...

kiss
[Vrh] Go down
Maria
Početnik
Početnik
Maria


Join date : 06.03.2010
Age : 44

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 5:19 pm

Mi smo kupili bubu samba sjedalice, sasvim su solidne, cijenom prihvatljive, a i lijepo iozgledaju pogotovo kad ih vidite uživo.
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 6:17 pm

Cure, savjet, pliz!

Treba mi još jedna autosjedalica za drugi auto, odnosno za svekrov auto. Malac nekad ide k njima na čuvanje pa da ne montiram svaki put našu sjedalicu. A ne želim dati ponovno puno para za AS, a opet, htjela bih da je sigurna.

Vidjela sam u Baby centu da je Nania Driver SP Plus 0-18kg na akciji za 44.99E. Kakva je to As? Vrijedi li ona koliko para toliko muzike?

Inače, malac ima 8 mjeseci i 9,5 kg.

Hvala!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesri lip 02, 2010 12:04 am

uzmi rađe bubu 0-18 za 700kn pa imaš ok as
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesri lip 02, 2010 12:29 am

Aleksandra je napisao/la:
uzmi rađe bubu 0-18 za 700kn pa imaš ok as

Znači, nije neka?
Koja je to Bubu? Imaš li link?

I koja je ok od 9-36kg, a da nije preskupa?

Edit: Našla sam na TL stranici Bubu od 9-36 kg, Samba model. 599kn. Vidim gore da si savjetovala da je ok.
Možda mi je onda bolje da odmah nju kupim da je malac može godinama koristiti, nego da uzmem prvu od 9-18kg pa onda ponovno od 18-36kg.
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesri lip 02, 2010 7:51 am

Maria je napisao/la:
Mi smo kupili bubu samba sjedalice, sasvim su solidne, cijenom prihvatljive, a i lijepo iozgledaju pogotovo kad ih vidite uživo.

išla sam je jučer vidjeti..lijepa je..i definitivno je kupujemo živo, živo
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesri lip 02, 2010 11:37 am

magaly je napisao/la:
Maria je napisao/la:
Mi smo kupili bubu samba sjedalice, sasvim su solidne, cijenom prihvatljive, a i lijepo iozgledaju pogotovo kad ih vidite uživo.

išla sam je jučer vidjeti..lijepa je..i definitivno je kupujemo živo, živo

Kako montirati tu AS u auto jer vidim da nema bazu? Ima li možda neki link koji prikazuje montiranje?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesri lip 02, 2010 11:48 am

lavini a magaly priča o bubu sambi ali to je za djecu 18mj plus nikako manje jer nema ni mrvu nagiba. Za vas je ili 0-18 suprotno od smjera vožnje ili 9-18 u smjeru vožnje onda KAD može samostalno ustati na noge i hodati ne prije u smjeru vožnje.
OBE se montiraju pojasom od auta kao i 90% drugih as, baza se koristi samo za male AS 0-13 i za Recaro, PP, MC As 9-18 ali to je izuzetak a ne pravilo
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesri lip 02, 2010 12:33 pm

Aleksandra je napisao/la:
lavini a magaly priča o bubu sambi ali to je za djecu 18mj plus nikako manje jer nema ni mrvu nagiba. Za vas je ili 0-18 suprotno od smjera vožnje ili 9-18 u smjeru vožnje onda KAD može samostalno ustati na noge i hodati ne prije u smjeru vožnje.
OBE se montiraju pojasom od auta kao i 90% drugih as, baza se koristi samo za male AS 0-13 i za Recaro, PP, MC As 9-18 ali to je izuzetak a ne pravilo

Aha, znači tako. Hvala puno!
Ali vidjela sam dosta AS koje nisu jaje da ispod imaju neku plastiku pomoću koje se učvrste pojasevima od auta.

Znači, meni preporučate tu BUBU 9-18kg? Prije nju nego tu NANIU?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesri lip 02, 2010 11:59 pm

da

a nisi sigurno vidjela mnoge takve as nego mnoge imaju plastično postolje ali to nema baš nikakve veze sa bazom mig sve se one vežu pojasevima. Ove 3 koje imaju bazu moraš tražiti povećalo, po gradu i jako rjetko tko ih ima jer su novost, i as + baza su jako skupe
[Vrh] Go down
meri
Početnik
Početnik
meri


Join date : 21.08.2009

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitimesub lip 05, 2010 1:06 pm

Alex,evo i mene sa pitanjima :mig:

Imamo AS graco 0-13,ali I su kaišići već mali,a i jadničak neznam kud bi s nogicama jer je visok,tako da moramo kupiti novu AS.

E mene zanima slijedeće:
-da li kupiti As 0-18 ili odmah 9-18??
-neznam koliko I ima sada kg(zadnje vaganje je bilo na vakcini u januaru 8300 gr)
-da li već sad možemo /smijemo okrenuti AS u smjeru vožnje


Još ne hoda samostalno,osim što ustaje i sjedi samost.

Hvala
[Vrh] Go down
Sponsored content





PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS
[Vrh] 
Stranica 2 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA
» SAVJETI I PITANJA O DOJENJU
» SAVJETI PEDIJATRA
» VRSTE DIJETA,VJEŽBANJE I SAVJETI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Autosjedalice-
Forum(o)Bir: